Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,242 εγγεγραμμένα μέλη και 2,424,382 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 115 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Φροντιστήρια Ισπανικών Θεσσαλονίκη

Stickerbush (Πεισματάρης Γορίλας)

Φοιτητής

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 821 μηνύματα.

O Stickerbush Hot Head Bop έγραψε: στις 10:50, 08-09-16:

Προτείνετε κάποιο καλό φροντιστήριο για Ισπανικά στη Θεσσαλονίκη.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Stickerbush : 08-09-16 στις 11:01.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Πτυχιούχος

H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 12,152 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 13:49, 08-09-16:

Σε ποια περιοχή ακριβώς; Θέλεις κέντρο;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φοιτητής

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 821 μηνύματα.

O Stickerbush Hot Head Bop έγραψε: στις 17:39, 08-09-16:

Kεντρο ναι
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Πτυχιούχος

H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 12,152 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 18:56, 08-09-16:

Speak, Colombo, Muy Bien, Assos, Lingua e Arte
Παράθεση

Φοιτητής

O Stickerbush Hot Head Bop έγραψε: στις 19:28, 08-09-16:

Έχεις πάει σε κάποιο απο αυτά;
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Πτυχιούχος

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 19:30, 08-09-16:

Όχι, αλλά ένας φίλος μου πήγαινε στο Muy Bien και ένας στο Lingua e Arte και ήταν και οι 2 ευχαριστημένοι. Είναι φροντιστήρια μόνο για ισπανικά αυτά τα 2.
Παράθεση

Φοιτητής

O Stickerbush Hot Head Bop έγραψε: στις 15:48, 09-09-16:

Εντάξει σ' ευχαριστώ
Παράθεση

milanezos92

Δραστήριο Μέλος

Ο milanezos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 212 μηνύματα.

O milanezos92 έγραψε: στις 00:19, 11-09-17:

Καλησπέρα. Σχετικά με αυτά τα φροντιστήρια στο κέντρο, υπάρχει κάποια ενημέρωση για τις τιμές;
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Πτυχιούχος

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 09:13, 11-09-17:

Για ποιο επίπεδο;
Παράθεση

milanezos92

Δραστήριο Μέλος

Ο milanezos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 212 μηνύματα.

O milanezos92 έγραψε: στις 16:21, 11-09-17:

Ό,τι πιο απλό. Απ΄ότι έχω δει έχει συνήθως διετή τμήματα με στόχο το Β2 και μονοετές πάλι με στόχο το Β2. Αλλά εγώ θέλω να ξεκινήσω καθαρά για να μάθω τη γλώσσα, δε το κάνω για το χαρτί οπότε δε με νοιάζει η ταχύτητα των μαθημάτων. Θέλω απλώς να μάθω Ισπανικά. Καλή τιμή αναζητώ γιατί δε μπορώ να δώσω πολλά.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    NikosChatzoglou