Area 51

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Αν ήταν υπογεία βάση νομίζω οτι θα μπορουσε να κρυφτει πιο ευκολα νομίζω

Επειδή φαίνετε η βάση δεν σημαίνει ότι είναι και τρωτή. Έχει φυλάκια, αντιαεροπορικά, χιλιάδες άτομα να την υπερασπήσουν, τεθορακισμένα, αεροπλάνα, ελικόπτερα κτλ. Τα πυρομαχικά της βάσης είναι προστατευμένα και φρουρούνται το ίδιο και ότι άλλο ευπαθές έχει. Πολλές αποθήκες πυρομαχικών είναι υπόγειες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ρε παιδια τοσο δυσκολο ειναι να διαπιστωσει κανεις αν οντος υπαρχει; Δεν μπορει απλα να παει εκει που ειναι για να δει; Και αμα οντος φυλαγετε καπιος θα τον διοξει, αρα θα καταλαβει οτι υπαρχει τελικα. Ειμαι τελιως στον κοσμο μου η κραταω ακομα επαφη με τον εξω κοσμο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Επειδή φαίνετε η βάση δεν σημαίνει ότι είναι και τρωτή. Έχει φυλάκια, αντιαεροπορικά, χιλιάδες άτομα να την υπερασπήσουν, τεθορακισμένα, αεροπλάνα, ελικόπτερα κτλ. Τα πυρομαχικά της βάσης είναι προστατευμένα και φρουρούνται το ίδιο και ότι άλλο ευπαθές έχει. Πολλές αποθήκες πυρομαχικών είναι υπόγειες.
Απλώς μου κάνει εντύπωση που που την Arena 51 την ξέρει και η κουτσή μαρία :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Παιδιά λέγεται Area 51 χωρίς 'n'...
Ναι είμαι ψείρας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Παιδιά λέγεται Area 51 χωρίς 'n'...
Ναι είμαι ψείρας :)
Μα εγώ δεν μπορώ να καταλάβω που το βλέπεις το n :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μπερδευτίκαμε. Θα γράψω κάποια πράγματα για την περιοχή 51 για να είμαι πιο συγκεκριμένος.
1. 90 μίλια βόρεια του Λας βέγκας υπάρχει βάση η οποία είναι αποκλεισμένη απο το κοινό με την ονομασία περιοχή 51.
2. Όσο αφορά την επίσημη θέση της κυβέρνησης των ΗΠΑ η περιοχή αυτή δεν είναι ενεργή στρατιωτική βάση.
3. Η περιοχή λόγο θέαση UFO είναι δημοφιλής τουριστικός προορίσμός.
4. Η περιοχή 51 φυλάσετε απο τον στρατό και ο αποκλεισμός επεκτείνεται και στα γύρω βουνά
5. Εικάζεται ότι η περιοχή 51 στεγάζει όλα τα μυστικά αεροπορικά όπλα των αμερικανών, καθώς και όλα τα πειραματικά μοντέλα.
6. Εικάζεται επίσης ότι εκεί μεταφέρονται όλα τα UFO που έχουν πέσει για εξέταση.
7. Εκει δοκιμάστηκαν και αναπτήχθηκαν αεροπλάνα όπως το B2 και το F-117 τα οποία πέρα απο το μοναδικό σχήμα (το b2 δεν έχει κάθετο φτερο) λένε ότι έχει και αντιβαρυτικές ικανότητες. Κάτι το οποίο δεν θυμίζει γήινη τεχνολογία.


Αrea 51


B2


F 117
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Απλώς μου κάνει εντύπωση που που την Arena 51 την ξέρει και η κουτσή μαρία :hmm:

Έλα ντε, που είναι το n? Πάλι quake έπαιζες βρε?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
που ξέρουμε τόσο πράγματα και μάλιστα που βρίσκεται δεν είναι πολύ επικινδύνο για την αμερική ;:hmm: Για αυτό πιστεύω ότι είναι είτε hoax ειτε έχει ανενεργη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
που ξέρουμε τόσο πράγματα και μάλιστα που βρίσκεται δεν είναι πολύ επικινδύνο για την αμερική ;:hmm: Για αυτό πιστεύω ότι είναι είτε hoax ειτε έχει ανενεργη

Hoax δεν είναι σίγουρα γιατι έχω δει 7 ρεπορτάζ του Discovery και National Geographic τα οποία είναι πάρα πολύ αξιόπηστα. Αν ήταν ανενεργή δεν θα έδινα τόσα εκατομύρια για να μεγαλώσουν τον αεροδιάδρομο και δεν θα είχαν τόση ασφάλεια. Μην νομίζεις πάντως ότι κρύβεται μια έκταση τόσο μεγάλη έυκολα. Ειδικά αν απογειόνονται και αεροπλάνα απο εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Πολύ ενδιαφέρον και το link από το Wikipedia για την Area 51.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Εγω πιστευω πως ειναι αλειθια αυτα που λενε για τους εξωγειηνους και την Περιοχη 51
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παιδια βρηκα κατι φωτογραφιες! δεν ξερω κατα ποσο ειναι πραγματικες... ας τις δει ενα εμπειρο ματι απο πλευρας photoshop γιατι εγω εχω αγρια μεσανυχτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Roswell_12.jpg
    Roswell_12.jpg
    19.1 KB · Εμφανίσεις: 572
  • russia8.jpg
    russia8.jpg
    10.2 KB · Εμφανίσεις: 294

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Παιδια βρηκα κατι φωτογραφιες! δεν ξερω κατα ποσο ειναι πραγματικες... ας τις δει ενα εμπειρο ματι απο πλευρας photoshop γιατι εγω εχω αγρια μεσανυχτα
Ποίο πιθανόν βρίσκω εγώ το να είναι στημένες παρα να έχουν αλλαχθει σε photoshop
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Για εμενα η περιοχη 51 ειναι απλως μια τουριστικη περιοχή...:/:

Λάθος η ζώνη αυτή φυλάσεται πάρα πολύ καλά.Είναι περιφραγμένη και απαγορεύεται να μπει κάποιος χωρίς άδεια.Όσον αφορα τον εναέριο χώρο οτιδήποτε ησέλθει μέσα σε αυτον αν δεν απαντησει καταρίπτεται αμέσως.Τα εργαστηρια αυτής της ζώνης βρίσκονται υπογείως.Πολύ επιστήμονες ανεβαίνουν επάνω στα γύρω βουνά που δεν υπάρχει φύλαξη για να παρατηρήσουν με κυάλια την ζώνη.Οι κυβέρνηση τον είπα δηλώνει πλήρης αγνοια για την περιοχή αυτη.Κάποιοι όμως του στρατού των ΗΠΑ λένε πως εκεί μέσα γίνονται πειράματα υψήστης σημασίας για την άμυνα της χώρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αν η κυβέρνη δηλώνει αγνοια τότε πως δεν και δεν κάνει τπτ μιας σε αυτή την περιοχή καταρίπτονται οτιδηποτε πλησιασει τον εναέριο χώρο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Αν η κυβέρνη δηλώνει αγνοια τότε πως δεν και δεν κάνει τπτ μιας σε αυτή την περιοχή καταρίπτονται οτιδηποτε πλησιασει τον εναέριο χώρο;
Δεν κατάλαβα τι ακριβώς εννοείς..Σαν τι να κάνει εννοεις?Η κυβέρνηση παίζει παιχνιδι με τον κόσμο.Δεν παραδέχεται αν και πρέπει να ξέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Παίρνουμε σαν δεδομένο ότι υπάρχει Area 51 και ότι έχω ελικόπτερο... Και κόβω βόλτες πάνω απο την Aera 51 , ξαθνίκα θα με χτυπήσουν απο το εργαστήριο και θα γινώ συντρήμια... Η αμερική αυτό πως θα το δικαιωολογήσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Πρώτα λογικα θα σε ειδοποιήσουν μια φορά και ύστερα θα σου την ανάψουν.Η κυβέρνηση κάτι θα βρει.Βασικα η περιοχη εκείνη έχει απαγορευτικό άρα για να πας εκεί θα πρέπει να έχεις πλήρη μεσάνυχτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Απογορευτικό από ποίον; και με ποια δικαιολογία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Θα σου θέσω ένα παράδειγμα:Κανονικά έχει την άδεια ένας Τούρκος να μπει στα μυστικά του πενταγώνου?Οχι αν μάθει κάτι όμως ο Τούρκος για τα μυστικα του ελληνικου πενταγώνου θα τον σκοτώσουν για να μην μιλησει.Επειδη η ζώνη αυτή είναι ζώνη δοκιμων θα μπορούσε κάποιος να περασει από πάνω να βγάλει φωτογραφίες η να ριξει μια βομβα.Επίσης η φωτογραφίες σε στρατιωτικες βάσεις απαγορε΄θονται αυστηρά

Να σου πω το εικονιδιο chat πότε με το καλό θα δουλέψει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top