Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,519 εγγεγραμμένα μέλη και 2,459,594 μηνύματα σε 78,036 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 489 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Βιολογικό Αθηνών

Johnjohnjohn

Νεοφερμένος

Ο Johnjohnjohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O Johnjohnjohn έγραψε: στις 20:14, 11-07-19:

Γεια σας. Περνάω μάλλον βιολογικο Αθήνας και θα ήθελα να μου πείτε τις γνωσεις που έχετε για το τμήμα αυτό. Από καθηγητές και μαθήματα έως αποκατάσταση. Όλα τα θετικά και τα αρνητικά (δεν θα ήθελα όμως σύγκριση με αλλά βιολογικά παρά μόνο πληροφορίες για αυτό). Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 14-07-19 στις 17:28. Αιτία: Ένωση μηνυμάτων.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Galaxy

Φοιτητής

H Galaxy αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 305 μηνύματα.

H Galaxy έγραψε: στις 23:10, 11-07-19:

Ναι... Μας ρωτας τα παντα για ενα τμημα που περνας αλλα δεν εχεις ιδεα? Υπαρχουν ηδη πολλα θεματα εδω στο φορουμ για να βρεις τις απαντησεις στις ερωτησεις σου, και επιπλεον υπαρχει και η ιστοσελιδα του τμηματος η οποια ειναι ακρως κατατοπιστικη ως προς το προγραμμα σπουδων, τα μαθηματα και τα επαγγελματικα δικαιωματα. Αληθεια, γιατι δεν ψαχνεις μονος σου? Δεν ειναι δυσκολο να τα γκουκγλαρεις αυτα. Προς θεου, δεν σου την μπαινω, αλλα απ'οτι φαινεται μαλλον δεν σε ενδιαφερει ιδιαιτερα το τμημα. Και ειναι κριμα να παρεις την θεση καποιου αλλου παιδιου.
Παράθεση

Johnjohnjohn

Νεοφερμένος

Ο Johnjohnjohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O Johnjohnjohn έγραψε: στις 01:23, 12-07-19:

Προφανώς δεν εννοώ να μαθω τα βασικά όπως το προγραμμα σπουδών. Όσο για παράδειγμα για το επίπεδο των καθηγητών, αν κάποιος είναι απαιτητικός ποια μαθήματα είναι τα πιο ενδιαφέροντα (κατά γενική ομολογία) ποια θέλουν περισσότερο διάβασμα και τέτοια. Προφανώς έχω κοιτάξει κ την ιστοσελίδα του τμήματος και αντίστοιχα ερωτήματα Εδώ αλλά δεν καλύπτουν τις παραπάνω απορίες για αυτό ρωταω
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Βιολογικό Αθήνας ή Βιολογικό Κρήτης; - Από Nick.P.
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σύγκριση Σχολών.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-06-19 στις 15:40.
    • Βιολογικό ΑΠΘ - Από Οδυσσέας
      Το θέμα έχει λάβει 111 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία 3ο Πεδίο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-09-16 στις 22:35.
    • Αρχιτεκτονική VS Βιολογικό - Από KeepDreaming!
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σχολές-Τμήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-07-15 στις 02:34.
    • Βιολογικό Πάτρας - Από nasos21
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία 3ο Πεδίο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-07-14 στις 15:14.
    • Βιολογικό από Τεχνολογική; - Από ~Dream~
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-07-11 στις 12:01.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα