Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ντροπή σου να λές πρόστυχα υπονοούμενα:mad::beating::xtipao:



Αγάπη μου όμορφη:bigarmhug

Νοιώθω άτακτη σήμερα:P

Διώρθωση πηγα να κάνω:redface: λάθος πόστ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εμένα αγκαλιές;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
παιδιά συγγνώμη που αργεί το εμοτικον αλλά σας είπα δεν είμαι καλός στη ζωγραφική!

Προσπαθώ όμως!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ντροπή σου να λές πρόστυχα υπονοούμενα:mad::beating::xtipao:



Αγάπη μου όμορφη:bigarmhug

Δεν φταίω εγώ...οι κακές παρέες φταίνε....:P:P

Φαντάγκο....εσύ κουνήσου, move it, move it, move it!!!!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Καλησπέρα....:)

τι κάνετε όμορφα στεκόπαιδα?
πλακιτσες βλέπω πρωί πρωί ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ο,τι μπορουμε...κανουν!!!!
Τα ατιμα τα παιδια!!!!
Καλη σου μερα Κακερ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
fandago τρέχουμε τωρα!Το ιμοτικον γρήγορα!






:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kinezoula

Νεοφερμένος

Η kinezoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Nαι ,Μανια μου πηρα 3 μπλουζακια και κατι καλλυντικα.Και το απαγευμα θα παω να δοκιμασω κατι φουστιτσες ;).Γενικα ,μου αρεσει να εχω αυστηρο προγραμμα.Και με εκνευριζει να χαλαει.Μπορουσε να γινει καποια πλακα που δεν θα επηρεαζε τους χρηστες που δεν θελουν να κανουν πλακα.

Αυτο που εγινε κυρια adninistratora ηταν οτι η πλακα που κανατε με εμποδισε να χρησιμοποιησω το φορουμ σημερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
η πλακα που κανατε με εμποδισε να χρησιμοποιησω το φορουμ σημερα.

Να συνεχίσει η πλάκα κάθε μέρα δηλαδή ε;;; Που να δείς όταν έρθει και η τερηδόνα τι καλά που θα περάσεις! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Να συνεχίσει η πλάκα κάθε μέρα δηλαδή ε;;; Που να δείς όταν έρθει και η τερηδόνα τι καλά που θα περάσεις! :P

Που να δεις με την ουλητιδα!!!!:D
Κανει παρτυ ντυμενη στα κοκκινα!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αυτο που εγινε κυρια adninistratora ηταν οτι η πλακα που κανατε με εμποδισε να χρησιμοποιησω το φορουμ σημερα.

Που και που οι πλάκες ανανεώνουν το κλίμα , μέρα που είναι.Προσωπικά μου αρέσει το κλίμα πλάκας που δημιουργήθηκε,όπως και σε άλλα μέλη από ότι βλέπω.Στα σοβαρά θέματα δεν υπήρξε θεωρώ λόγος που να εμπόδισε άμεσα την διεξαγωγή συζητήσεων σε αυτά.

Αυτά τα λέω σαν προσωπική μου άποψη.Είμαι ο Bill.(για να μην ψάχνετε ποιος είμαι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Εχουμε πολλύ καιρό να μούμε όλοι μαζί στην κουβέντα και να δημιουργήσουμε χάος, είναι υπέροχα πραγματικά, γέλιο και χαρές στην κουβεντούλα είναι πάντα η καλύτερη αρχή της μέρας:)

Επ! Άκουσα το ονοματάκι μου; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Που και που οι πλάκες ανανεώνουν το κλίμα , μέρα που είναι.Προσωπικά μου αρέσει το κλίμα πλάκας που δημιουργήθηκε,όπως και σε άλλα μέλη από ότι βλέπω.Στα σοβαρά θέματα δεν υπήρξε θεωρώ λόγος που να εμπόδισε άμεσα την διεξαγωγή συζητήσεων σε αυτά.

Αυτά τα λέω σαν προσωπική μου άποψη.Είμαι ο Bill.(για να μην ψάχνεται ποιος είμαι)

Σώπα καλέ..... είσαι ο Μπιλ, και νομίζεις ότι θα το χάψουμε.....
Ο Μπιλ ζητάει μπισκοτάκια.....:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αυτο που εγινε κυρια adninistratora ηταν οτι η πλακα που κανατε με εμποδισε να χρησιμοποιησω το φορουμ σημερα.

Νομιζω οτι ακομα ειμαι δεσποινιδα....(ορ γουατ?!:eek:)
Αλλα σορρυ, δεν καταλαβαινω σε ποια πλακα ακριβως αναφερεσαι...!

(Και κατι σχετικο-ασχετο....παιδια, το χιουμορ ειναι βασικο χαρακτηριστικο μια ισορροπημενης προσωπικοτητας!;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Σώπα καλέ..... είσαι ο Μπιλ, και νομίζεις ότι θα το χάψουμε.....
Ο Μπιλ ζητάει μπισκοτάκια.....:P:P:P


Ασε τα ψόφια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Έχε χάρη που χω μαθημα.:P

Έφυγα!Τα λέμε αργότερα μικρή μου σίμπυ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Έχε χάρη που χω μαθημα.:P

Έφυγα!Τα λέμε αργότερα μικρή μου σίμπυ.:P

Τι νομίζεις ότι θα το ξενυχτήσω εδώ;;;;; ............:P:P:P

Καλό μάθημα...Αντζυ Ανν!!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top