Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,167 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,344 μηνύματα σε 79,246 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 419 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Μέχρι πόσα μαθήματα κόβεσαι εάν γράψεις κάτω από την βάση στις εξετάσεις;

tsiobieman (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 332 μηνύματα.

O tsiobieman έγραψε: στις 01:50, 25-05-19:

κάνε αυτό που λέει ο Αndy , πήγαινε σε ΕΠΑΛ , διάλεξε μια ειδικότητα που να σου αρέσει και αν δεις ότι δεν θες πανελλαδικές ψάξε δουλειά ( δίνουν ειδικό πιστοποιητικό στον τομέα σου από ΕΠΑΛ οπότε κάτι θα μπορείς να βρεις ).
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,901 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 14:54, 25-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από tsiobieman
αυτό αναρωτιόμουν και γω πάρα πολλά τέτοια θέματα. Στην αρχή νόμιζα ότι αυτό συνέβαινε κάθε καλοκαίρι (μπήκα το Δεκέμβριο στο forum) αλλά τελικά από ότι φαίνεται κάτι πήγε στραβά φέτος .

Ελπίζω μόνο η κοπέλια να διάβασε τίποτα γιατί την βλέπω τον Σεπτέμβριο στην Α τάξη ξανά.

Αρχική Δημοσίευση από Scandal
Εγώ θεωρώ το διάβασμα, το ίδιο με τη γυμναστική του σώματος. Αν δεν σου αρέσει δεν σου αρέσει. Δηλαδή να υποθέσω ότι όσοι είστε αριστούχοι, παράλληλα έχετε και ένα καλό σώμα και γυμνάζεστε κάθε μέρα ξέρω γω; Μήπως να σας πούμε και μπράβο που δεν γυμνάζεστε σε βάρος της υγείας σας;
Ουσιαστικά δακτυλοδείχνετε κάποιους που δεν κάνουν κάτι, το οποίοι τυχαίνει εσείς να το κάνετε καλά και να κρίνετε βάσει του εαυτού σας.
Μπορεί ξέρω γω, εγώ να έχω πτυχίο στο πιάνο. Τι πρέπει να κάνω δηλαδή, να αρχίσω να βγάζω άχρηστους όσους δεν ασχολήθηκαν ποτέ με μουσική;

Από εκεί και πέρα οι προσδοκίες για δουλειά των 1000+ ευρώ και το αν αρέσει σε κάποιον η δουλειά του ή όχι, είναι άλλο θέμα.

Τότε γιατί έρχονται και κλέβονται μετά;Δεν διάβασες;Τέλος δεν περνάς.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 30-05-19 στις 15:42. Αιτία: Ένωση μηνυμάτων.
1
Παράθεση

SonGokuUI

Φοιτητής

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη) . Έχει γράψει 238 μηνύματα.

O SonGokuUI έγραψε: στις 14:55, 25-05-19:

Παιδιά ο καθένας βλέπει διαφορετικά τα πράγματα. Η κοπελιά καταρχάς έβγαλε 15 και έχει αδυναμία στα μαθήματα θετικών οπότε λογικό να νιώθει μια ανασφάλεια. Το 15 δεν είναι κακό, σημαίνει ότι διάβαζε αλλά όχι σε επίπεδο να βγάλει 18-19. Σκοπός δεν είναι να γυρνάς σπίτι και να διαβάζεις όλη τη μέρα. Ο καθένας έχει διαφορετικούς στόχους. Αλλά όπως και να έχει στο Λύκειο δε μένεις ούτε με αίτηση.
Παράθεση

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,901 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 14:58, 25-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από SonGokuUI
Παιδιά ο καθένας βλέπει διαφορετικά τα πράγματα. Η κοπελιά καταρχάς έβγαλε 15 και έχει αδυναμία στα μαθήματα θετικών οπότε λογικό να νιώθει μια ανασφάλεια. Το 15 δεν είναι κακό, σημαίνει ότι διάβαζε αλλά όχι σε επίπεδο να βγάλει 18-19. Σκοπός δεν είναι να γυρνάς σπίτι και να διαβάζεις όλη τη μέρα. Ο καθένας έχει διαφορετικούς στόχους. Αλλά όπως και να έχει στο Λύκειο δε μένεις ούτε με αίτηση.

Το ότι έβγαλες 14 δεν μου λέει τίποτα από την στιγμή που σε αρκετά μαθήματα δεν πιάνει ούτε το 5.
1
Παράθεση

SonGokuUI

Φοιτητής

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη) . Έχει γράψει 238 μηνύματα.

O SonGokuUI έγραψε: στις 15:05, 25-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Το ότι έβγαλες 14 δεν μου λέει τίποτα από την στιγμή που σε αρκετά μαθήματα δεν πιάνει ούτε το 5.
Καλά οι βαθμοί γενικά δεν αντιπροσωπεύουν τίποτα, αλλά τέλος πάντων, τόσοι αδιάφοροι με μ.ο 11-12 και δε σκαμπαζαν, πέρασαν.
Παράθεση

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 16:37, 25-05-19:

Να φανταστώ τρολ τελικά το θέμα;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια