Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,124 εγγεγραμμένα μέλη και 2,445,051 μηνύματα σε 77,323 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 306 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Έχετε πάει ποτέ σε οίκο ανοχής;

Έχετε πάει ποτέ σε οίκο ανοχής;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 98)
Ναι, όχι μόνο μία φορά.
7
7,14%
Ναι, αλλά δεν πρόκειται να ξαναπάω.
3
3,06%
Όχι, ακόμα.
23
23,47%
Όχι, και ούτε πρόκειται.
65
66,33%
ΔΞ/ΔΑ
0
0%

boss.

Φοιτητής

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πρόγραμμα Εκκλησιαστικής Μουσικής και Ψαλτικής Ανώτ. Εκκλησ. Ακαδημίας Ηρκλείου Κρήτης και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 782 μηνύματα.

O boss. έγραψε: στις 18:19, 22-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Lakitos
Ρε παιδια εδω και καιρο με καιει ενα θεμα σχετικα με αυτες στον τιτλο και η χρησιμοτητα τους για την πρωτη φορα. Ειμαι ο μονος που δεν εχω παει σε τετοια στεκια και ολοι οι φιλοι μου εχουν παει ( οταν λεμε ολοι εννοουμε ολοι, και οχι 2-3 ατομα αλλα 10+ ). Και μου δημιουργει μια ψυχολογικη πιεση αυτο διοτι εγω δεν εχω παει με γυναικα ακομα ενω ολοι αυτοι εχουν παει παρολο που εγω σε σχεσεις εχω κανει πιο πολλα ενω αυτοι απο σχεσεις δεν εχουν τιποτα σχεδον... Πρεπει να ακολουθησω το παραδειγμα τους και να παω κι εγω η οχι?? Δεν εχω ορεξη να παω με γυναικα οταν ενηλικωθω μονο και οι ορμονες χτυπανε κοκκινο αυτην την περιοδο
και αληθεια να σου λενε φιλε, αστους να λενε!
η πρωτη φορα ας εχει και λιγο ρομαντισμο! ετσι οπως ειναι η κατασταση, θα χορτασεις να κανεις σεξ απλα και μονο για την ευχαριστηση, ασε την πρωτη φορα να ειναι πανεμορφη τουλαχιστον!
δεν νομιζω να ξετρελαθηκε κανενας που πηγε να κανει οτι κανει σε οικο ανοχης! εκτος και αν μιλαμε, για κανενα τριμπαζο που ορμονες ειχαν βαρεσει κοκκινο!
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

dr.tasos

Φοιτητής

Ο dr.tasos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

O dr.tasos Fuck y'all If you doubt me. έγραψε: στις 18:25, 22-04-12:

Ρε παιδια εδω και καιρο με καιει ενα θεμα σχετικα με αυτες στον τιτλο και η χρησιμοτητα τους για την πρωτη φορα. Ειμαι ο μονος που δεν εχω παει σε τετοια στεκια και ολοι οι φιλοι μου εχουν παει ( οταν λεμε ολοι εννοουμε ολοι, και οχι 2-3 ατομα αλλα 10+ ). Και μου δημιουργει μια ψυχολογικη πιεση αυτο διοτι εγω δεν εχω παει με γυναικα ακομα ενω ολοι αυτοι εχουν παει παρολο που εγω σε σχεσεις εχω κανει πιο πολλα ενω αυτοι απο σχεσεις δεν εχουν τιποτα σχεδον... Πρεπει να ακολουθησω το παραδειγμα τους και να παω κι εγω η οχι?? Δεν εχω ορεξη να παω με γυναικα οταν ενηλικωθω μονο και οι ορμονες χτυπανε κοκκινο αυτην την περιοδο
Ορμα κουγκαρ .
2
Παράθεση

SparklingGrey

Φοιτητής

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,457 μηνύματα.

O SparklingGrey σε υπνοπαράλυση έγραψε: στις 18:29, 22-04-12:

16 χρονών και έχουν πάει όλοι τους; Μήπως σε πιάσανε κορόιδο;
Αλλά και πάλι. Συμφωνώ με τον boss. Θα είναι μία στιγμή που θα θυμάσαι για πάντα. Καλύτερα να είναι με κάποιο άτομο που πραγματικά θέλεις και όχι με μία άγνωστη.
Παράθεση

Lakitos

Νεοφερμένος

Ο Lakitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O Lakitos έγραψε: στις 20:15, 22-04-12:

Δεν νομιζω να με κοροιδευουν, τους ξερω και θα τους καταλαβαινα

Παντως κι εγω συμφωνος με τις αποψεις σας ειμαι και για αυτο δεν εχω παει μεχρι τωρα, αλλα ειναι καποιες στιγμες που αναρωτιεμαι αν εχω δικιο.
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 21:06, 22-04-12:

οχι και δεν προκυται
Παράθεση

thomas l. (ΘΩΜΑΣ)

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,329 μηνύματα.

O thomas l. έγραψε: στις 21:16, 22-04-12:

όχι και δεν θα παω ΠΟΤΕ.
Παράθεση

minos_94 (Μηνάς)

Φοιτητής

Ο Μηνάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.

O minos_94 έγραψε: στις 21:19, 22-04-12:

Αν και δεν έχω πάει....και ούτε πρόκειται....αν το έχετε καταλάβει ΖΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ.
1
Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Φοιτητής

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,368 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε: στις 21:23, 22-04-12:

2
Παράθεση

Irodis

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας . Έχει γράψει 683 μηνύματα.

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε: στις 14:34, 29-04-12:

Όχι, και ούτε πρόκειται λένε οι περισσότεροι!Ωρέ εσείς οι ρομαντικοί του ιντέρνετ που δεν έχετε πάει έτσι λέτε δηλαδή!!
Ούτε μία φορά απλά και μόνο για να δείτε το μέρος αυτό είναι που δηλώνει δουλεύω τον ευατό μου ο νοων νοητο...
Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Φοιτητής

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής (ΑΕΙ/Κέρκυρα) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,678 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε: στις 15:04, 29-04-12:

Εγώ όχι ακόμα έβαλα επειδή δεν το αποκλείω.
Γενικά ελπίζω να μην μου χρειαστεί ποτέ
1
Παράθεση

boss.

Φοιτητής

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πρόγραμμα Εκκλησιαστικής Μουσικής και Ψαλτικής Ανώτ. Εκκλησ. Ακαδημίας Ηρκλείου Κρήτης και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 782 μηνύματα.

O boss. έγραψε: στις 15:25, 29-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Irodis
Όχι, και ούτε πρόκειται λένε οι περισσότεροι!Ωρέ εσείς οι ρομαντικοί του ιντέρνετ που δεν έχετε πάει έτσι λέτε δηλαδή!!
Ούτε μία φορά απλά και μόνο για να δείτε το μέρος αυτό είναι που δηλώνει δουλεύω τον ευατό μου ο νοων νοητο...
και εμενα θα με εψηνε να παω καποια στιγμη, απλα να δω τι παιζει, απλα δεν εχει κατσει ποτε! και νομιζω ειναι φυσιολογικο να μην εχει τυχει να γινει κατι τετοιο!
Παράθεση

Insomnie

Φοιτητής

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών . Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.

O Insomnie έγραψε: στις 16:04, 29-04-12:

Ρε 'σεις,άλλοι το κάνουν από γούστο,όχι από ανάγκη...Καλύτερα μπροστά και ξηγημένα,παρά να στα μασάει λίγα-λίγα,υποθέτω.
Παράθεση

Zilda

Διάσημο Μέλος

H Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 879 μηνύματα.

H Zilda έγραψε: στις 23:56, 15-03-18:

Ναί, πήγαινα για 4 χρόνια, δεν ξέρω αν γίνεται σε όλα τα μπου αλλά στο συγκεκριμένο με έβαζαν και έγραφα και εξετάσεις στο τέλος.
7
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Χημεία Τροφίμων - εκπα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,843 μηνύματα.

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 17:35, 16-03-18:

Αρχική Δημοσίευση από Zilda
Ναί, πήγαινα για 4 χρόνια, δεν ξέρω αν γίνεται σε όλα τα μπου αλλά στο συγκεκριμένο με έβαζαν και έγραφα και εξετάσεις στο τέλος.
Χαχαχαχ.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος