Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,220 εγγεγραμμένα μέλη και 2,423,191 μηνύματα σε 75,644 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 503 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

[24/5/2012] Μαθηματικά Ι

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 3)
Άριστα 18-20
1
33,33%
Πολύ καλά 15-18
2
66,67%
Καλά 12-15
0
0%
Μέτρια 10-12
0
0%
Όχι καλά 5-10
0
0%
Καθόλου καλά 0-5
0
0%

Johnnaousa

Φοιτητής

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 20:29, 23-05-12:

Το θέμα αυτό δημιουργήθηκε για να σχολιαστούν τα θέματα που έπεσαν, να πείτε πώς σας φάνηκαν, πώς γράψατε κ.λ.π.
Παρόμοια ξεχωριστά θέματα θα δημιουργηθούν και για τα υπόλοιπα πανελλαδικά εξεταζόμενα μαθήματα.

Το θέμα θα παραμείνει κλειστό και θα ξεκλειδωθεί αύριο μετά τις 9 το πρωί. Στο αρχικό πόστ θα ανέβουν τα θέματα και ενδεικτικές λύσεις όταν δημοσιευθούν στο ίντερνετ.

Καλή επιτυχία!

Προηγούμενα μαθήματα
[22/5/2012] Νεοελληνική Γλώσσα

Τα Θέματα

Ενδεικτικές απαντήσεις
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη spy-ak : 16-05-13 στις 14:10. Αιτία: διόρθωση link θεμάτων
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Catalyst

Φοιτητής

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 6,828 μηνύματα.

O Catalyst έγραψε: στις 08:16, 24-05-12:

Το τόπικ άνοιξε!

Τα θέματα προστέθηκαν στο αρχικό ποστ.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Catalyst : 24-05-12 στις 09:22.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Sourotiri

Καθηγητής

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής . Έχει γράψει 1,025 μηνύματα.

O Sourotiri έγραψε: στις 12:45, 24-05-12:

Όπως και τις προηγούμενες χρονιές, έτσι και φέτος, μπορώ να πω ότι τα θέματα ήταν αναμενόμενα, χωρίς ιδιαίτερες δυσκολίες αλλά και χωρίς την επιθυμητή κλιμάκωση της δυσκολίας. Θεωρώ ότι ακόμη και οι μέτρια διαβασμένοι μαθητές ή έστω οι απρόσεκτοι, ένα 17 θα μπορούσαν να το πιάσουν. Δυστυχώς όμως, δεν είδα κάποιο θέμα που να μπορεί να ξεχωρίσει το 18 ή το 19 από το 20.

panoslarissa

Μαθητής Β' λυκείου

Ο panoslarissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O panoslarissa έγραψε: στις 14:32, 24-05-12:

Και απο τους καθηγητες μου στο φροντιστηριο αυτο ακουσα.Τα θεματα ευκολα,ακομα και ενας μετριος θα μπορουσε να χτυπησει ενα καλο βαθμο.Δε ξερω πως το καταφερνουν αυτο,αλλα ολοι οι μαθητες στα ΕΠΑΛ γραφουν χειροτερα στα μαθηματα ειδικοτητας,παρα στα γενικης παιδειας.

DOINA

Φοιτητής

H DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής ΤΕΙ Πειραιά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.

H DOINA έγραψε: στις 23:46, 24-05-12:

ναι οντως ηταν ευκολα..βεβαια στην αρχη αγχωθηκα αλλα οκ... στο φροντιστηριο καναμε πολυ πιο δυσκολα..

Αρχική Δημοσίευση από panoslarissa
Και απο τους καθηγητες μου στο φροντιστηριο αυτο ακουσα.Τα θεματα ευκολα,ακομα και ενας μετριος θα μπορουσε να χτυπησει ενα καλο βαθμο.Δε ξερω πως το καταφερνουν αυτο,αλλα ολοι οι μαθητες στα ΕΠΑΛ γραφουν χειροτερα στα μαθηματα ειδικοτητας,παρα στα γενικης παιδειας.
αυτο δεν θα ελεγα οτι ισχυει τουλαχιστον οχι στο δικο μου επαλ..που παντα τα παιδια γραφουν πολυ καλυτερα στα ειδκοτητας..γι΄αυτο και παιρνανε εκει που θελουν εφοσον απο εκει παιρνεις τα πολλα μορια..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Εχέμυθη : 25-05-12 στις 06:59. Αιτία: Merge συνεχομενων posts :)

panoslarissa

Μαθητής Β' λυκείου

Ο panoslarissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O panoslarissa έγραψε: στις 00:01, 25-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από DOINA
αυτο δεν θα ελεγα οτι ισχυει τουλαχιστον οχι στο δικο μου επαλ..που παντα τα παιδια γραφουν πολυ καλυτερα στα ειδκοτητας..γι΄αυτο και παιρνανε εκει που θελουν εφοσον απο εκει παιρνεις τα πολλα μορια..
τι ειδικοτητα εισαι;

DOINA

Φοιτητής

H DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής ΤΕΙ Πειραιά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.

H DOINA έγραψε: στις 12:22, 25-05-12:

τι ειδικοτητα εισαι;
Οικονομιας Και Διοικησης !
Εσυ?

panoslarissa

Μαθητής Β' λυκείου

O panoslarissa έγραψε: στις 13:28, 25-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από DOINA
Οικονομιας Και Διοικησης !
Εσυ?
Yγειας και προνοιας->Νοσηλευτικη.

DOINA

Φοιτητής

H DOINA έγραψε: στις 14:14, 25-05-12:

Yγειας και προνοιας->Νοσηλευτικη.
Ουάου ! Σ'εμας έχει να περάσει αγόρι απο την Νοσηλευτικη εδω και αιωνες..
Παντως μπραβο που το διαλεξες,εγω δεν θα μπορουσα με τιποτα ο,τι εχει να κανει με παθολογιες,ανατομιες γιατι αυτα δινουν στις Πανελληνιες

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια