Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,186 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,792 μηνύματα σε 79,280 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 394 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Nip tuck

kotsis1 (Δημήτρης)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 372 μηνύματα.

O kotsis1 έγραψε: στις 15:42, 26-02-09:

δε θυμαμαι ακριβως αλλα μετα η Τζουλια προειδοποιησε την Ιντεν να μην πλησιαζει την οικογενεια της,το Σον και ιδιαιτερα αυτην!!!Στο τελος η Κιμπερ φευγει απο τον Ματ παει να μεινει με τον παραγωγο και ο Ματ καθως παιρνει ναρκωτικα βαζει φωτια στο σπιτι.Παιρνει φωτια λιγο το σωμα του και τρεχειι στο μπαλκονι πεφτοντας στην πισινα....
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

ebe (Εβελίνα)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H ebe έγραψε: στις 19:52, 26-02-09:

Εμένα πάντως μου άρεσε ο ρόλος της Portia De Rossi.. Είναι η γυναίκα της αγαπημένης μου κομικού εξάλλου!
Παράθεση

ΛΕΝΑΚΙ (ΕΛΕΝΑ)

Μαθητής Α' λυκείου

H ΕΛΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H ΛΕΝΑΚΙ έγραψε: στις 20:08, 26-02-09:

Αρχιζουν να με νευριαζουν οι σειρες αυτες που κανουν επιτυχια στην αρχη και μετα το παρατραβανε.με αποτελεσμα να κουραζουν το κοσμο
Παράθεση

~Valentina~

Φοιτητής

H ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 283 μηνύματα.

H ~Valentina~ έγραψε: στις 20:40, 26-02-09:

Εγω παλιά το βλεπα συνέχεια...............Δεν έχανα επεισόδιο αλλά τώρα δε το βλέπω καθολου...
Ουτε που ξέρω τι γίνετε..............
Το καλοκαίρι θα το δείξει σε επαναληψή????????
Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Φοιτητής

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 21:11, 26-02-09:

Καράσχετο αλλά http://www.imdb.com/name/nm0177896/ το παλικάρι έπαιξε σε μερικά επεισόδια του 5ου κύκλου, τα έχει δείξει;
Παράθεση

Proudqueen

Φοιτητής

H Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , Φοιτητής του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΤΕΙ Αθήνας και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 539 μηνύματα.

H Proudqueen έγραψε: στις 21:56, 26-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από Χριστιάννα ^^
Καράσχετο αλλά http://www.imdb.com/name/nm0177896/ το παλικάρι έπαιξε σε μερικά επεισόδια του 5ου κύκλου, τα έχει δείξει;
ναι
Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Φοιτητής

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 21:58, 26-02-09:

God dammit
Παράθεση

Proudqueen

Φοιτητής

H Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , Φοιτητής του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΤΕΙ Αθήνας και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 539 μηνύματα.

H Proudqueen έγραψε: στις 21:58, 26-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από ebe
Εμένα πάντως μου άρεσε ο ρόλος της Portia De Rossi.. Είναι η γυναίκα της αγαπημένης μου κομικού εξάλλου!
οντως η ellen degeneres ειναι φοβερη!
απιστευτο χιουμορ, υπεροχες συνεντευξεις!
Παράθεση

ebe (Εβελίνα)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H ebe έγραψε: στις 19:32, 28-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από proudqueen
οντως η ellen degeneres ειναι φοβερη!
απιστευτο χιουμορ, υπεροχες συνεντευξεις!

Βρήκα κ έναν σωστό άνθρωπο επιτέλους!!!!!!!!!!! Η Ellen κ η Portia είναι υπέροχες.... Έχει πεί πως μόλις αρχίσει το nip/tuck όπου είναι ξανά guest star θα της πάρει συνέντευξη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ο ρόλος της Portia πάντως δεν ήταν καθόλου άσχημος... Είχε κ πλάκα... Κ φυσικά η σκηνή με την Τζούλια ( έτσι δεν την λένε ) πρέπει να άφησε την Ellen με το στόμα ανοιχτό..!
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Φοιτητής

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,904 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 19:55, 28-02-09:

Αυτή η Degeneres δεν έχει παίξει και σε ένα επεισόδιο Joey; Άσχετο.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    tasostheod

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Nip/Tuck - Από Giovanna
      Το θέμα έχει λάβει 379 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-09-08 στις 23:33.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα