Nip tuck

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
δε θυμαμαι ακριβως αλλα μετα η Τζουλια προειδοποιησε την Ιντεν να μην πλησιαζει την οικογενεια της,το Σον και ιδιαιτερα αυτην!!!Στο τελος η Κιμπερ φευγει απο τον Ματ παει να μεινει με τον παραγωγο και ο Ματ καθως παιρνει ναρκωτικα βαζει φωτια στο σπιτι.Παιρνει φωτια λιγο το σωμα του και τρεχειι στο μπαλκονι πεφτοντας στην πισινα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ebe

Νεοφερμένος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Εμένα πάντως μου άρεσε ο ρόλος της Portia De Rossi..;) Είναι η γυναίκα της αγαπημένης μου κομικού εξάλλου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΕΝΑΚΙ

Νεοφερμένος

Η ΕΛΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αρχιζουν να με νευριαζουν οι σειρες αυτες που κανουν επιτυχια στην αρχη και μετα το παρατραβανε.με αποτελεσμα να κουραζουν το κοσμο:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Εγω παλιά το βλεπα συνέχεια...............Δεν έχανα επεισόδιο αλλά τώρα δε το βλέπω καθολου...
Ουτε που ξέρω τι γίνετε..............
Το καλοκαίρι θα το δείξει σε επαναληψή????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Καράσχετο αλλά https://www.imdb.com/name/nm0177896/ το παλικάρι έπαιξε σε μερικά επεισόδια του 5ου κύκλου, τα έχει δείξει; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Εμένα πάντως μου άρεσε ο ρόλος της Portia De Rossi..;) Είναι η γυναίκα της αγαπημένης μου κομικού εξάλλου!

οντως η ellen degeneres ειναι φοβερη!
απιστευτο χιουμορ, υπεροχες συνεντευξεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ebe

Νεοφερμένος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
οντως η ellen degeneres ειναι φοβερη!
απιστευτο χιουμορ, υπεροχες συνεντευξεις!


Βρήκα κ έναν σωστό άνθρωπο επιτέλους!!!!!!!!!!! Η Ellen κ η Portia είναι υπέροχες.... Έχει πεί πως μόλις αρχίσει το nip/tuck όπου είναι ξανά guest star θα της πάρει συνέντευξη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ο ρόλος της Portia πάντως δεν ήταν καθόλου άσχημος... Είχε κ πλάκα... Κ φυσικά η σκηνή με την Τζούλια ( έτσι δεν την λένε ) πρέπει να άφησε την Ellen με το στόμα ανοιχτό..!:P:P:P;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αυτή η Degeneres δεν έχει παίξει και σε ένα επεισόδιο Joey; Άσχετο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top