Το σωστό μέγεθος

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Πολλα εχουν ακουστει γι' αυτο το θεμα...
Και οι μεν λενε οτι:
"οσοι λενε οτι μετραει ο μονο τροπος που το χρησιμοποιεις, το εχουνε μικρο", και οι δε λενε οτι:
"οσοι λενε οτι μετραει το μεγεθος, ειναι σκραπες στο κρεββατι".
Περα απο το αστειο του θεματος, στατιστικα τα "Νορμαλ" μεγεθη ειναι τα εξης:



Age Size
12 4.1" (104 mm)
13 5.1" (130 mm)
14 6.0" (152 mm)
15 6.1" (155 mm)
16 6.3" (160 mm)
17 6.5" (165 mm)
18 6.4" (163 mm)
19 6.2" (157 mm)
20 6.2" (157 mm)

(Για τον παραπανω πινακα ακολουθει εξηγηση στο επομενο post μου.)

Και οσον αφορα τις φυλλες: (15 ετων και ανω)



Race Size
Black 6.89" (175 mm)
Asian 5.33" (135 mm)
Caucasian 6.22" (158 mm)
Hispanic 6.15" (156 mm)
Native American 5.66" (144 mm)


Ιατρικα, παθολογικο -ας το πουμε προβλημα- θεωρειτε καποιος με κατω απο 10 cm μηκος πεους σε στυση.(Εαν θυμαμαι καλα τα cm)
Τωρα, το "μεγεθος" για τον αντρα και αυτος ο ντορος που υπαρχει και θα υπαρχει, εχει και αλλες προεκτασεις.(Θα πω π.χ. μια γιατι αν γραψω οσες ειχα διαβασει...)
Παντα ενας αντρας με μεγαλο πεος ηταν πιο σιγουρος για τον εαυτο του,αρα και πιο cool οταν γνωριζε γυναικες και ερχοταν η "ωρα".
Η γυναικα εχει ερωτογενεις ζωνες σε ολο της σχεδον το σωμα.
Αρα ειναι καλο οταν ερχεται η ωρα για sex να μην εισαι μονο "διμετρος", αλλα να ξερεις να ικανοποιεις και να εξαπτεις την γυναικα στον ερωτικο τομεα με διαφορους τροπους περαν το...ας μου επιτραπει"μεσα-εξω, μεσα-εξω"...
Eιτε αυτα ειναι φιλια, χαιδεματα,ερωτικες-τρυφερες κουβεντες* ,πειραματισμος με διαφορες στασεις κτλ κτλ...

Μην ξεχναμε επισης οτι ο γυναικειος κολπος εχει πολλες νευρικες...το ξεχασα:angry: ...anyway νευρα, στα "χειλη" του κολπου οποτε ρολο παιζει και το παχος του αντρικου μοριου.
Οπως μας ειχε πει καποιος καθηγητης καποτε:
"Απο το να τον εχετε 30 ποντους και σαν μολυβι, καλλιτερα να κοβατε τους μισους και να του δινατε παχος..."
(Τι απιστευτα μας ειχε πει...:D .Ηταν πολυ κορυφη τυπος )

*μην ξεχναμε οτι παιζει απιστευτο ρολο και η ψυχολογια του ατομου, και με μερικα τρυφερα λογια μπορει να δημιουργηθει η καταληλη διαθεση.

Michelle, παλι μεγαλο post εγραψα...:redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σορυ αλλα ενας 17αρης την εχει μεγαλυτερη απο εναν 20αρη; Πως στο καλο γινετε αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Το απο πανω ειναι βαση του τι δηλωσαν ορισμενα ατομα χωρις να μετρηθουν απο ειδικους.;)
Απλως ξεχασα να το γραψω...(Sorry αλλα εκανα ταυτοχρονα και μια εργασια και τα 'παιξα λιγο...:redface: )
Απλως ηθελα απο κατω να τονισω οτι ατομα στην ηλικια των 16-17 υπερβαλουν λιγο στο να δηλωνουν το "μεγεθος" για λογους πρεστιζ-ανασφαλεια...οπως θελετε πειτε το.
Τον πινακα με τις ιατρικες ερευνες δεν τον εχω βρει ακομα...μιας και δεν θυμαμαι που ακριβως το ειχα δει...(περα απο βιβλια).
Φυσικα και το πεος δεν μικραινει απο τα 17 μεχρι τα 21.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
νευρικες...το ξεχασα
...απολήξεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από VarX:
Και αλλα τι;Εκατοστα εννοεις ή τεχνικη και προσοντα;

Δεν μιλησα απο προσωπικη σκοπια,απλα τι εχω ακουσει κατα καιρους απο κοπελες

από τις κοπέλες άκουσες ότι φτάνει μόνο το γαριδάκι για να φτάσουν στον 7ο ουρανό?:confused: και πες νταξ, χρησιμοποιεί άλλες τεχνικές ο τύπος για να το πετύχει, αφού με το γαριδάκι δεν καταλαβαίνει η άλλη χριστό:) ...καταντά βαρετό στο τέλος όμως, βρε παιδί μου...
Γενικά και κάποια εκατοστά παραπάνω απο γαριδάκι χρειάζονται, και τεχνικές..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis:
...απολήξεις;

;) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Μάριε, χρειαζόμαστε ασαπ τη λίστα με τα μήκη για όλες τις ηλικίες, καθώς και γραφικές παραστάσεις/καμπύλες/στατιστική επεξεργασία.....αντέγραψε το βιβλίο στην ανάγκη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δεν γνωρίζω τι λέει η επιστήμη και οι άλλες κοπέλες περί του θέματος όμως προσωπικά αν εξαιρέσουμε εντελώς τα άλλα προσόντα που θα πρέπει να έχει ο σύντροφος μου (εσωτερικά χαρίσματα και χαρακτήρα) και μιλήσουμε στεγνά για το λιλί του (:P) ... να με σχωρνάτε αλλά δε με φτάνουν τα 10 εκατοστά που ορίζει η επιστήμη ως ικανά να με ικανοποιήσουν :P
Κι αυτό γιατι ναι μεν οργανικά είναι αρκετά αλλά παίζει μεγάλο ρόλο και η ψυχολογία του ατόμου που το φέρει το εν λόγω όργανο αλλά και η ψυχολογία του ατόμου που το .... συν-χρησιμοποιεί!:P

Ναι η τεχνική είναι σημαντικός παράγοντας... ναι λοιπόν θέλω τεχνική αλλά... δεν αρκεί!
Προσωπικά είμαι ικανοποιημένη σε κάτι ανάμεσα στα 15-18 (με τίποτα όμως μικρότερο των 14 και μεγαλυτερο των 19!!!!)
Επίσης να μην ξεχνάμε και την.... περίμετρο...
όπως είπε ο Mario αν είναι σαν καλαμάκι... δεν πα να είναι και 30άρης? δε μου κάνει!
Το λοιπόν... και εν συντομία... αυτά που εγώ χρειάζομαι είναι
Αίσθημα, μυαλό, χαρακτήρας, τεχνική, μήκος, περιμετρος :P


Ελπίζω να μην σας έριξα την ψυχολογία αλλά νομίζω ότι αυτή είναι η αλήθεια που ισχύει για την πλειοψηφία των γυναικών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
από τις κοπέλες άκουσες ότι φτάνει μόνο το γαριδάκι για να φτάσουν στον 7ο ουρανό?:confused: και πες νταξ, χρησιμοποιεί άλλες τεχνικές ο τύπος για να το πετύχει, αφού με το γαριδάκι δεν καταλαβαίνει η άλλη χριστό:) ...καταντά βαρετό στο τέλος όμως, βρε παιδί μου...
Γενικά και κάποια εκατοστά παραπάνω απο γαριδάκι χρειάζονται, και τεχνικές..
Mην μου τα λες σε εμενα,απλα δωσε στους αντρες που ανησυχουν να καταλαβουν οτι δεν ειναι μονο το μεγεθος η ουσια.
Δεν ξερεις επισης η αλλη με τι μεγεθος νιωθει καλα..γνωριζω εμπειριες με γυναικες που το παιζαν και καλα ανετες και ζητουσαν μεγαλα μεγεθη κτλ,αλλα μολις αντικρυσαν την αληθεια φανηκαν ολα οσα λεγαν τοσο καιρο.

Για αυτο τουλαχιστον να ακουστει η αληθεια απο την γυναικεια πλευρα και οχι μονο γενικολογιες

@ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ

Οι απαιτησεις σου ειναι πολυ λογικες κ αντικρατροπτιζουν σε μεγαλο ποσοστο την γνωμη της μαζας.
Μου φαινονται λιγα ομως τα 14 εκ...,μην συμβιβαζομαστε κ τοσο πολυ ;)
H περιφερεια οντως παιζει τον μεγαλυτερο ρολο ακομα κ απο το μηκος του πουλιου,ειναι καλυτερο επειδη πιεζει τα τοιχωματα του κολπου περισσοτερο,με αποτελεσμα να αυξανεται η ηδονη για την γυναικα αλλα και για τον ανδρα παραλληλα.

Το ιδιο ισχυει οτι υπαρχει ποιοτικοτερη επαφη οταν το πεος εχει σχημα κυρτου τοξου και οχι ισιο σαν αλφαδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από VarX:
...
Δεν ξερεις επισης η αλλη με τι μεγεθος νιωθει καλα..γνωριζω εμπειριες με γυναικες που το παιζαν και καλα ανετες και ζητουσαν μεγαλα μεγεθη κτλ,αλλα μολις αντικρυσαν την αληθεια φανηκαν ολα οσα λεγαν τοσο καιρο...

Δηλαδή, δηλαδή??? για κάντο πιο λιανά αυτό...ζήταγαν μεγάλα μεγέθη, αλλά μόλις τους πετύχαινε κανα ..κλαρίνο (:P ), την κάνανε λαμόγιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
Δηλαδή, δηλαδή??? για κάντο πιο λιανά αυτό...ζήταγαν μεγάλα μεγέθη, αλλά μόλις τους πετύχαινε κανα ..κλαρίνο (:P ), την κάνανε λαμόγιο?

Ακριβως ετσι οπως τα λες.
Το παιζαν ανετες ενω ολα ηταν ιστοριες για αγριους.

"Και που θα βαλω αυτο το πραγμα μεσα μου;"
"εσυ θα με σκισεις με αυτο το πραγμα! "
"...."

και αλλα πολλα, για αυτο σας λεω να ειστε λογικες και μετρημενες στα λογια σας,καλυτερα να ζητατε λιγα κ καλα,παρα υπερβολες.Και αν σας ερθει κανας ευνοημενος,τοτε καλα να περασετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από VarX:
και αλλα απλα για αυτος σας λεω να ειστε λογικες και μετρημενες στα λογια σας,καλυτερα να ζητατε λιγα κ καλα,παρα υπερβολες.Και αν σας ερθει κανας ευνοημενος,τοτε καλα να περασετε!


Συμφωνώ και επαυξάνω!
Και επίσης να προσθέσω (ίσως και ολίγον άσχετο, ίσως και όχι :P ) όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα και μικρό καλάθι :P

Εγώ πάντως νομίζω ότι είμαι στα λογικά πλαίσια και δεν μπορώ να πω ότι έχω βγει παραπονεμένη από αυτό το θέμα στη ζωή μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Συμφωνώ και επαυξάνω!
Και επίσης να προσθέσω (ίσως και ολίγον άσχετο, ίσως και όχι :P ) όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα και μικρό καλάθι :P

Εγώ πάντως νομίζω ότι είμαι στα λογικά πλαίσια και δεν μπορώ να πω ότι έχω βγει παραπονεμένη από αυτό το θέμα στη ζωή μου :P
Η λαικη παροιμια εχει απολυτο δικιο,στις περισσοτερες περιπτωσεις.

Εγω δεν ξερω τι θα πουν λογικα πλαισια,ουτε ερευνες κοιταω για μεγεθη ουτε τιποτα,δεν μπορω να πω οτι ειμαι παραπομενος απο αυτο το θεμα στην ζωη μου :P

Η τεχνικη ειναι ολα τα λεφτα καθως τι να την κανεις την ferrari αν δεν μπορεις να την οδηγησεις;; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από VarX:
Η τεχνικη ειναι ολα τα λεφτα καθως τι να την κανεις την ferrari αν δεν μπορεις να την οδηγησεις;; ;)

Ναι συμφωνώ... αυτό όμως ισχύει όταν ήδη έχεις κάποια άλλα προσόντα απ τη φύση....
Γιατί όχι ferrari αλλά ούτε skonta δεν μπορείς να έχεις αν δεν μπορείς να έχεις γενικώς δίπλωμα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Skoda μπορει ομως να εχει καθενας και ισα-ισα να το τσουλαει το αμαξι,να τον παει εκει που θελει.

Ομως ο κατοχος της Ferrari δεν την εχει ομως για απλη μετακινηση ;)

Eιναι σαν να σου λεω οτι πιλοταρω μαχητικο αεροσκαφος αντι πολιτικου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
βρε συ.... τι να τα κάνεις τα λεφτά άμα δεν έχεις μία? :P
Τι να το κάνεις το αυτοκίνητο άμα δεν έχει βενζίνη?
Τι να το κάνεις το παστίτσιο αν δεν έχει μπεσαμέλ?
Τι να την κάνεις την τεχνική αν δεν έχεις με τι "μέσο" να την εφαρμόσεις? :P
Δεν λέω ότι δεν χρειάζεται....
Γιατί το αυτοκίνητο χωρίς βενζίνη το κάνεις κοτέτσι...
Το παστίτσιο χωρίς μπεσαμέλ το κάνεις μακαρόνια με κιμά!
Την τεχνική χωρίς "μέσο" εεεε... απλά σε σώζει από την ΜΕΓΑΛΗ ρομπιά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Δεν νομιζω οτι επιασες το νοημα που θελω να αποδωσω,εννοω οτι ολοι εχουν καποιο αυτοκινητο καθως η φυση τους εδωσε καποιο "μεταφορικο" μεσο,που οι περισσοτεροι εχουν απλα συμβατικα αυτοκινητα.

Για οσους ομως εχουν Ferrari,καθως ηταν πολυ τυχεροι οταν εβρεχε αμαξια!,τοτε θα πρεπει να την εχουν μαθει να την οδηγουν,καθως το οχημα θα εντυπωσιασει οταν κινειται,οχι μονο οταν το εχεις για μοστρα χωρις να το βολταρεις;)

Ελπιζω να εγινα περισσοτερο ξεκαθαρος πλεον :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από VarX:
Δεν νομιζω οτι επιασες το νοημα που θελω να αποδωσω,εννοω οτι ολοι εχουν καποιο αυτοκινητο καθως η φυση τους εδωσε καποιο "μεταφορικο" μεσο,που οι περισσοτεροι εχουν απλα συμβατικα αυτοκινητα.

Για οσους ομως εχουν Ferrari,καθως ηταν πολυ τυχεροι οταν εβρεχε αμαξια!,τοτε θα πρεπει να την εχουν μαθει να την οδηγουν,καθως το οχημα θα εντυπωσιασει οταν κινειται,οχι μονο οταν το εχεις για μοστρα χωρις να το βολταρεις;)

Ελπιζω να εγινα περισσοτερο ξεκαθαρος πλεον :D



αααααααααααααα νταααααααααααξ
τώρα κατάλαβα :P (όχι όχι δεν είμαι χαζή πάντα.... μόνο περιστασιακά μου συμβαίνει :P )
και ναι, φυσικά και έχεις δίκιο!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Και συγγνωμη κιολας και με το συμπαθειο...αλλα τι εχουν τα skoda;:mad: :P :D
Μετα χαθηκα λιγο με τις ferrari κτλ κτλ...:/:
(Σορρυ παιδια αλλα απο τις 8 μεχρι τις 13.30 μαθημα χωρις ουτε 5 λεπτα διαλειμμα...εκαψα φλατζα!)
Λοιπον οπως τα ειπες "κακη επιρροη".
Το ολο σκηνικο, για να δεσει πρεπει να εχει απ'ολα και στις σωστες ποσοτητες.


P.S-@ Gademis-Μπραβο αυτο εψαχνα."Αποληξεις";)

P.S.2- Το πολυ μεγαλο μεγεθος για πολλες κοπελες καθε αλλο παρα "ευχαριστη" εμπειρια μπορει να αποδειχθει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
.....Το μέγεθος μετράει ότι και να λέτε αγόρια.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top