Τι έκανες χθες το βράδυ;

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
μετά από τα σουβλάκια με την παρέα, με πήγε σπίτι το αμόρ όπου κ μας έπιασαν όλα τα αρνητικά κ μετά βρεθηκαμε αγκαλιά να κλαίμε...

Εγώ αυτό το βρίσκω υπέροχο! Απίστευτο δέσιμο σαν ζευγάρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
από τα κρεμμύδια στα σουβλάκια κλαίγανε, μη σε πιάνει το γούτσουγούτσου αμέσως εσένα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
από τα κρεμμύδια στα σουβλάκια κλαίγανε, μη σε πιάνει το γούτσουγούτσου αμέσως εσένα:P

:knife: :kill: :boxing: ΟΚ.... Διέλυσε μου ολόκληρο τον συναισθηματικό μου κόσμο!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
έλα να σε κάνωχάγκ. έλα είπα.



:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
έλα να σε κάνωχάγκ. έλα είπα.



:bigarmhug

Έρχομαι......:redface:

(είμαστε όσο πιο off topic γίνεται....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
επεσα για υπνο νωρις...:|
και ειδα καααατι ονειρα....μα καααατι ονειρα!!:redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
επεσα για υπνο νωρις...:|
και ειδα καααατι ονειρα....μα καααατι ονειρα!!:redface::D

Να σαι καλά ωρε Πάτυ! :clapup: Κοίταξε, απόψε που θα ξανάρθω στα όνειρά σου, άσε και κανα τυλιχτό στο τραπέζι γιατί χτες με πιάσανε κάτι θανατηφόρες λιγούρες και έτρωγα τα νύχια μου στα διαλλείματα των ονείρων σου.:clapup:


Λοιπόν, σοβαρά τώρα, εγώ την είχα αράξει σπίτι με ένα κολλητάρι και συζητούσαμε και κακαρίζαμε με το Jackass 2!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Να σαι καλά ωρε Πάτυ! :clapup: Κοίταξε, απόψε που θα ξανάρθω στα όνειρά σου, άσε και κανα τυλιχτό στο τραπέζι γιατί χτες με πιάσανε κάτι θανατηφόρες λιγούρες και έτρωγα τα νύχια μου στα διαλλείματα των ονείρων σου.:clapup:

Α ρε val.Πολυ σε παω ρε γμτ!:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
Να σαι καλά ωρε Πάτυ! :clapup: Κοίταξε, απόψε που θα ξανάρθω στα όνειρά σου, άσε και κανα τυλιχτό στο τραπέζι γιατί χτες με πιάσανε κάτι θανατηφόρες λιγούρες και έτρωγα τα νύχια μου στα διαλλείματα των ονείρων σου.:clapup:
Βρε συ!!Αυτα δε τα βγαζουν στη φορα...!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
τρελος καυγας με τον αντρουλη και μετα αυτο που ο fοunes ονομάζει ...you know... :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
εγινα και νονος τώρα!!! WoW!~

Χθες βρέθηκα με κάτι φιλαράκια για να αποχαιρετήσουμε τον ενα, που έφευγε σήμερα για το Αμβούργο, όπου και μένει μόνιμα τα τελευταία χρόνια... Ρίξαμε πολύ γέλιο και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για όσο το δυνατό νωρίτερα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
τρελος καυγας με τον αντρουλη και μετα αυτο που ο fοunes ονομάζει ...you know... :P:P:P
Το καλύτερο σεξ γίνεται μετά από άγριους καυγάδες.. :bleh:


ontopic: MSN (again)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Χτες βράδυ βγήκα με την αγαπούλα μου μια βόλτα και μετά ήρθαμε σπίτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ηρθε το μωρο μου σπιτι και μολις εφυγε εριξα εεεεεεεεεεεναν υπνο... μα εεεεεεεεεεεεεναν υπνο... απολαυση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Κουρεύτηκα.Επιτέλους μπορώ να βάλω την πετσέτα στο κεφάλι και να μην γλυστράει. Έχω μια πόροση με το ξυρισμένο μαλλί.

Μετά αποστολή βιογραφικών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Γύρισα σπίτι από Χαλάνδρι που ήμουν όλη την ημέρα και χαλάρωσα με internet, μουσική, διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Πήγα με την αδελφή μου για καφεδάκι το απογευματάκι και μετά άραξα στο κρεβατάκι μου και το ριξα στο διάβασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ασχολήθηκα με το wallpaper και μετά είδα 24 :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πρώτα συνάντησα τον μελλοντικό κάτοικο του δωματίου μου, μετά τον μελλοντικό μου συγκάτοικο, μετά τον υπεύθυνο του παλιού σπιτιού, μετά την μελλοντική πρώη συγκάτοικο, μετά τον ιχλίμπεντιχ... και μετά το δεύτερο επεισόδιο scrubs, ροχάλιζα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγω τελείωσα την δουλειά πήγα είδα λίγο το μωρό, γύρισα και είδα λίγο έρωτα που είχα γράψει στο dvd:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top