Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,963 εγγεγραμμένα μέλη και 2,478,070 μηνύματα σε 78,923 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 296 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Cien men,too good to be true?

Earendil

Νεοφερμένος

Ο Earendil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

O Earendil έγραψε: στις 20:39, 11-07-19:

Καλησπέρα σας,εχω μια απορία. Εδώ και λίγο καιρό εχω ανακαλύψει ενα νέο αφρόλουτρο της Cien,περνόντας απο τα Lidl,και παραδόξως είναι πάρα πολύ καλό και αφήνει μια πολύ ωραία μυρωδία (Μιλάω για την υποκατηγορία Seduction) Το θέμα μου όμως ειναι οτι ,μήπως είναι πολύ καλό για να είναι αληθινό;

• Πολυ φτηνό (3-4 ευρώ νομιζω)

• Ειναι και για τα μαλλιά

• Πολυ ωραία μυρωδιά

• Κρατάει για πολλές ημέρες σε αντίθεση με άλλα που έχω δοκιμάσει όπως head and shoulders,ultrex,straight(the list goes on...)

Είμαστε σίγουροι ότι δεν είναι κατι φτηνιάρικο που in the long run αποδεικνύεται επιβλαβής για το δέρμα?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,519 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 20:41, 11-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Earendil
Καλησπέρα σας,εχω μια απορία. Εδώ και λίγο καιρό εχω ανακαλύψει ενα νέο αφρόλουτρο της Cien,περνόντας απο τα Lidl,και παραδόξως είναι πάρα πολύ καλό και αφήνει μια πολύ ωραία μυρωδία (Μιλάω για την υποκατηγορία Seduction) Το θέμα μου όμως ειναι οτι ,μήπως είναι πολύ καλό για να είναι αληθινό;

• Πολυ φτηνό (3-4 ευρώ νομιζω)

• Ειναι και για τα μαλλιά

• Πολυ ωραία μυρωδιά

• Κρατάει για πολλές ημέρες σε αντίθεση με άλλα που έχω δοκιμάσει όπως head and shoulders,ultrex,straight(the list goes on...)

Είμαστε σίγουροι ότι δεν είναι κατι φτηνιάρικο που in the long run αποδεικνύεται επιβλαβής για το δέρμα?

Κοιτά στην θέση σου δεν θα το αγόραζα καθώς όπως λες και εσυ δεν ξέρεις καν ποιος το παρασκευάζει.
Παράθεση

Turin Turambar (Χρήστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 87 μηνύματα.

O Turin Turambar έγραψε: στις 20:45, 11-07-19:

Πολύ πιθανόν να μείνεις χωρίς μαλλιά...
1
Παράθεση

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,519 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 20:46, 11-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Turin Turambar
Πολύ πιθανόν να μείνεις χωρίς μαλλιά...

Ωραίος.
1
Παράθεση

Earendil

Νεοφερμένος

Ο Earendil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

O Earendil έγραψε: στις 20:46, 11-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Κοιτά στην θέση σου δεν θα το αγόραζα καθώς όπως λες και εσυ δεν ξέρεις καν ποιος το παρασκευάζει.

Απο ότι έχω διαβασεί η Cien πρόκειται για μια πολύ γνωστή μάρκα στο εξωτερικό αλλα η φτηνή τιμή της με κανει να αμφισβητώ λιγο...
Παράθεση

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 20:48, 11-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Earendil
Απο ότι έχω διαβασεί η Cien πρόκειται για μια πολύ γνωστή μάρκα στο εξωτερικό αλλα η φτηνή τιμή της με κανει να αμφισβητώ λιγο...

Ναι εντάξει και πάλι όχι από εμένα.Αξιζει να δώσω 5-6 ευρώ παραπάνω για να έχω τα μαλλιά μου.
1
Παράθεση

Agnwsth

Φοιτητής

H Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (Αθήνα) . Έχει γράψει 427 μηνύματα.

H Agnwsth έγραψε: στις 20:57, 11-07-19:

3-4 ευρώ είναι φθηνά για αφρόλουτρο; Τα περισσότερα που βλέπω στα σουπερ μάρκετ σε αυτές τις τιμές βρίσκονται.
Παράθεση

Turin Turambar (Χρήστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 87 μηνύματα.

O Turin Turambar έγραψε: στις 21:00, 11-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Agnwsth
3-4 ευρώ είναι φθηνά για αφρόλουτρο; Τα περισσότερα που βλέπω στα σουπερ μάρκετ σε αυτές τις τιμές βρίσκονται.

Μήπως είναι προσφορές;
Παράθεση

Agnwsth

Φοιτητής

H Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (Αθήνα) . Έχει γράψει 427 μηνύματα.

H Agnwsth έγραψε: στις 21:06, 11-07-19:

Dunno. Εκτός από τα Lux που αν θυμάμαι καλά κάνουν 5-6 ευρώ και κάποιες άλλες εξαιρέσεις, δεν κοστίζουν πάνω από 5 ευρώ. Θα ρίξω πάλι μια ματιά μήπως πρόκειται περί παραισθήσεων.
Παράθεση

Turin Turambar (Χρήστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Turin Turambar έγραψε: στις 21:08, 11-07-19:

Και εγώ στα 5-6 ευρώ ξέρω πως κοστίζουν.
Παράθεση

Griff

Φοιτητής

Ο Griff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 205 μηνύματα.

O Griff έγραψε: στις 21:16, 11-07-19:

Χρησιμοποιούσα σαμπουἀν Cien πριν μερικά χρόνια για αρκετό καιρό και δεν έπαθα (νομίζω) κἀτι. Οπότε, go ahead?

Πἀντως για τα μαλλιἀ δεν θα το χρησιμοποιούσα. Ειδικά αν έχεις χαίτη, καλύτερα να επιλέξεις κἀτι πιο εξειδικευμένο.
Παράθεση

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 21:22, 11-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Griff
Χρησιμοποιούσα σαμπουἀν Cien πριν μερικά χρόνια για αρκετό καιρό και δεν έπαθα (νομίζω) κἀτι. Οπότε, go ahead?

Πἀντως για τα μαλλιἀ δεν θα το χρησιμοποιούσα. Ειδικά αν έχεις χαίτη, καλύτερα να επιλέξεις κἀτι πιο εξειδικευμένο.

Μα για τα μαλλιά λέμε και εμείς.
Παράθεση

Griff

Φοιτητής

Ο Griff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 205 μηνύματα.

O Griff έγραψε: στις 21:41, 11-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Μα για τα μαλλιά λέμε και εμείς.
Διάβασα το αρχικὀ μήνυμα που ρωτούσε για το δέρμα

Και για τα μαλλιά όμως, μόνο για απλὀ καθαρισμό, δεν νομίζω πως θα υπάρξει πρόβλημα.
Παράθεση

Agnwsth

Φοιτητής

H Agnwsth έγραψε: στις 21:44, 11-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Griff
Διάβασα το αρχικὀ μήνυμα που ρωτούσε για το δέρμα

Και για τα μαλλιά όμως, μόνο για απλὀ καθαρισμό, δεν νομίζω πως θα υπάρξει πρόβλημα.

Τι εννοείς μόνο για απλό καθαρισμό; Υπάρχουν στάδια καθαρισμού μαλλιών για τα οποία δεν είμαι ενήμερη;
Παράθεση

Griff

Φοιτητής

O Griff έγραψε: στις 21:50, 11-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Agnwsth
Τι εννοείς μόνο για απλό καθαρισμό; Υπάρχουν στάδια καθαρισμού μαλλιών για τα οποία δεν είμαι ενήμερη;
Μην πάει ο νους σου σε προγράμματα πλυντηρίου, εννοώ πως και αυτό και τα περισσότερα σαμπουάν / αφρόλουτρα που βρίσκεις στα σούπερ μάρκετ δεν σε καλύπτουν πλήρως αν θες να ενδυναμώσεις το μαλλί σου ή αν έχεις κάποιο θέμα με ξηροδερμία, πιτυρίδα κ.λπ.

Έτσι, τουλάχιστον, έχω ακούσει από ανθρώπους του χώρου
2
Παράθεση

Dias

Διδακτορικός

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Διδακτορικός . Έχει γράψει 7,516 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 21:56, 11-07-19:

Υπερβολές. Υπάρχουν πολλοί που χρησιμοποιούν αυτό το σαμπουάν και δεν έχουν κανένα πρόβλημα με τα μαλλιά τους...

11
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • True Detective - Από Monte Cristo
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-08-15 στις 17:00.
    • The good wife - Από Himela
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-01-13 στις 12:02.
    • Good Bye Lenin (2003) - Από Μελιώ
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-08-10 στις 15:03.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα