Μαρκα-ρίσματα, όρια κλπ

LIFE

Νεοφερμένος

Η LIFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Κι εγω παω να βγαλω το σκυλι μου βολτα...
Τα λινκακια[οσα βρηκα ] που μου ζητησες Βιβη τα εβαλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chouzouris

Νεοφερμένος

Η chouzouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
https://www.gatospito.com/forum-f17/topic-t893.htm#30641
https://www.gatospito.com/forum-f17/topic-t525-60.htm

Και πολλά άλλα που πραγματικά βαριέμαι να παραθέσω.

Πάντως Marmanga πιστεύω ότι κανείς δεν τα βάλε ουσιαστικά μαζί σου. Εσύ δεν μίλησες προσβλητικά, απλώς υποστηρίζεις την μία από τις δύο πλευρές και είναι δικαίωμά σου. Για να μιλάμε ονομαστικά και όχι με γενικεύσεις, η ladycat και ενίοτε ο/η chouzouris ρίχνουν λάδι στη φωτιά. Με όλη την ειλικρινεια, αυτό βλέπουν τα μάτια μου, χωρίς να γνωρίζω προσωπικά τα παιδιά, χωρίς να γνωρίζω τι στο καλό έχει συμβεί πια που τρωγόμαστε.

Να ρωτήσω κάτι;;;; Τι θέλετε να γίνει;;; Βρείτε μία λύση και καλύτερα ας σταματήσουμε τις αδιέξοδες αλληλοκατηγορίες.

Ρίχνω λάδι στη φωτιά, κι όμως είμαι Τιμώμενο Μέλος του mycat.... Χμμμ.... ενδιαφέρουσα άποψη! Jeannine δεν έχω τίποτα μαζί σου, ούτε με κάποιο άλλο μέλος εδώ μέσα... Ο καθένας είναι απολύτως ελεύθερος να λέει τη γνώμη του... εδώ (χμμ....????) ή στο Γατόσπιτο... Καλό είναι όμως πριν την εκφέρεις να ξέρεις όλα τα γεγονότα.
Δεν καταλαβαίνω πού έγκειται το πρόβλημα. Ας κρατήσουμε όσα μας ενώνουν, δηλαδή την αγάπη στα ζώα!! Κι ας πορευτεί ο καθένας όπως νομίζει καλύτερα... Εμείς στο Γατόσπιτο αυτό κάνουμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellak

Νεοφερμένος

Η stellak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

Raisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
https://www.gatospito.com/forum-f17/topic-t525.htm
Το link για οποιον ενδιαφερεται, γιατι εμείς τα λέμε όλα φανερα κι οχι μεσω πμ.
Που είναι οι χαρακτηρισμοί οεο? Οποιος/α τους βρει κερδίζει μια γάτα.


Αυτά εδώ ΤΙ ΕΙΝΑΙ;;;:blink:
https://www.gatospito.com/forum-f17/topic-t525-40.htm#30073

Θέλω τη γάτα μου!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Life και Μαρμανγκα, ειδα τα λινκς και συνεχιζω να μην καταλαβαίνω.
Περα απο την δική μου απορία προς την ladycat, η οποια εκφράστηκε από μέρους μου επιθετικά, αλλά μου απαντήθηκε με πμ επιθετικά, οποτε αποκταστάθηκε η ισορροπια του συμπαντος, δεν βλέπω πια ποια ειναι αυτη η επίθεση που δέχονται τα μέλη του γατοσπιτου.

Οσο για τα λινκς περι συλλογής ζώων, θα τα αφήσω απλά ασχολίαστα, βλέπω οτι δεν έχει νόημα.

Και επειδη δεν έχει νόημα συνολικότερα,
γεια σας, και καλή συνέχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellak

Νεοφερμένος

Η stellak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Αυτά εδώ ΤΙ ΕΙΝΑΙ;;;:blink:
https://www.gatospito.com/forum-f17/topic-t525-40.htm#30073

Θέλω τη γάτα μου!!!! :P

Αχ, βρε Raisa μου, δεν είναι ολοφάνερες οι προθέσεις τους; Αυτές τρέφονται από τον καυγά, ξέρεις τι χαρά νιώθουν κάθε φορά που προκαλούν κάτι τέτοιο; Κάνε μια βόλτα στο Γατόσπιτο και θα βεβαιωθείς. Διότι, ναι, εγώ μπαίνω και διαβάζω για να χαίρονται που τους διαβάζει το mycat, δεν είναι κακό να δίνεις χαρά... λες και άλλοι μπαίνουν στο mycat και άλλοι στο Γατόσπιτο.... Οι ίδιοι είμαστε, βρε, ξεστραβωθείτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Havana

Νεοφερμένος

Η Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
θα παρακαλεσω να μην χρησιμοποιουνται λινκς ενος αλλου φορουμ που δεν εχουν κανεναν μορφωτικο η πληροφοριακο χαρακτηρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chouzouris

Νεοφερμένος

Η chouzouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Παρακαλώ να διαγραφεί το τελευταίο μήνυμα και να επιβληθούν κυρώσεις για προσωπική επίθεση σε τρίτο που ΟΥΔΕΜΙΑ ΣΧΕΣΗ έχει. ΝΤΡΟΠΗ............:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marmanga

Νεοφερμένος

Η Marmanga αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Life και Μαρμανγκα, ειδα τα λινκς και συνεχιζω να μην καταλαβαίνω.
Περα απο την δική μου απορία προς την ladycat, η οποια εκφράστηκε από μέρους μου επιθετικά, αλλά μου απαντήθηκε με πμ επιθετικά, οποτε αποκταστάθηκε η ισορροπια του συμπαντος, δεν βλέπω πια ποια ειναι αυτη η επίθεση που δέχονται τα μέλη του γατοσπιτου.

Οσο για τα λινκς περι συλλογής ζώων, θα τα αφήσω απλά ασχολίαστα, βλέπω οτι δεν έχει νόημα.

Και επειδη δεν έχει νόημα συνολικότερα,
γεια σας, και καλή συνέχεια.

Ντρουσίλια, οι λινκιές μου αφορούσαν ΔΙΑΦΟΡΑ θέματα που είχα θέσει αρχικά.
Το ένα αφορούσε του τι λέγεται δημόσια και αλήθεια μου κάνει εντύπωση αν δεν έγινε κατανοητό.
Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί δεν έχει νόημα να συζητήσουμε για το αν είναι καλό ή όχι για τα ζώα να τα μαζεύουμε γενικώς. Θα μπορούσε και να είναι, δεν ξέρω, θέλει συζήτηση.
Αντιγράφω κιόλας ένα σημερινό ποστ με υπογράμμιση δική μου, γιατί το θεωρώ αντιπροσωπευτικό του τι ρωτάω:

Μα κι εγω περασα φασεις τετοιες στην αρχη πριν γραφτω στα σωματεια μετα καταλαβα οτι κι αλου περναν μια χαρα τα γατακια κα δε χρειαζεται να τα κραταω ολα εγω ετσι απο 9 πηγα στα 4 και τωρα ισως μειωθουν κι αλλο μιας και οι δραστηριοτητες μου κανουν δυσκολο ιδιως το να εχω περσικο... θα δουμε τι θα γινει. Ευτυχως στειρωνοντας και δινοντας γατες απο την περιοχη ελαχιστα μικρα γατακια εχουμε φετος μονο οι μεγαλες εμειναν που τις καλοταιζουμε και οσες νεεες ερχονται οποτε εχι υπαρξει μια ισσοροπια τα ζωα ελενχονται και απο υγεια πιο ευκολα και εαν χρειαστω αλλες γατες θα φερω απο περιοχες οπου κινδυνευουν

https://mycat.e-steki.gr/showpost.php?p=794225&postcount=57
https://mycat.e-steki.gr/showpost.php?p=794239&postcount=58


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Παρακαλώ να διαγραφεί το τελευταίο μήνυμα και να επιβληθούν κυρώσεις για προσωπική επίθεση σε τρίτο που ΟΥΔΕΜΙΑ ΣΧΕΣΗ έχει. ΝΤΡΟΠΗ............:down:
Προσωπική επίθεση δεν υπήρχε, αλλά επειδή όντως αναφερόταν ένα όνομα, σβήστηκε.

Θα παρακαλέσω κι εγώ με τη σειρά μου, τέτοιου είδους παρατηρήσεις να γίνονται μέσω των αναφορών (που γι' αυτόν ακριβώς τον λόγο υπάρχουν).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chouzouris

Νεοφερμένος

Η chouzouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Σαφώς και υπήρξε προσωπική επίθεση όταν χαρακτηρίστηκε δυσμενώς και αποδοκιμάστηκε η άποψη κάποιου!!!! Και μάλιστα η άποψη ΑΠΟΥΣΑΣ, άποψη που γράφτηκε ΕΚΤΟΣ mycat.

Παραβιάστηκε και αυτός ο όρος:
Απαγορεύεται αυστηρά η δημοσιοποίηση προσωπικών δεδομένων άλλων χρηστών χωρίς την άδεια τους. Στα προσωπικά δεδομένα συμπεριλαμβάνονται και ονόματα, τηλέφωνα, διευθύνσεις, φωτογραφίες, e-mail, κωδικοί.

Από ό,τι φαίνεται χωρίς κύρωση...
Και ναι με έπιασε επαγγελματική διαστροφή!

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΤΟΥΝ ΟΙ ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Havana

Νεοφερμένος

Η Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
χαριτωμενο γιατι ενα αλλοιωμενο ονομα δεν σημαινει κατι!!!!!:):lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Από ό,τι φαίνεται χωρίς κύρωση...
Το τμήμα του μηνύματος που περιείχε προσωπικά δεδομένα διαγράφηκε. Αυτό είναι κύρωση.
επαγγελματική διατροφή!
:lol: :lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chouzouris

Νεοφερμένος

Η chouzouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Το τμήμα του μηνύματος που περιείχε προσωπικά δεδομένα διαγράφηκε. Αυτό είναι κύρωση.

:lol: :lol: :lol: :lol:

Γελά ο μωρός καν τι μη γελοίον η!

Μετά από αυτό.... I rest my case. OVER AND OUT.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Γελά ο μωρός καν τι μη γελοίον εί!

Μετά από αυτό.... I rest my case. OVER AND OUT.
Μάλλον παρεξήγηση έγινε...
Νόμιζα ότι ο όρος "επαγγελματική διατροφή" τέθηκε για να ελαφρύνει λίγο το βαρύ κλίμα. :hmm:
Ίσως όμως να κατάλαβα λάθος, η μωρή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
:P:lol::lol::lol:..... ΕΔΩ αρχιγκιώσσα χαιρετά την ΜΩΡΗ..... :up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chouzouris

Νεοφερμένος

Η chouzouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Αν όντως παρεξήγησες, τότε ΟΚ, το παίρνω πίσω. Απλώς με έχεις συνηθίσει στα "ειρωνικά χαμογελάκια" και παραβίασα το τεκμήριο της αθωότητας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Ευχαριστώ!:)
Πες μας κιόλας τι είναι η επαγγελματική διατροφή, για να μαθαίνουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chouzouris

Νεοφερμένος

Η chouzouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Σε επαγγελματική διαστροφή αναφερόμουν. Γι αυτό και θεώρησα άκομψη την αντίδρασή σου να σχολιάσεις ειρωνικά το ορθογραφικό λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Σταματήστε ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕ:P:up::up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top