Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,368 εγγεγραμμένα μέλη και 2,454,614 μηνύματα σε 77,785 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 146 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Bρέχει σε σας Μεγάλη Παρασκευή;

Bρέχει σε σας Μεγάλη Παρασκευή; (έστω και μια ψιχάλα)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)
Ναι
22
55,00%
Όχι
18
45,00%

Κομνηνός

Διακεκριμένο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,649 μηνύματα.

O Κομνηνός έγραψε: στις 18:10, 05-04-18:

γενικά για μουντό καιρό(όχι ειδικά για βροχή) λέγεται πως συνηθως έχει την.Μ παρασκευή.
σήμερα εδώ που ζω,ένα από τα πλέον ηλιόλουστα μέρη της ευρώπης έχει καλοκαίρι,ηλιοφάνεια ,αν και η πρόβλεψη λέει αύριο συννεφιές!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,351 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 19:19, 05-04-18:

Σήμερα ήταν μια πολύ ηλιόλουστη μέρα αλλά μαζεύει σιγά σιγά τα σύννεφα ώστε να ρίξει καταιγίδα αύριο.
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,545 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 09:20, 06-04-18:

Πάντα!΄Αντε Καλό Πάσχα να έχουμε!
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,887 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 12:27, 06-04-18:

Στις 00:30 έριξε μερικές ψιχάλες στην Ζάκυνθο σήμερα είναι ηλιόλουστη μέρα μέχρι στιγμής. Οι προγνώσεις όμως λένε για βροχή το βραδάκι.
Παράθεση

spinalgr1990 (Γιάννης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O spinalgr1990 / έγραψε: στις 12:39, 06-04-18:

Μη μου κανεις σας οτι πιστευει πως οι σταγονες βροχης την Μ. Παρασκευή είναι τα δάκρυα απο τον Χριστό ..
Παράθεση

Τάσος97 (Allostasis)

Συντονιστής

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 14:28, 06-04-18:

Αρχική Δημοσίευση από spinalgr1990
Μη μου κανεις σας οτι πιστευει πως οι σταγονες βροχης την Μ. Παρασκευή είναι τα δάκρυα απο τον Χριστό ..
μη μου πεις οτι εσύ δεν το πιστευεις
φοκε μακαρι να εκανες ετσι και για τις προγνωσεις καιρου ολου του χρονου. Κατα δεκαπενταυγουστο πώς το κόβεις;
Παράθεση

Mhtrogoal (Μάριος)

Φοιτητής

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 585 μηνύματα.

O Mhtrogoal έγραψε: στις 15:02, 06-04-18:

ελπιζω να μην βρεξει, εχω κανονισει να παω για κοκτειλ
2
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Πτυχιούχος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,656 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 15:16, 06-04-18:

Απο το 2016 που άνοιξε το θέμα ο Fockos κάθε Μ. Παρασκευή βρεχει έσω και λίγο και Πάσχα έχει καλοκαίρι.
Παράθεση

fotinipapa

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H fotinipapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H fotinipapa έγραψε: στις 15:19, 06-04-18:

Ανατολική Θεσσαλονίκη έβρεχε μέχρι τις 10 περίπου το πρωί και από τότε έχει μια συννεφιά με λίγο ήλιο ανά τακτά χρονικά διαστήματα και έχει και γύρω στα 2-3 μποφόρ αερα
Παράθεση

Κομνηνός

Διακεκριμένο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,649 μηνύματα.

O Κομνηνός έγραψε: στις 17:14, 06-04-18:

τελείως ανέφελος καιρός όλες τις προηγούμενες μέρες και εώς πριν λίγο,εως ότου γέμισε σύννεφα ο ουρανός,οπότε και έπεσε και η θερμοκρασία απότομα.Με κοντομάνικο γυρίζαμε τώρα θέλει μπουφανάκι
τηρήθηκε η παράδοση και φέτος και μάλιστα σε περιοχή γνωστή για την ηλιοφάνειά της!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Κομνηνός : 06-04-18 στις 19:21.
Παράθεση

Agnwsth

Μαθητής Γ' λυκείου

H Agnwsth αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 325 μηνύματα.

H Agnwsth έγραψε: στις 17:57, 07-04-18:

Αν βρέξει σημαίνει ότι κλαίει ο Θεός.. αλλά κανείς δεν ασχολείται αν δεν βρέξει.
3
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,351 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 11:55, 08-04-18:

Καλημέρα, ο καιρός μετά τη Μ. Παρασκευή ήταν χάλια, ωστόσο σήμερα ημέρα Κυριακή μετά την Ανάσταση έφτιαξε απότομα ώστε να μπορούν οι άνθρωποι να ψήσουν.
Παράθεση

Agnwsth

Μαθητής Γ' λυκείου

H Agnwsth αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 325 μηνύματα.

H Agnwsth έγραψε: στις 13:35, 08-04-18:

Μου αρέσει που φτιάχνει τον καιρό της αρέσκειάς του , τον κάνει καλό για να ψήσουν οι άνθρωποι, αλλά στις καταστροφές που οφείλονται σε καιρικά φαινόμενα δεν ανακατεύεται. Περίεργα πράγματα...
Παράθεση

Vold (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.

O Vold έγραψε: στις 15:18, 08-04-18:

Εμείς πάντως σε κάθε γωνιά της Κύπρου σκάσαμε.
Όχι μόνο σταγόνα δεν έπεσε, αλλά ούτε και σύννεφο δεν υπήρχε
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Χημεία Τροφίμων - εκπα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,846 μηνύματα.

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 19:51, 08-04-18:

Σατανιασμένοι Κυπραίοι.

Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,887 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 22:33, 08-04-18:

Αρχική Δημοσίευση από Vold
Εμείς πάντως σε κάθε γωνιά της Κύπρου σκάσαμε.
Όχι μόνο σταγόνα δεν έπεσε, αλλά ούτε και σύννεφο δεν υπήρχε
Έλεος εσείς στην Κύπρο καθε Κυριακή σούβλες κάνετε. Επιπλέον δεν κάνετε περιφορά του επιταφίου στην πόλη απλά γυρνάτε γύρω γύρω απο την εκκλησία Δεν εχει νόημα να ασχοληθεί με σας ο Θεός τουλάχιστον για συτο το θέμα γιατι εχει την προσοχή παραπάνω σε σας για να αποτραπεί μια σύγκρουση με την γειτονική χώρα,
Παράθεση

Ace of Spades

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ace of Spades αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 85 μηνύματα.

H Ace of Spades έγραψε: στις 22:27, 12-04-18:

Βρεχει στη φτωχογειτονια βρεχει και στην καρδια μου
1
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,499 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 01:28, 15-04-19:

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,105 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 15:09, 15-04-19:

Να δούμε τι θα δούμε και φέτος
Παράθεση

i_lie_us

Πτυχιούχος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 762 μηνύματα.

O i_lie_us έγραψε: στις 21:16, 15-04-19:

Φέτος δεν ξέθαψε το θέμα ο fockos, άρα μάλλον θα έχει καλό καιρό.
2
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια