Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,124 εγγεγραμμένα μέλη και 2,445,051 μηνύματα σε 77,323 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 304 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σχετικά με το 10%

Ttt

Νεοφερμένος

Ο Ttt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 59 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Ttt έγραψε: στις 16:32, 11-04-19:

Καλησπέρα. Έχει υπάρξει κάποιος που να έχει περάσει σε μια σχολή με το 10% και λόγω της αναγνώρισης αρκετών μαθημάτων να γραφτεί εν τέλει σε μεγαλύτερο εξάμηνο;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Mariahj

Νεοφερμένος

H Mariahj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H Mariahj έγραψε: στις 18:10, 11-04-19:

Αν κάποιος δώσει 2 φορές πανελλαδικές και γραψει καλά την πρωτη φορά μπορεί να δωσει με 10% για το 2017;
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,389 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 22:33, 11-04-19:

Υπολογίζονται πάντα τα μόρια της τελευταίας φοράς που δίνει κάποιος πανελλαδικές.

Αρχική Δημοσίευση από Ttt
Καλησπέρα. Έχει υπάρξει κάποιος που να έχει περάσει σε μια σχολή με το 10% και λόγω της αναγνώρισης αρκετών μαθημάτων να γραφτεί εν τέλει σε μεγαλύτερο εξάμηνο;

΄Οπως θα δεις και σε προηγούμενες σελίδες αυτού του θέματος όταν θα μπεις σε νέα σχολή με το 10% μπορείς να κάνεις αίτηση αναγνώρισης ίδιων ή συναφών μαθημάτων που έχεις περάσει στην προηγούμενη σχολή σου. Αν (και τονίζω το αν) οι καθηγητές που διδάσκουν αυτά τα μαθήματα στη νέα σχολή δεχτούν να σου τα αναγνωρίσουν τότε απαλλάσσεσαι από τη διαδικασία να τα ξαναδώσεις. Αυτό σημαίνει ότι αν πχ η σχολή σου έχει 30 μαθήματα και σου αναγνωριστούν τα 5, τότε έχεις να δώσεις ακόμα 25 μαθήματα για να πάρεις πτυχίο. Δεν εγγράφεσαι σε μεγαλύτερο εξάμηνο, απλά μειώνεται ο αριθμός των μαθημάτων στα οποία πρέπει να εξεταστείς.΄Οπως και να έχει, πτυχίο θα πάρεις πάλι στα χρόνια που απαιτούνται για να ολοκληρώσεις τη φοίτηση της σχολής σου (δηλ. αν η σχολή σου είναι τετραετούς φοίτησης, θα πάρεις πτυχίο στα τέσσερα χρόνια απλά θα έχεις μειώσει τον όγκο των μαθημάτων που απαιτούνται).
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 18-04-19 στις 03:36. Αιτία: Ένωση μηνυμάτων,
1
Παράθεση

Ttt

Νεοφερμένος

Ο Ttt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 59 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Ttt έγραψε: στις 14:35, 14-04-19:

Οκ ευχαριστώ.

Πόσο πιστεύετε ότι θα πεσουν οι πρώτες τρεις σχολες του ΕΜΠ με το 6% ;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 18-04-19 στις 03:36. Αιτία: Ένωση μηνυμάτων.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Σχετικά με το ΑΦΜ - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 33 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-06-18 στις 15:25.
    • Σχετικα με το usb 2.0 - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Hardware.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-06-06 στις 20:49.
    • σχετικα με το mp3.de - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-05-06 στις 17:49.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα