Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,050 εγγεγραμμένα μέλη και 2,442,118 μηνύματα σε 77,158 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σχολή Αστυφυλάκων

Triant_3

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Triant_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

O Triant_3 έγραψε: στις 13:13, 02-02-19:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις πληροφορίες! Και κάτι ακόμα, κάθε χρόνο λειτουργούν διαφορετικές σχολές; Πχ φέτος Ρέθυμνο, Διδυμότειχο, Κομοτηνή, του χρόνου Ξάνθη, Νάουσα, Γρεβενά κτλ ή πάει διαφορετικά;

Επίσης, μου είπες ότι τις πρώτες μέρες είχατε αρκετές κάμψεις. Πόσες περίπου ζητάνε; Και επίσης, αν δεν τα καταφέρεις να κάνεις τον απαιτούμενο αριθμό κάμψεων;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Triant_3 : 02-02-19 στις 13:13. Αιτία: AutoMerge
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

tonyler

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 120 μηνύματα.

O tonyler τρελόπαιδο έγραψε: στις 13:14, 02-02-19:

Κάθε χρόνο λειτουργούν διαφορετικές σχολες ή και οι ίδιες. Π.χ και πέρσι λειτουργούσαν Ρέθυμνο και Κομοτηνή (δεν είμαι σίγουρος για Διδυμότειχο)

Αυτά αποφασιζονται από τους ανώτερους και τα μαθαίνεις αφού βγουν τα αποτελέσματα των πανελληνίων.

Triant_3

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Triant_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

O Triant_3 έγραψε: στις 21:34, 02-02-19:

Σε ευχαριστώ πολύ!

Xartsol2019

Νεοφερμένος

Ο Xartsol2019 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O Xartsol2019 έγραψε: στις 20:12, 14-03-19:

Παιδιά ποσο λετε να παει η αστυφυλακων φέτος?

tsiobieman (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O tsiobieman έγραψε: στις 21:20, 14-03-19:

Πέρυσι από ότι θυμάμαι ήταν 16.600 οπότε φέτος λογικά θα πάει 16.800 πιστεύω (εξαρτάται πάντα και από τη ζήτηση).

Xartsol2019

Νεοφερμένος

Ο Xartsol2019 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O Xartsol2019 έγραψε: στις 21:35, 14-03-19:

Εννοείται ότι η ζήτηση ειναι τεράστια. Και αμα συνεχίσουν να περνουν 250 ετσι θα πηγαίνει

Certi

Νεοφερμένος

Ο Certi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O Certi έγραψε: στις 00:34, 15-03-19:

Αν και το 2017 κατέβηκαν οι βάσεις, φέτος ξανανέβηκαν και προβλέπω ακόμα μεγαλύτερη αύξηση λόγω της υψηλής ζήτησης. Οπότε το βλέπω πολύ αμφίβολο να πέσουν έστω και λίγο οι βάσεις.

tonyler

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 120 μηνύματα.

O tonyler τρελόπαιδο έγραψε: στις 23:10, 15-03-19:

Γενικά όλες οι σχολές με δουλειά με σίγουρα λεφτά έχουν όλο και μεγαλύτερη ζήτηση. (κακό βέβαια αυτό γιατί πολλοί μπαίνουν για βιοποριστικους λόγους και όχι επειδή το γουστάρουν)

Λογικά οταν αλλάξει η κυβέρνηση (Και αν πάρει τα ινία κάποιο δεξιό κόμμα) θα αυξηθούν οι θέσεις στις πανελλήνιες και (μάλλον) θα πέσουν οι βάσεις (ελάχιστα).
Τουκαχιστον έτσι γινόταν τόσα χρόνια.

Triant_3

Μαθητής Γ' λυκείου

O Triant_3 έγραψε: στις 21:05, 18-03-19:

Καλησπέρα! Ποια η διαδικασία που ακολουθεί όποιος θέλει να δηλώσει για Αστυνομία? Πχ βγαίνουν πρώτα τα μόρια και μετά κάνω κάποιου είδους αίτηση; Πάω κάτι στα αστυνομικά τμήματα;

tsiobieman (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O tsiobieman έγραψε: στις 22:35, 18-03-19:

Αρχική Δημοσίευση από Triant_3
Καλησπέρα! Ποια η διαδικασία που ακολουθεί όποιος θέλει να δηλώσει για Αστυνομία? Πχ βγαίνουν πρώτα τα μόρια και μετά κάνω κάποιου είδους αίτηση; Πάω κάτι στα αστυνομικά τμήματα;
Καλησπέρα και σε σένα! Αρχικά δηλώνεις στρατιωτικές - αστυνομικές σχολές στο σχολείο σου (βγαίνει προκύρηξη, και παίζει να χει ήδη βγει, κάθε χρόνο οπότε ψάξε λίγο αν μπορείς). Πέρυσι αν θυμάμαι καλά έπρεπε να δηλώσεις από τον Απρίλη ας πούμε. Ύστερα δίνεις προκαταρτικές εξετάσεις (σωματικές , ψυχολογικές) πρίν αν θυμάμαι καλά απ τις πανελλαδικές και μετά πανελλαδικές. Θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα των Προκαταρτικών και αν έχεις περάσει αυτές μένει μόνο να χεις πιάσει μόρια για τη σχολή και έχεις περάσει! Καλή επιτυχία

Triant_3

Μαθητής Γ' λυκείου

O Triant_3 έγραψε: στις 14:35, Χθες:

Ευχαριστώ! Άλλη μια ερώτηση, οι αστυνομικοί όταν αποφοιτούν πάνε σε τμήματα κοντά στον τόπο διαμονής τους ή όπου υπάρχει ανάγκη;

tonyler

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O tonyler τρελόπαιδο έγραψε: στις 00:05, Σήμερα:

Όπου θέλει άτομα η υπηρεσία (τα πρώτα 2 χρόνια υποχρεωτικά σε αστυνομικό τμήμα).
Το που θα πας εξαρτάται και από τη σειρά που βγαίνεις από τη σχολή (βαθμούς στα μαθήματα, τυχόν επιπληξεις κλπ)

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Σχολή αστυφυλάκων (γυναίκες) - Από Dionusia 19
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σχολές-Τμήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-11-17 στις 00:03.
    • Σχολή Αξιωματικών vs Αστυφυλάκων - Από evi5
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σύγκριση Σχολών.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-09-12 στις 01:15.
    • Σχολή Αστυφυλάκων (ΕΠΑΛ) - Από Menidi18
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία ΕΠΑ.Λ..
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-09-09 στις 13:08.
    • Δεύτερη σχολή ή αστυφυλάκων - Από anestios
      Το θέμα έχει λάβει 15 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σχολές-Τμήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-09-09 στις 18:03.