Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,050 εγγεγραμμένα μέλη και 2,442,112 μηνύματα σε 77,157 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 341 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

[iSchool] Προτάσεις και Ιδέες για το site

Ανώνυμος Αλκοολικός

Φοιτητής

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,233 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 18:20, 23-02-19:

Δε ξέρω αν είναι το κατάλληλο μέρος, αλλά θα το πω εδώ αν δεν είναι βάλτε το στο σωστό.
Επειδή στο I-school πολλοί έχουν απορίες με

• Μαθηματικά

• Φυσική

• Χημεία

• Αοθ

• Και αυτά επειδή έχουν συναρτήσεις. Επειδή πολλοί κάνουν λάθος στις παρενθέσεις και τα λοιπά. Προτείνω να μπορούμε να έχουμε εκεί που έχουμε την επεξεργασία κειμένου και εισαγωγή συνάρτησης.Αντί να γράφουμε π.χ. χ^2 να έχουμε χ² και τα λοιπά.Θα είναι καλύτερο για όλους.Δείτε το αν γίνεται
3
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια