Σπίτι στο Ηράκλειο

Sphinx

Νεοφερμένος

Ο Sphinx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σε όλους.

Έχω περάσει φοιτητής στο Ηράκλειο στο τμήμα Επιστήμης Υπολογιστών (Πανεπιστήμιο) και θα ήθελα αν γνωρίζει κάποιος,κυρίως αν τελειώνει κάποιος και ξενοικιάζει για να μου δέιξει και το σπίτι.Θέλω να έχω πρόσβαση σε κέντρο άλλα και κοντά σε στάση λεωφορείου για την σχολή.

Έχω ακούσει ότι η Θερισσος είναι μια καλή περιοχή.

Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_99

Νεοφερμένος

Η maria_99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Κανένας από Ηράκλειο ? Πέρασα στο τμήμα Επιστήμης Υπολογιστών και δεν ξέρω ποιες είναι καλές περιοχές για να βρω σπίτι. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Καλημέρα συμφοιτητρια, καλωσόρισες στο csd. :)
Το ιδανικότερο θα ήταν να βρεις στο κέντρο, αλλά εκεί τα ενοίκια είναι απλησιαστα και τα σπίτια χαλιά. Να κοιτάξεις προς Χανιωπορτα ( 5-6 λεπτά απο το κέντρο με τα ποδια), κοντά στην Εβανς, πλατεία Κορναρου, πλατεία ελευθερίας και τέλος Θερισσο ( θες 10-15 λεπτά με τα πόδια για κέντρο) Προσωπικά θα κοιτουσα προς Χανιωπορτα αν ήταν να βρω πάλι σπίτι.
Εννοείται πως δεν θα πιάσεις σπίτι κοντά στη σχολη. Βρίσκεται σε ενα λόφο έξω απο το Ηράκλειο, και το λεωφορείο κάνει φουλ μισάωρο να φτάσει από και προς κέντρο. Άσε που σε δεσμεύει στις βραδινές εξόδους σου.
Προσοχή όμως, να νοικιασεις σπίτι στο οποίο υπάρχει κοντά στάση απο την οποία περνά το λεωφορείο για πανεπιστήμιο Είθισται οι ιδιοκτήτες να λενε " να εδώ από κάτω είναι η στάση" και όντως να υπαρχει αλλά να μην περνά το λεωφορείο για το πανεπιστήμιο από την συγκεκριμένη.
Καλή τύχη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinar

Νεοφερμένος

Η xristinar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας.Είμαι στην αναζήτηση για σπίτι στο Ηράκλειο, επειδή θα περάσω στο Χημικό. Θα μπορούσατε να μου προτείνετε περιοχές για να ψάξω για σπίτι;
ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Γεια σου, τσέκαρε αυτή την ανάρτηση μου. Είναι περσινή, αλλά δεν έχει αλλάξει κάτι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinar

Νεοφερμένος

Η xristinar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

kostastsilim

Νεοφερμένος

Ο kostastsilim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ποσα μορια εχεις εαν επιτρεπεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top