Από αθλητικό λύκειο στο ναυτικό

wackyjacky

Νεοφερμένος

Ο wackyjacky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Για το όνομα του Θεού και της Παναγίας.
Τι να μην ξεφύγουμε;
Έχετε ξεφύγει ήδη.
Δηλαδή τα παιδιά σας πώς θα τα μεγαλώσετε;
Κάνοντάς τα κομματόσκυλα και φερέφωνα του κάθε βουλευτή/ανώτατου δημοσίου υπαλλήλου;

Δεν με ενδιαφερει που θα το μεγαλωσω ας κοιταζαν οι αρμοδιοι πριν απο εμενα να συντηρουσαν αυτο το ερειπιο,,,Δηλαδη μαγκα εσυ δεν εχεις κανει ποτε σου τιποτα με κονε? μην μου πεις οχι γιατι θα λες ψεματα και δεν κανει,,,Αν θες μπινελικι αυριο που θα εχω και ορεξη καληνυχτα σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Κατ'αρχας το παιδι λεει οτι το φιλικο προσωπο του προσφερει θεση στη δουλεια.
Οι εταιρειες προσλαμβανουν ανθρωπους με πτυχια μπουρδελορεά ή απο καμια τσεχοσλοβακιουγγαρια αντι για πραγματικα ικανους ανθρωπους που εχουν βγαλει ελληνικα πολυτεχνεια και ΑΕΙ και ΤΕΙ και ΙΕΚ και ΣΚΑΤΕΚ και εσας σας μαρανε αυτο.
Ζητησε βοηθεια, αν θελετε να πατε στο αλλο τοπικ που λεμε για την αδικια στην ελληνικη εκπαιδευση να κραξετε. Πεσατε να το φατε το κακομοιρο. Αφου ΕΤΣΙ προχωραει η χωρα, εμεις που δεν εχουμε μεσον/βυσμα η εστω ενα τετοιο φιλικο προσωπο δεν εχουμε παρα πολλες πιθανοτητες, τι να κανουμε.
Τη ζηλεια και τη μιζερια σας βγαζετε τοση ωρα. Ενταξει ειπαμε, αλλοι ζοριζονται περισσοτερο και αλλοι λιγοτερο σε αυτην την ζωη. Δεν ειμαστε ολοι mmpf. Αλλα το παιδι ετυχε να ειναι με τους ελαφρα πιο καλοβολεμενους, γιατι μιλαμε για θεση σε ναυτιλιακα που εχει @@ ζητηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wackyjacky

Νεοφερμένος

Ο wackyjacky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Κατ'αρχας το παιδι λεει οτι το φιλικο προσωπο του προσφερει θεση στη δουλεια.
Οι εταιρειες προσλαμβανουν ανθρωπους με πτυχια μπουρδελορεά ή απο καμια τσεχοσλοβακιουγγαρια αντι για πραγματικα ικανους ανθρωπους που εχουν βγαλει ελληνικα πολυτεχνεια και ΑΕΙ και ΤΕΙ και ΙΕΚ και ΣΚΑΤΕΚ και εσας σας μαρανε αυτο.
Ζητησε βοηθεια, αν θελετε να πατε στο αλλο τοπικ που λεμε για την αδικια στην ελληνικη εκπαιδευση να κραξετε. Πεσατε να το φατε το κακομοιρο. Αφου ΕΤΣΙ προχωραει η χωρα, εμεις που δεν εχουμε μεσον/βυσμα η εστω ενα τετοιο φιλικο προσωπο δεν εχουμε παρα πολλες πιθανοτητες, τι να κανουμε.
Τη ζηλεια και τη μιζερια σας βγαζετε τοση ωρα. Ενταξει ειπαμε, αλλοι ζοριζονται περισσοτερο και αλλοι λιγοτερο σε αυτην την ζωη. Δεν ειμαστε ολοι mmpf. Αλλα το παιδι ετυχε να ειναι με τους ελαφρα πιο καλοβολεμενους, γιατι μιλαμε για θεση σε ναυτιλιακα που εχει @@ ζητηση.

Ρε σι τωρα δεν ξερω αν ειρωνευεσαι η οχι,,παντως συμφωνω με αυτα που λες το οτι μου προσφερουν δουλεια ειναι ενα ΟΚ σεναριο για εμενα,,,διοτι ολη μου την ζωη παιζω μπασκετ και ασχολουμαι με την χιπ χοπ ποτε δεν με ενοιαξαν τα μαθηματα διοτι ξερω οτι θα μπω σε αυτη τη δουλεια το θεμα ειναι του χρονου ομως σε ποιο σχολειο του πειραια να παω που ειναι ψιλο χαβαλε,,,εσεις κολλησατε στο βισμα,,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Τον Focko άσ΄τον είναι γνωστό troll.

Σκέψου το κι αλλιώς σε δύο χρονάκια θα διεκδικήσεις μέσω τον πανελληνιών θέση για πανεπιστήμια. Αν πιστεύεις αυτά που λες τότε μην κάνεις καθόλου φροντιστήρια. Διαφορετικά θα είσαι σε πλεονεκτηκότερη θέση από υποψήφιους που δεν εχουν την οικονομική δυνατότητα να πάνε σε φροντιστήριο.

Τέλος πες στους γονείς σου να μην σε συντηρούν μετά το σχολείο, να μην σου γράψουν την περιουσία τους και να τη δώσουν σε κανένα ίδρυμα.

Υ.Γ το ρουσφέτι που το είδες από προσωπικό φίλο προσφέρεται η θέση.
Συμφωνώ με akikos ...... τα λέει σωστά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
γιατι δεν τελειωνεις το λυκειο και να πας μετα πλοιαρχος?πολλα λεφτα μαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wackyjacky

Νεοφερμένος

Ο wackyjacky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
γιατι δεν τελειωνεις το λυκειο και να πας μετα πλοιαρχος?πολλα λεφτα μαν.

1) Σε γραφειο θα ειμαι!
2) Εχω μυωπια και δεν μπορω να παω,,
3) Σε ποιο λυκειο εσυ λες να το τελειωσω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Δεν με ενδιαφερει που θα το μεγαλωσω ας κοιταζαν οι αρμοδιοι πριν απο εμενα να συντηρουσαν αυτο το ερειπιο,,,Δηλαδη μαγκα εσυ δεν εχεις κανει ποτε σου τιποτα με κονε? μην μου πεις οχι γιατι θα λες ψεματα και δεν κανει,,,Αν θες μπινελικι αυριο που θα εχω και ορεξη καληνυχτα σου


εγω δν εχω κανει τπτ με κονε ποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wackyjacky

Νεοφερμένος

Ο wackyjacky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
εγω δν εχω κανει τπτ με κονε ποτε...

Δεν νομιζω να με ενδιαφερει και δεν θα κατσω να συνεχισω τις πολιτικες σου *αλακιες που θες να περασεις τα παμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Δεν νομιζω να με ενδιαφερει και δεν θα κατσω να συνεχισω τις πολιτικες σου *αλακιες που θες να περασεις τα παμε!

τι πολιτικες ? τι λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wackyjacky

Νεοφερμένος

Ο wackyjacky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Δεν νομιζω να με ενδιαφερει και δεν θα κατσω να συνεχισω τις πολιτικες σου *αλακιες που θες να περασεις τα παμε!

τι πολιτικες ? τι λες?

Ετοιμη να κραξεις ησουν,,,μην πεις οχι σε ειδα,,, :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Ετοιμη να κραξεις ησουν,,,μην πεις οχι σε ειδα,,, :P

οταν ακουω για πολιτικες...ναι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wackyjacky

Νεοφερμένος

Ο wackyjacky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.

giwrgos12

Νεοφερμένος

Ο giwrgos12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πάνω λες για προβλήματα στα μαθήματα.Εγώ νόμζα ότι τα ναυτικά είναι για παιδιά με χαμηλό εισόδημα και έτσι.

2ον όντως για τα αθλητικά και εγώ ακούω πάρα πολύ άσχημα λόγια.
έχω 2 ερωτήσεις γενικά σε όλους το αθλητικό γιατί απογοητεύει πολλά άτομα;;; και 2ον από αθλητικό μπορείς να μπεις σε πανεπιστήμιο;;;;

παιδιά στο ΓΕΛ είμαι καλός μαθητής αλλά παίζω καλή μπάλα και θέλω να πάω σε αθλητικό προσφέρει κάτι παραπάνω;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top