Τι έκανες χθες το βράδυ;

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
:bigarmhug:

Αντε να δουμε τι θα γινει παρακατω... Γιατι θελει λεει να συνεχισουμε να βλεπομαστε κατα καιρους. Πραγμα που βρισκω πολυ φυσιολογικο, αλλα μετα απο καποιο διαστημα. Αυτος το θελει απο τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Χωρισα. Παλι. Νισαφι πια.

Πιστευω πως αυτη η φορα ηταν η τελευταια.
Θεωρώντας ότι στις 8 έχει λουκούμι πόσα λουκούμια και τι χρώματος έχει φάει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
:bigarmhug:

Αντε να δουμε τι θα γινει παρακατω... Γιατι θελει λεει να συνεχισουμε να βλεπομαστε κατα καιρους. Πραγμα που βρισκω πολυ φυσιολογικο, αλλα μετα απο καποιο διαστημα. Αυτος το θελει απο τωρα...

Αχ... δεν έχει νόημα αμέσως μετά... ψευτοπαρηγοριά είναι....
θα το θέλει κι αφού βρεις άλλον;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Θεωρώντας ότι στις 8 έχει λουκούμι πόσα λουκούμια και τι χρώματος έχει φάει?

Κανενα, στις 3 ειμαστε τωρα.

Αχ... δεν έχει νόημα αμέσως μετά... ψευτοπαρηγοριά είναι....
θα το θέλει κι αφού βρεις άλλον;

Αυτο δεν το ξερω. Μου ειπε πως οταν ερθει η ωρα, βλεπουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ο,τι κανω συνηθως τις δευτερες: ειδα δασκαλο παραλληλα με ασχημη μαρια και μετα παρα πεντε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
ήταν μεσα στην τρελή χαρά, με πήρε μετά από την πρόβα κ με πήγε σπίτι του όπου κ μου μαγείρεψε...
κ όμως εγώ είμαι επιφυλακτική, φοβάμαι ναφεθω ξανά, φοβάμαι να πιστέψω...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πήγα belly-dance, μετά σε μια παμπ, μετά σπίτι με internet και διάβασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
για αποκριατικα ψώνια με φίλους κ μετά μαμ κ νάνι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πήγαμε με μία παρέα και είδαμε το Mulholland Drive... πολύ καλό!!!
Ειδικά αφού το κατάλαβα...

Μετά ποτάκι και νανάκια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Πηγαμε σινεμα και ειδαμε το Rocky Balboa:clapup::redface: μετα σε μια μικροσκοπικη παραδοσιακη παμπ, και μετα για υπνοοοο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πήγα για κρέπες και μετά στέκι και νάνι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ειδα του-βού...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Διάβασα, έβαλα laundry, internet, ύπνος πριν τις 12.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
σε μασκέ πάρτυ με φίλους κ χορό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έκανα την εξαμηνιαία εργασία μου στο σχέδιο :)
[δεν την τελείωσα βέβαια :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πήγα για σόππινγκ, γύρισα, έβαψα τα μαλλιά μου, έκανα μάσκα προσώπου, έβγαλα τα φρύδια μου, έκανα μπάνιο, έπλυνα τα πιάτα, έκατσα λίγο στο πισί και μετά κοιμήθηκα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Διαπραγματεύσεις για νέο μισθό σε νέα εταιρία.
Καφέ με ξεκατίνιασμα κάπου βριλήσια μελήσια σε ένα FlocaCafe
Βρίσιμο 10 χρόνια για το βόρεια προάστεια και την κίνηση που έχουν
Σπίτι, Τηλέφωνο που κατέληξε σε support,Μπάνιο και House MD από θέση ύπνου (εύγε το ασύρματο νέο πληκτρολόγιο μου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
πηγα στο σαραφιδη οπου τελικα ηταν μουφα οι εκπτωσεις.. μετα πηγα λιγο στο πλαισιο και γυρισα σπιτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Αν και δεν πιστευω σ'αυτα, μου ριξε τα χαρτια για πλακα μια που τα βρισκει ολα λενε, κι ηταν τοσο χαλια που δεν μου ειπε τιποτα "για να μην κουβαλαει το κριμα μου".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
πήγα από το σπίτι του αμορ, διαβάσαμε σεξοραβασάκια από ένα βιβλίο, πιτσιπιτσιάσαμε λίγο, κ μετά έφυγα για το σπίτι κ για του-βου ακόμα πιο μπερδεμένη:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top