Βοήθεια/Απορίες στη Λογοτεχνία Προσανατολισμού

MPEMPAKI

Νεοφερμένος

Η MPEMPAKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Πιστεύεται ότι μπορεί να πέσει κάποιο από τα δύο ποιήματα και κυρίως η "Μελαγχολία...";ΚΟΠΕΛΙΑ ΚΑΒΑΦΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ 100000000000%...ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΑΜΑΡΤΗΜΑ Η ΚΡΗΤΙΚΟΣ.....ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΘΡΟ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΕΓΓΥΟΘΜΑΙ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατhy-κi

Νεοφερμένος

Η Kατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
μήπως υπάρχει περίπτωση να πέσει η Δημουλά? Δεν έχει πέσει ποτέ αν και δεν πολύ συζητιέται .... Και ο Σαχτούρης άκουσα ότι είναι Sos:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Παιδια,Δημουλα δεν προκειτε να πεσει...Το εχει πει ξεκαθαρα η γυναικα οτι δεν θελει γιατι ουτε η ιδια δεν θυμαται τι εννοουσε οταν τα εγραφε...Θα γινει μεγαλος χαμος αμα πεσει και δεν το θελουν! Βεβαια ποτε μη λες ποτε,θα μου πειτε...Ε δεν ειπα ποτε,απλα αναφερω γεγονοτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
οχι η Δημουλα δεν προκειτε να πεσει γιατι θα γινει χαμος... Η γυναικα εχει δηλωσει οτι δεν θελει να πεσει καποιο απο τα κειμενα της γιατι ουτε η ιδια δεν θυμαται τι εννοουσε οταν τα εγραφε. Επομενως θα γινει σαλος μετα με το ''τι εννοουσε η ποιητρια'' και θα αμφισβητηθουν οι βαθμολογιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rock_Sugar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Θέλετε να μου πείτε πώς είστε τόσο σίγουροι; Μια επιτροπή 5 ατόμων προτείνει θέματα και μετά γίνεται κλήρωση, πώς στο καλό ξέρετε οτι θα πέσει το Χ κείμενο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
<<κλήρωση>>....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κουνελι

Νεοφερμένος

Η γιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
ναι εφακι και σορρυ που τα εστειλα ετσι αλλα δεν ξερω πως να στελνω προσωπικα.αν μπορεις εξηγησε μου και δωσε με καμμια ιδεα για σος στα αρχαια και εκθεση ή ακομη για τιποτα εξτρα γλωσσικες ασκησεις στην εκθεση.σου ειμαι ευγνωμων.καλη επιτυχια για την Παρασκευη!!!!!!!!Και σε ολους φυσικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

darkeos

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αιγαίου (Ρόδος) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Κάθε χρόνο ο καθένας σας προσπαθεί να βρει δικαιολογίες έτσι ώστε να μην διαβάσει κάτι.Διαβάστε τα ΟΛΑ!
1)Το θέμα με τη Δημουλά το έχεις διατυπώσει λάθος και ενδεχομένως δεν είσαι σε θέση να γνωρίζεις από ότι φαίνεται.
2)Δεν υπάρχει εγγύηση για το τι θα πέσει.
3)Μην κάνετε το λάθος να μην διαβάσετε ορισμένα μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

darkeos

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αιγαίου (Ρόδος) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Παιδια,Δημουλα δεν προκειτε να πεσει...Το εχει πει ξεκαθαρα η γυναικα οτι δεν θελει γιατι ουτε η ιδια δεν θυμαται τι εννοουσε οταν τα εγραφε...Θα γινει μεγαλος χαμος αμα πεσει και δεν το θελουν! Βεβαια ποτε μη λες ποτε,θα μου πειτε...Ε δεν ειπα ποτε,απλα αναφερω γεγονοτα..
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bibble

Νεοφερμένος

Η bibble αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Χαλάρωσε, μη μας δείρεις κιόλας. :timoria:
Cool...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ναι εφακι και σορρυ που τα εστειλα ετσι αλλα δεν ξερω πως να στελνω προσωπικα.αν μπορεις εξηγησε μου και δωσε με καμμια ιδεα για σος στα αρχαια και εκθεση ή ακομη για τιποτα εξτρα γλωσσικες ασκησεις στην εκθεση.σου ειμαι ευγνωμων.καλη επιτυχια για την Παρασκευη!!!!!!!!Και σε ολους φυσικα.


ΣΟΣ στα αρχαια θεωρω τις 4,5,6 του Πρωταγορα και την 15 της Πολιτειας!!!
Τωρα για την έκθεση... τι να σου πω ολα παιζουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bibble

Νεοφερμένος

Η bibble αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Θέλετε να μου πείτε πώς είστε τόσο σίγουροι; Μια επιτροπή 5 ατόμων προτείνει θέματα και μετά γίνεται κλήρωση, πώς στο καλό ξέρετε οτι θα πέσει το Χ κείμενο;

Κι εσύ πού ξέρεις ότι γίνεται κλήρωση, σου το είπε ο υπουργός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κουνελι

Νεοφερμένος

Η γιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
σε ευχαριστω πολυ εισαι σουπερ!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Πιστεύεται ότι μπορεί να πέσει κάποιο από τα δύο ποιήματα και κυρίως η "Μελαγχολία...";

ΝΑΙ!Ειναι σοσ!ολα παιζουν!
-----------------------------------------
1)Το θέμα με τη Δημουλά το έχεις διατυπώσει λάθος και ενδεχομένως δεν είσαι σε θέση να γνωρίζεις από ότι φαίνεται.
.

εγω θα διαφωνησω μαζι σου και θα συμφωνησω με την Evi-zoi.Δηλ εσυ το βρισκεις ΕΝΤΕΛΩΣ απιθανο να γινει σαλος και ειναι πιστευεις ΠΟΛΥ περιεργο να βγει μετα η Δημουλα να πει"εγω δεν εννουσα στο ποιημα μου τις απαντησεις που εδωσε η επιτροπη"!..Αυτο θες να μου πεις...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.

Themis351991

Νεοφερμένος

Ο Θεμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
ειναι σοσ η μελαγχολια και γενικα ο καβαφης?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freedom_

Νεοφερμένος

Η Freedom_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Σος δεν τον λες.. :P
Αλλα καλύτερα να τον διαβασουμε λιγάκι πριν παμε.. Γιατι ποτέ δεν ξέρεις. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Κάθε χρόνο ο καθένας σας προσπαθεί να βρει δικαιολογίες έτσι ώστε να μην διαβάσει κάτι.Διαβάστε τα ΟΛΑ!
1)Το θέμα με τη Δημουλά το έχεις διατυπώσει λάθος και ενδεχομένως δεν είσαι σε θέση να γνωρίζεις από ότι φαίνεται.
2)Δεν υπάρχει εγγύηση για το τι θα πέσει.
3)Μην κάνετε το λάθος να μην διαβάσετε ορισμένα μαθήματα.



Ε,φιλε μου χαλαρωσε...Δεν ειπε κανεις οτι δεν χρειαζεται να τα διαβασουμε αυτα.Εγω προσωπικα τα εχω διαβασει ολα τελεια. Αλλα οπως και να το κανεις καποια πραγματα ειναι δυσκολο να μπουν.και στην τελικη την γνωμη μας λεμε,δεν την επιβαλουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
και στην τελικη την γνωμη μας λεμε,δεν την επιβαλουμε.


:iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree:
-----------------------------------------
ειναι σοσ η μελαγχολια και γενικα ο καβαφης?????



το μονο σιγουρι ειναι πως δεν ειναι σοσ ο Καισαριων...Τα υπολοιπα παιζουν,ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top