Αστυνομία - Αστυφυλάκων - Αξιωματικών

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Παιδια παρτε το χαμπαρι δεν μπορει να διαβαζεις για μπεις αξιοματικων κ να πρεπει να βγαλεις 18,5 κ να πηγαινεις καθημερινα για προπονιση δεν γινεται εκτος κ εισαι φαινομενο.Δηλαδη καπιος που εκανε το 1000αρι σε 4 30 επειδη μπρδεφτικε στις ανασες η κοθραστικε απο τον ηλιο να κοπει δεν νομιζω.Αν το νομιζετει πηγαινετε ολοι οι ραμπο που δεν βγαλατε τα απαιτουμενα μορια ειδικες δυναμεις κ μετα ειδικοι φρουροι


ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ.-
ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ.ΚΑΙ ΑΣ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ.-

Αυτές είναι οι προϋποθέσεις, τις ήξερες και από πέρυσι, ας φρόντιζες να προπονείσαι.Δε χρειάζεται τίποτα το ιδιαίτερο.Όπως φρόντισες να πας φροντιστήρια και να γράψεις καλά.

Εγώ το χειμώνα ήμουν 2 μήνες στο κρεβάτι και δεν μπορούσα να κουνηθώ κυριολεκτικά.Δουλεύω κάθε μέρα 8-10 ώρες(μπορεί και παραπάνω αν έχω αργά ραντεβού) έχω και κοπέλα έχω και φίλους και όμως σιγά σιγά προς το τέλος της άνοιξης αφού σηκώθηκα από το κρεβάτι, πήγαινα και έκανα καμιά προπόνηση.
Και έβγαλα το 1000ράρι σε 4¨05 στα 24-25 χρόνια μου.Και έρχεσαι εσύ ο 18-19χρονος να μου πεις οτι πρέπει να είσαι φαινόμενο-ράμπο για να το κάνεις μέχρι τα 4¨20?

Nτροπή..

ΆΧΡΗΣΤΟΣ για την αστυνομία, είναι κάποιος που θέλει να περάσει αστυνομία και δεν το μπορεί..το πιστεύω πραγματικά

ΥΓ Οταν βγεις έξω στο δρόμο και θα έχεις να κάνεις με τον χ κακοποιό θα του λες το βαθμό σου και αυτός θα τρομάζει και θα σου απλώνει τα χέρια να του φορέσεις χειροπέδες?Για να ξέρουμε και τι λέμε..

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=JwSKcdSP2Ew[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greg182

Νεοφερμένος

Ο greg182 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
ειστε σοβαροι ρε????????
Μαζευτηκαν ολοι οι αρχιδαραδες και μαγκες που αξιζει να γινουν μπατσοι επειδη τρεξαν ενα χιλιαρι....Την παλευετε ρε καθολου?????? Υπολογιζετε τα δευτερολεπτα λες και ειναι κανενα επιστημονικο πειραμα...
Συμφωνω απο την στιγμη που υπαρχουν ορια να τηρουντε αλλα αυτα δεν λενε τιποτα... καποιος αναφερθηκε σε ασθενικα παιδακια...ξερω παλικαρια θηρια που δεν βγαζουν το χιλιαρι και κατι κοπελες που το κανουν στο μισο χρονο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
ειστε σοβαροι ρε????????
Μαζευτηκαν ολοι οι αρχιδαραδες και μαγκες που αξιζει να γινουν μπατσοι επειδη τρεξαν ενα χιλιαρι....Την παλευετε ρε καθολου?????? Υπολογιζετε τα δευτερολεπτα λες και ειναι κανενα επιστημονικο πειραμα...
Συμφωνω απο την στιγμη που υπαρχουν ορια να τηρουντε αλλα αυτα δεν λενε τιποτα... καποιος αναφερθηκε σε ασθενικα παιδακια...ξερω παλικαρια θηρια που δεν βγαζουν το χιλιαρι και κατι κοπελες που το κανουν στο μισο χρονο.....

Αυτο καταλαβες ρε? χαχα..γελοιε :P


Το μονο που λεμε ειναι οτι πρεπει να τηρουνται τα ορια που υπαρχουν,το οριο ειναι 4:20,αλλα 4:20 και αλλο 5 λεπτα καταλαβες?
Τα θηρια σου που δε βγαζουν το 1000αρι μαλλον ειναι θηρια με 30% λιπος πανω τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
ειστε σοβαροι ρε????????
Μαζευτηκαν ολοι οι αρχιδαραδες και μαγκες που αξιζει να γινουν μπατσοι επειδη τρεξαν ενα χιλιαρι....Την παλευετε ρε καθολου?????? Υπολογιζετε τα δευτερολεπτα λες και ειναι κανενα επιστημονικο πειραμα...
Συμφωνω απο την στιγμη που υπαρχουν ορια να τηρουντε αλλα αυτα δεν λενε τιποτα... καποιος αναφερθηκε σε ασθενικα παιδακια...ξερω παλικαρια θηρια που δεν βγαζουν το χιλιαρι και κατι κοπελες που το κανουν στο μισο χρονο.....

Nαι ρε μάγκα αφού λες τα όρια πρέπει να τηρηθούνε τότε που είναι το πρόβλημα σου?Εκεί είναι η ένσταση μου εμένα και μόνο.
Δεν ξεχώρισα σε παιδάκια αδύνατα,ασθενικά,χοντρά αλλά σε αυτούς που περάσαν τα όρια και σε αυτούς που δεν τα περάσανε.

Είπα,έδωσα και συγχαρητήρια σε παιδάκια αδύνατα που περάσαν τα όρια με το σπαθί τους αλλά δεν ανέχομαι τον καθένα μπαγλαμά που έκανε παραπάνω από 4:20 να θεωρεί δικαίωμα του να περάσει.ΟΧΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΠΕΙ.Και 4:22 να έκανε πρέπει να κοπεί.

Αυτό λέμε και δεν το παίζω ούτε μάγκας ούτε τίποτα.Την νομιμότητα υποστηρίζω.Εσύ υποστήριξε τη βρωμιά τα στραβά μάτια και την ανέχεια όταν σε συμφέρει..

Με την ίδια ακριβώς λογική θα έπρεπε να μου χαρίσουν και μένα 200 μόρια να περάσω και από το βαθμό.

Την προκήρυξη την έχετε δει καθόλου τι ζητάει?Ξέρετε να διαβάζετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Πηγε το ξαδερφακι μου σημερα και εδωσε ψυχοτεχνικα και μου ειπε απιστευτα πραματα..
Για ποιο λογο θελεις να μπεις στην αστυνομια?
Απαντηση ενος:για τα λεφτα και μονο γι αυτα, τιποτε αλλο.:lol:
Απαντηση ενος αλλου:για να μου αλλαξετε το χαρακτηρα:lol::lol:
Αποτελεσμα? Περασαν ολοι:jumpy:
Αποψη μου.? Καλα κανει η επιτροπη και τους περναει ολους, γιατι ρε παιδια να τους κοψουνε τα φτερα και το ονειρο που εχουν καποιοι να μπουν στην αστυνομια.? αλλωστε οι ικανοι θα φανουν οταν μπουνε στα στρατοπεδα και αυτοι που πραγματι αγαπουν και ειναι για αστυνομια θα φανει..
Kalaxan θα σου προτεινα να διαβαζες οταν επρεπε και να μη καθεσαι και ασχολεισαι με τα δεκατα και αν θα επρεπε η οχι να περασουν οι χοντροι-οι γυναικες γιατι με τη λογικη που εχεις αυτη τη στιγμη βγαζεις το μισο σωμα ακαταλληλο..Στρωσε κωλο για του χρονου λοιπον γιατι απ οτι μου ειπε ο ξαδερφος ακουσε αρκετα 17αρια και ολοι ηταν με το 10%..
Περαστικα και καλη επιτυχια για του χρονου..!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Πηγε το ξαδερφακι μου σημερα και εδωσε ψυχοτεχνικα και μου ειπε απιστευτα πραματα..
Για ποιο λογο θελεις να μπεις στην αστυνομια?
Απαντηση ενος:για τα λεφτα και μονο γι αυτα, τιποτε αλλο.:lol:
Απαντηση ενος αλλου:για να μου αλλαξετε το χαρακτηρα:lol::lol:
Αποτελεσμα? Περασαν ολοι:jumpy:
Αποψη μου.? Καλα κανει η επιτροπη και τους περναει ολους, γιατι ρε παιδια να τους κοψουνε τα φτερα και το ονειρο που εχουν καποιοι να μπουν στην αστυνομια.? αλλωστε οι ικανοι θα φανουν οταν μπουνε στα στρατοπεδα και αυτοι που πραγματι αγαπουν και ειναι για αστυνομια θα φανει..
Kalaxan θα σου προτεινα να διαβαζες οταν επρεπε και να μη καθεσαι και ασχολεισαι με τα δεκατα και αν θα επρεπε η οχι να περασουν οι χοντροι-οι γυναικες γιατι με τη λογικη που εχεις αυτη τη στιγμη βγαζεις το μισο σωμα ακαταλληλο..Στρωσε κωλο για του χρονου λοιπον γιατι απ οτι μου ειπε ο ξαδερφος ακουσε αρκετα 17αρια και ολοι ηταν με το 10%..
Περαστικα και καλη επιτυχια για του χρονου..!:no1:

Να περασουν ρε φιλε αυτοι που το εχουν ονειρο αλλα αυτοι που λενε τετοιες μ**κιες που αναφερες γιατι να μη κοπουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Πηγε το ξαδερφακι μου σημερα και εδωσε ψυχοτεχνικα και μου ειπε απιστευτα πραματα..
Για ποιο λογο θελεις να μπεις στην αστυνομια?
Απαντηση ενος:για τα λεφτα και μονο γι αυτα, τιποτε αλλο.:lol:
Απαντηση ενος αλλου:για να μου αλλαξετε το χαρακτηρα:lol::lol:
Αποτελεσμα? Περασαν ολοι:jumpy:
Αποψη μου.? Καλα κανει η επιτροπη και τους περναει ολους, γιατι ρε παιδια να τους κοψουνε τα φτερα και το ονειρο που εχουν καποιοι να μπουν στην αστυνομια.? αλλωστε οι ικανοι θα φανουν οταν μπουνε στα στρατοπεδα και αυτοι που πραγματι αγαπουν και ειναι για αστυνομια θα φανει..
Kalaxan θα σου προτεινα να διαβαζες οταν επρεπε και να μη καθεσαι και ασχολεισαι με τα δεκατα και αν θα επρεπε η οχι να περασουν οι χοντροι-οι γυναικες γιατι με τη λογικη που εχεις αυτη τη στιγμη βγαζεις το μισο σωμα ακαταλληλο..Στρωσε κωλο για του χρονου λοιπον γιατι απ οτι μου ειπε ο ξαδερφος ακουσε αρκετα 17αρια και ολοι ηταν με το 10%..
Περαστικα και καλη επιτυχια για του χρονου..!:no1:

Δε δικαιούμαι του χρόνου να δηλώσω αστυνομία..δεν πειράζει, ας περάσουν τα παραπάνω καμάρια που αναφέρεις, προφανώς η αστυνομία θέλει τέτοιους ακατάλληλους υπάλληλους..
Από τα στρατόπεδα περνάμε όλοι έτσι και αλλιώς, είτε παμε για αστυνομία είτε όχι.Η στρατιωτική θητεία μπορεί να μειώθηκε στο 9μηνο για τη γενική σειρά αλλά παραμένει υποχρεωτική για τους πολίτες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Να περασουν ρε φιλε αυτοι που το εχουν ονειρο αλλα αυτοι που λενε τετοιες μ**κιες που αναφερες γιατι να μη κοπουν?

Θα σου πω το εξης: η πλειοψηφια των παιδιων που τους ρωτουσαν για ποιο λογο προτιμουν την αστυνομια ειπαν για τα λεφτα και την αμμεση επαγγελματικη αποκατασταση.Αν τους κοβανε και αυτους πολυ απλα φιλε δεν υπηρχε περιπτωση να καλυφθουν ουτε οι μισες θεσεις..Απλα τα πραγματα..
-----------------------------------------
Δε δικαιούμαι του χρόνου να δηλώσω αστυνομία..δεν πειράζει, ας περάσουν τα παραπάνω καμάρια που αναφέρεις, προφανώς η αστυνομία θέλει τέτοιους ακατάλληλους υπάλληλους..
Από τα στρατόπεδα περνάμε όλοι έτσι και αλλιώς, είτε παμε για αστυνομία είτε όχι.Η στρατιωτική θητεία μπορεί να μειώθηκε στο 9μηνο για τη γενική σειρά αλλά παραμένει υποχρεωτική για τους πολίτες..

Ε τοτε πηγαινε ειδικος φρουρος αν θες τοσο πολυ να μπεις αστυνομια..Και αν δεν εχεις παει και στρατο πηγαινε ειδικες δυναμεις η εφεδρος αξιωματικος και εισαι μεσα απο τωρα.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Θα σου πω το εξης: η πλειοψηφια των παιδιων που τους ρωτουσαν για ποιο λογο προτιμουν την αστυνομια ειπαν για τα λεφτα και την αμμεση επαγγελματικη αποκατασταση.Αν τους κοβανε και αυτους πολυ απλα φιλε δεν υπηρχε περιπτωση να καλυφθουν ουτε οι μισες θεσεις..Απλα τα πραγματα..
-----------------------------------------


Ε τοτε πηγαινε ειδικος φρουρος αν θες τοσο πολυ να μπεις αστυνομια..Και αν δεν εχεις παει και στρατο πηγαινε ειδικες δυναμεις η εφεδρος αξιωματικος και εισαι μεσα απο τωρα.:no1:


Καλυτερα να μη καλυφθουν και να παρουν Ε.Φ. που στην πλειοψηφια τους ειναι ικανοτεροι παρα να παιρνουν παροχυμενα ατομα και στο σωμα και στη ψυχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Θα σου πω το εξης: η πλειοψηφια των παιδιων που τους ρωτουσαν για ποιο λογο προτιμουν την αστυνομια ειπαν για τα λεφτα και την αμμεση επαγγελματικη αποκατασταση.Αν τους κοβανε και αυτους πολυ απλα φιλε δεν υπηρχε περιπτωση να καλυφθουν ουτε οι μισες θεσεις..Απλα τα πραγματα..


Kαι γω ένας από τους λόγους που είπα ήταν η άμεση επαγγελματική αποκατάσταση, είπα όμως και άλλα, αυτό δεν είναι κακό.Και σίγουρα και αρκετοί θα είπαν και άλλα..

Προσωπικά μίλησα για τους ακατάλληλους αυτες τις 3 μέρες να κοπούνε.. και να είσαι σίγουρος οτι αν ήταν λίγο πιο αυστηρά σίγουρα και πάλι οι θέσεις θα είχαν καλυφθεί, σίγουρα από άτομα που είνι σε καλύτερη φυσικά κατάσταση, περισσότερο συνειδητοποιημένοι..
Απλά θα έπεφτε λίγο η βάση.
Δηλαδή ένας που έβγαλε 13,6 είναι αμόρφωτος?Άμυαλος σε σχέση με έναν που έβγαλε 15,6 στις πανελλήνιες?

Δε θα ήταν λοιπόν προς όφελος την αστυνομίας να πάει by the book και να τηρήσεις την αυστηρότητα-νομιμότητα?Μπορείς να μου απαντήσεις με το χέρι στην καρδιά?Αν πχ δεν έδινες εσύ ή συγγενής σου?
-----------------------------------------
Ε τοτε πηγαινε ειδικος φρουρος αν θες τοσο πολυ να μπεις αστυνομια..Και αν δεν εχεις παει και στρατο πηγαινε ειδικες δυναμεις η εφεδρος αξιωματικος και εισαι μεσα απο τωρα.:no1:
Μου δίνεις και συμβουλές?

:jumpy::jumpy::jumpy:Πλάκα έχεις...Τα έπιανα τα μόρια για Ε.Φ, έχω απολυτήριο 17, proficiεncy,διπλωμα και πήγα στρατό(στρατιώτης).

Αλλά δε γουστάρω Ε.Φ..πως να το κάνουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Προσωπικά μίλησα για τους ακατάλληλους αυτες τις 3 μέρες να κοπούνε.. και να είσαι σίγουρος οτι αν ήταν λίγο πιο αυστηρά σίγουρα και πάλι οι θέσεις θα είχαν καλυφθεί, σίγουρα από άτομα που είνι σε καλύτερη φυσικά κατάσταση, περισσότερο συνειδητοποιημένοι..
Απλά θα έπεφτε λίγο η βάση.
Δηλαδή ένας που έβγαλε 13,6 είναι αμόρφωτος?Άμυαλος σε σχέση με έναν που έβγαλε 15,6 στις πανελλήνιες?

Ξερεις τι καταλαβαινω? Κοψτε τους ολους για να περασει o kalaxan:lol:


Μου δίνεις και συμβουλές?

:jumpy::jumpy::jumpy:Πλάκα έχεις...Τα έπιανα τα μόρια για Ε.Φ, έχω απολυτήριο 17, proficiεncy,διπλωμα και πήγα στρατό(στρατιώτης).

Αλλά δε γουστάρω Ε.Φ..πως να το κάνουμε?

Ε τι να σου ρε φιλε κατσε και κλαψε τη μοιρα σου που δε θα περασεις φετος επειδη δεν εβγαλες τα μορια και σου φταιει ολο το συμπαν..Και μιλαω σοβαρα εσυ μαλλον βρισκεσαι σε συγχυση, δικαιολογημενα κατα ενα βαθμο..

Αλλά δε γουστάρω Ε.Φ..πως να το κάνουμε?

Γιατι ο ειδικος φρουρος δεν ειναι αστυνομικος.?Κοιτα κατι ατομα ρε γμτ που μου θελουν και τη πιτα ολοκληρη και το σκυλο χορτατο..:mad:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Ξερεις τι καταλαβαινω? Κοψτε τους ολους για να περασει o kalaxan:lol:




Ε τι να σου ρε φιλε κατσε και κλαψε τη μοιρα σου που δε θα περασεις φετος επειδη δεν εβγαλες τα μορια και σου φταιει ολο το συμπαν..Και μιλαω σοβαρα εσυ μαλλον βρισκεσαι σε συγχυση, δικαιολογημενα κατα ενα βαθμο..


Γιατι ο ειδικος φρουρος δεν ειναι αστυνομικος.?Κοιτα κατι ατομα ρε γμτ που μου θελουν και τη πιτα ολοκληρη και το σκυλο χορτατο..:mad:


Αυτό είναι ..στη Ελλαδάρα μας με τους Ελληνάρες μας όταν ζητάς το δίκαιο, το σωστό, τότε σε περιγελάνε κάτι paraskevaδες
σαν και του λόγου σου (έλεος..)
:jumpy:εβγαλες και ψυχογράφημα..δεν έχω λόγια....:jumpy::jumpy:
Τράβα να δεις αν έρχομαι..γκέγκε?Κουμάντο στον paraskevouli σου..Αυτό που δικαιούμαι ζήτησα..αν εσύ έχεις μάθει να τρως τα αποφάγια που σου πετάνε,δεν είμαστε όλοι το ίδιο..


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
To παραληρημα της Μαρθας Βουρτση δεν εχει τελειωμο..
Αντε τραβα να φας καμια μπουγατσα να ηρεμησεις ρε και μη μιλας..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Το αν εισαι μ...ας η οχι δεν θα το κρινω εγω κ εγω διαβαζα ολη την χρονια κ εγοωβγαζω το 1000αρι ανετα αλλα παιδια ελεος δηλ αν καπιος εχει ονειρο να μπει στην αστυνομια βγαζει το 1000αρι κ χτυπαει 2 εβδομαδες πριν τα ατθληματα (τρακαρει) κ δεν μπορει να δωσει το 100% των δυνατοτητων του κ το βγαλει σε 4 45 αφου ειναι τραυματιας τι του κανεις εκει του κοβεις τα φτερα η του βαζεις νεφτη στον κ..λο.Ελεος δεν υποστηριζω να εισαι 400 κιλα κ να κανεις το 1000αρι σε 5 λεπτα αλλα υπαρχουν κ περιπτωσεις που δεν χρηζουν τις ιδιας αντιμετωπισης για ολους!
-----------------------------------------
ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ.-
ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ.ΚΑΙ ΑΣ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ.-

Αυτές είναι οι προϋποθέσεις, τις ήξερες και από πέρυσι, ας φρόντιζες να προπονείσαι.Δε χρειάζεται τίποτα το ιδιαίτερο.Όπως φρόντισες να πας φροντιστήρια και να γράψεις καλά.

Εγώ το χειμώνα ήμουν 2 μήνες στο κρεβάτι και δεν μπορούσα να κουνηθώ κυριολεκτικά.Δουλεύω κάθε μέρα 8-10 ώρες(μπορεί και παραπάνω αν έχω αργά ραντεβού) έχω και κοπέλα έχω και φίλους και όμως σιγά σιγά προς το τέλος της άνοιξης αφού σηκώθηκα από το κρεβάτι, πήγαινα και έκανα καμιά προπόνηση.
Και έβγαλα το 1000ράρι σε 4¨05 στα 24-25 χρόνια μου.Και έρχεσαι εσύ ο 18-19χρονος να μου πεις οτι πρέπει να είσαι φαινόμενο-ράμπο για να το κάνεις μέχρι τα 4¨20?

Nτροπή..

ΆΧΡΗΣΤΟΣ για την αστυνομία, είναι κάποιος που θέλει να περάσει αστυνομία και δεν το μπορεί..το πιστεύω πραγματικά

ΥΓ Οταν βγεις έξω στο δρόμο και θα έχεις να κάνεις με τον χ κακοποιό θα του λες το βαθμό σου και αυτός θα τρομάζει και θα σου απλώνει τα χέρια να του φορέσεις χειροπέδες?Για να ξέρουμε και τι λέμε..

https://www.youtube.com/watch?v=JwSKcdSP2Ew

Οπως ειμαι κ εγω αχρηστος (ασχετο αλλα το 1000αρι το βγαζω σε 4 10 κ κοπελα εχω)εισαι κ εσυ αχρηστος που δεν εβγαλες τα απαιτουμενα μορια οταν επρεπε εφοσον ξερεις οτι προυποθεση για να μπεις ειναι να βγαλεις βαθμο ας εβγαζες οταν επρεπε 15 -16 κ θα ησουν κομπλε.Τεσπα δεν ξαναασχολουμαι με αυτο το θεμα γιατι παντα θα υπαρχουν αντικρουμενες μεριες..
-----------------------------------------
Το αν εισαι μ...ας η οχι δεν θα το κρινω εγω κ εγω διαβαζα ολη την χρονια κ εγοωβγαζω το 1000αρι ανετα αλλα παιδια ελεος δηλ αν καπιος εχει ονειρο να μπει στην αστυνομια βγαζει το 1000αρι κ χτυπαει 2 εβδομαδες πριν τα ατθληματα (τρακαρει) κ δεν μπορει να δωσει το 100% των δυνατοτητων του κ το βγαλει σε 4 45 αφου ειναι τραυματιας τι του κανεις εκει του κοβεις τα φτερα η του βαζεις νεφτη στον κ..λο.Ελεος δεν υποστηριζω να εισαι 400 κιλα κ να κανεις το 1000αρι σε 5 λεπτα αλλα υπαρχουν κ περιπτωσεις που δεν χρηζουν τις ιδιας αντιμετωπισης για ολους!
-----------------------------------------


Οπως ειμαι κ εγω αχρηστος (ασχετο αλλα το 1000αρι το βγαζω σε 4 10 κ κοπελα εχω)εισαι κ εσυ αχρηστος που δεν εβγαλες τα απαιτουμενα μορια οταν επρεπε εφοσον ξερεις οτι προυποθεση για να μπεις ειναι να βγαλεις βαθμο ας εβγαζες οταν επρεπε 15 -16 κ θα ησουν κομπλε.Τεσπα δεν ξαναασχολουμαι με αυτο το θεμα γιατι παντα θα υπαρχουν αντικρουμενες μεριες..
το τελεφταιο ηταν για τον kalaxan
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trabeli

Νεοφερμένος

Ο trabeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ρε παιδια ενας φιλος μου εβγαλε 17.300..ειναι αστυφυλακας και θελει για υπαστυνομων πεζει να μπει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Αποψη μου.? Καλα κανει η επιτροπη και τους περναει ολους, γιατι ρε παιδια να τους κοψουνε τα φτερα και το ονειρο που εχουν καποιοι να μπουν στην αστυνομια.? αλλωστε οι ικανοι θα φανουν οταν μπουνε στα στρατοπεδα και αυτοι που πραγματι αγαπουν και ειναι για αστυνομια θα φανει..

είναι και μερικοί αρκετοί θα έλεγα, ''χωριάταράδες'' που θέλουν να μπούν αστυνομία για να το παίζουν μάγκες και έξυπνοι,και έχουν όνειρο να γίνουν ασφαλίτες για να πουλάνε μούρη στα μπάρ. Λές και το να είσαι μπάτσος είναι τίποτα ανώτερο απο τους άλλους ανθρώπους.

τέτοιοι τύποι πρέπει να κόβονται.
με αυτούς στο σώμα καλύτερη αστυνομία δέν πρόκειτε να έχουμε ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kontreraspan

Νεοφερμένος

Ο panagiotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
παμε γερα παιδια!!!!!!τελευταια μερα αυριο!!!!!!!!!!!μην εχετε αγχος!!!!!!!!!!!ειναι χαλαρα τα πραγματα λογω του μικρου αριθμου των υποψηφιων!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeddruller

Νεοφερμένος

Ο Jeddruller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Ρε παιδια τα αθληματα ειναι γελοια γιατι ουσιαστικα δν τηρουνται τα ορια!οταν εδωσα εγω καναμε το 1000αρι κ ενας εκοψε απο τη μεση του γηπεδου να βγει στον τερματισμο κ περασε!η το οριο ειναι 4 κ 20 κ ενας εκανε 6,30 κ παλι περασε!περαστε απο βαθμους κ βλεπετε:)!μαλλον ο φιλος θα εννοει δημοτικη αστυνομια μαλλον!



Φίλε μου αυτό που λες δεν παίζει...

Και εγώ έδωσα την Δευτέρα τα αθλήματα στην Αθήνα.Από τους 500 που ξεκινήσαμε το Σάββατο είμασταν 160 άτομα την δευτέρα...

Μας πήρανε τις ταυτότητες (για να πιστοποιήσουν ποιος κόπηκε, στην περίπτωση που πει άλλο επίθετο; ) πριν από το 1000άρι και μας τις έδωσαν μετά.

1 Άτομο από την 20άδα μου έκανε 4.35 και κόπηκε....τώρα αν αυτά που λες είναι αλήθεια τότε ντροπή...



Υ.Γ. :) Άρη και όσοι είστε μέσα στην αξιωματικών:

ΣΑΣ ΕΡΧΟΜΑΙ!!!!!

:) 19.125 μόρια και πέρασα τα αθλήματα :jumpy::jumpy::jumpy:

Πρώτη επιλογή στο μηχανογραφικό αύριο :xixi: ;)

o ariba είμαι....σου μιλούσα στο msn ;)

cya!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleftheria9

Νεοφερμένος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Φίλε μου αυτό που λες δεν παίζει...

Και εγώ έδωσα την Δευτέρα τα αθλήματα στην Αθήνα.Από τους 500 που ξεκινήσαμε το Σάββατο είμασταν 160 άτομα την δευτέρα...

Μας πήρανε τις ταυτότητες (για να πιστοποιήσουν ποιος κόπηκε, στην περίπτωση που πει άλλο επίθετο; ) πριν από το 1000άρι και μας τις έδωσαν μετά.

1 Άτομο από την 20άδα μου έκανε 4.35 και κόπηκε....τώρα αν αυτά που λες είναι αλήθεια τότε ντροπή...



Υ.Γ. :) Άρη και όσοι είστε μέσα στην αξιωματικών:

ΣΑΣ ΕΡΧΟΜΑΙ!!!!!

:) 19.125 μόρια και πέρασα τα αθλήματα :jumpy::jumpy::jumpy:

Πρώτη επιλογή στο μηχανογραφικό αύριο :xixi: ;)

o ariba είμαι....σου μιλούσα στο msn ;)

cya!
Πάντως στα αθλήματα στις κοπέλες,που έδωσα και εγώ στις 3 Ιουλίου,ήταν αρκετά ελαστικά τα πραγματα.Εγώ που έχω 18.312 μόρια λέτε να περάσω αξιωματικών????:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeddruller

Νεοφερμένος

Ο Jeddruller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Πάντως στα αθλήματα στις κοπέλες,που έδωσα και εγώ στις 3 Ιουλίου,ήταν αρκετά ελαστικά τα πραγματα.Εγώ που έχω 18.312 μόρια λέτε να περάσω αξιωματικών????:what:


Από ότι ακούω θα πέσει....και είσαι πολύ κοντά στην περσινή βάση!!

άντε, συνάδελφοι :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top