Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ο Μπραουν, περα απο τα 3 βιβλια με πρωταγωνιστη τον Ρομπερτ Λανγκτον, εχει βγαλει και αλλα 2 με τελειως διαφορετικη θεματολογια.Αυτα κατα τη γνωμη μου ειναι και τα καλυτερα του αλλα και τα υπολοιπα(Illuminati,Κωδικας Da Vinci,Το Χαμενο Συμβολο) διαβαζονται ευχαριστα.

Τα 3 γνωστά με Λάνγκτον τα εχω διαβάσει...

Τα υπόλοιπα 2 ποιά είναι; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Τα 3 γνωστά με Λάνγκτον τα εχω διαβάσει...

Τα υπόλοιπα 2 ποιά είναι; :hmm:
"Αρκτικος Κυκλος" και" Ψηφιακο Οχυρο".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Aν διαβασεις 2 βιβλια του καταλαβαινεις πως ολα κινουνται στο ιδιο μοτιβο. Δεν εχω διαβασει βεβαια το Χαμενο Συμβολο, αλλα στα υπολοιπα ο κακος της υποθεσης ειναι αυτος που δεν περιμενεις και ειχες ηρωποιησει στην αρχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
Κικη Δημουλα; Απο ο,τι εχω ακουσει ειναι τρομερη. "Τα εύρετρα", μαλλον αυτο θα ειναι.

Τυχερηηηηηηη! Συγχαρητηρια!

ναι το ξερω!!και εγω αισθανομαι πολυ τυχερη!!ναι αυτο ειναι.περιμενω πως και πως να μου ερθει με το ταχυδρομειο!!!:):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Αυτή την περίοδο διαβάζω το Εγχειρίδιο Βλακείας του Διονύση Χαριτόπουλου. Είναι ευχάριστο ανάγνωσμα για την παραλία. Η αλήθεια είναι πως το περίμενα κάπως καλύτερο. Πίστευα πως θα είναι περισσότερο χιουμοριστικό, αλλά μπορώ να πω ότι με απογοήτευσε σε αυτό τον τομέα.

Αυτο το "διαβασα" πριν απο μερικες μερες μεσα σε μιαμιση ωρα (αναθεμα με αν λεγεται διαβασμα αυτο που εκανα :P)
Οντως το περιμενει κανεις πιο χιουμοριστικο, αν και στο σημειο με τα συνωνυμα του "βλακα" δινει ρεστα κατα τη γνωμη μου.
Ισως να ηταν ομως και λιγο αντιφατικος σε κανα δυο σημεια, δεν θυμαμαι ακριβως που αυτη τη στιγμη.

ναι το ξερω!!και εγω αισθανομαι πολυ τυχερη!!ναι αυτο ειναι.περιμενω πως και πως να μου ερθει με το ταχυδρομειο!!!:):):):):)

Οταν ξεκινησεις να το διαβαζεις πες μας πως το βρισκεις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
μην κοροϊδέψετε, :redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.

MariaT

Νεοφερμένος

Η MariaT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

MariaT

Νεοφερμένος

Η MariaT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Τώρα διαβάζω το Θεώρημα του παπαγάλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina94

Νεοφερμένος

Η xristina94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ωραίο? :hmm: Πρώτη φορά το ακούω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εγω διαβαζω τωρα το παιχνιδι του αγγελου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
θουκιδιδης ιστοριαι τομος 1:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

banis

Νεοφερμένος

Ο manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
DAN BROWN το χαμενο συμβολο(επειτα απο το ιλλυμινατι και τον κωδικα που ειχα διαβασει παλιοτερα)και ειναι και φανταστικα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.

marialena!

Νεοφερμένος

Η Μαριαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Εγώ διαβάζω τη συνέχεια του best seller "Uglies", το "Pretties"! Είναι πολύ καλό, αξίζει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marialena!

Νεοφερμένος

Η Μαριαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Απίστευτο βιβλίο :D:D:D:D:D:D:D:D:P.
Το πρωτοδιάβασα στα επτά μου...και από τότε το έχω διαβάσει άλλες 50 φορές...τέλειο δεν λες τίποτα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
To κοριτσι στην φωλια της σφηγκας!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky95

Νεοφερμένος

Η Vicky95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Υπερηφάνεια κ προκατάληψη.....!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Υπερηφάνεια κ προκατάληψη.....!!!!:)

Να δεις και την ταινία, αν δεν το έχεις κάνει ήδη.!:)

Αυτό τον καιρό, ασχολούμαι με δυο.
Το Ημερολόγιο ενός Μάγου - Paulo Coelho
Η βλακεία ως παράγων του ανθρώπινου βίου - Θόδωρος Καρζης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky95

Νεοφερμένος

Η Vicky95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Οχι δεν την έχω δει..αλλά λογικά θα είναι πολύ καλή όντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top