[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Ελαχιστότατες πιθανότητες για Οδοντιατρικής Θεσσαλονίκης.
Απο εκεί και πέρα Πολιτικούς Μηχανικούς Πάτρας.



Είσαι μέσα στην Ιατρική Ηρακλείου η Αλεξανδρούπολης (ανάλογα με τη σειρά που τα έχεις βάλει.
Αλλά μπορείς να ελπίζεις και για Λάρισα.

το πολ.μηχ πατρας να θεωρω σχεδον σιγουρο οτι το πιανω?απο εκει και περα,για πολ μηχ θεσ. τι πιθανοτητες μου δινεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Ακουστε τον Mr Blonde εχει εγκυρες πηγες για τις βασεις... Περσυ ηξερε τις βασεις των Ιατρικων 1 βδομαδα πριν ανακοινωθουν επισημα...

mr blonde? Ποιός είναι?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

avra b

Νεοφερμένος

Η avra b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιδια εχει δει κανεις τις εκτιμησεις που δινει το edu4u? Αν ναι μπορειτε να μου πειτε τι δινει για τα τεφαα θεσσαλονικης και τρικαλα? Προσπαθησα να τα δω εγω αλλα επικρατει ενα χαος και τσατιστηκα:mad:..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΩΤΗΣ Γ

Νεοφερμένος

Ο ΦΩΤΗΣ Γ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
ρε παιδια.. υπαρχει περιπτωση των ναυτιλιακων σπουδων παΠΕΙ να ανεβει 130 μορια ?
με εχουν ζωσει τα φιδια τωρα 2-3 μερες.. οτι θα ανεβει και δε θα το πιασω!!
οι εκτιμησεις του edu το δινουν 300 μορια κατω... αλλα ειναι αξιες εμπιστοσυνης ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melo7

Νεοφερμένος

Ο melo7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Παιδιά το Έθνος το ΔΕΟΣ του ΟΠΑ το εκτιμά γύρω στα 15600-15800; γιατί; δεν θα πέσει;
Γιατι ειναι βλαχοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Πετας τη μια μαλακια μετα την αλλη και θες να μπεις και σε πανεπιστημιο.Να μου πεις πολλοι και πολλες σαν και εσενα μπαινουν.Αλλα ναι πιστευω οτι ειμαι σε καλυτερο τμημα ιατρικης απο της λαρισας οπως πιστευω οτι της κρητης ειναι καλυτερο τμημα ιατρικης απο της λαρισας.
Τωρα δεν με πολυνοιαζει τι θα κανεις.

ΥΓ . Δεν θα γινω παιδιατρος.

ενδιαφερουσα αποψη βολεμενε ξανθουλη. δε μπορεις να φανταστεις ποσο με νιαζει το οτι πιστευεις οτι το τμημα σου ειναι τοπ!
ΥΓ. Φιου.

Υ.Γ.2. Αυτό που δεν καταλαβες εξ αρχης ειναι οτι δεν μπορεις να μιλας ετσι σε υποψηφιους και μαθητες που σκιστηκαν ενα χρονο και περιμενουν να δουν που περασαν.. Δε πα να εβγαλες και τα περισσοτερα μορια του κοσμου, η να σπουδαζεις Ιατρικη στο john hopkins, η ρηχοτητα και η κενοτητα του ανθρωπου ομως εινα αυτη που τελικα μενει.. και φυσικα η κακια. τετοιυς ανθρωπους δε τους εκτιμα κανεις και οποιος τους εκτιμα η τους 'θαυμαζει' ειναι απλα αφελης. και μιλαω για το αρχικο ποστ σου
Τεσπα μπορεις να πεις οσες μαλακιες θελεις, αν συνεχισεις ομως να εισαι τετοιος ανθρωπος, δε θα σημαινεις τιποτα για κανεναν.

ρε παιδια.. υπαρχει περιπτωση των ναυτιλιακων σπουδων παΠΕΙ να ανεβει 130 μορια ?
με εχουν ζωσει τα φιδια τωρα 2-3 μερες.. οτι θα ανεβει και δε θα το πιασω!!
οι εκτιμησεις του edu το δινουν 300 μορια κατω... αλλα ειναι αξιες εμπιστοσυνης ?

Δε πιστευω να ανεβει.. Το πιο πιθανο να πεσει, όχι τοσο οσο λενε, αλλα πραγματικα μην αγχωνεσαι και μη το σκεφτεσαι τωρα..!!
Καλοκαιριιιι! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
ενδιαφερουσα αποψη βολεμενε ξανθουλη. δε μπορεις να φανταστεις ποσο με νιαζει το οτι πιστευεις οτι το τμημα σου ειναι τοπ!
ΥΓ. Φιου.

Υ.Γ.2. Αυτό που δεν καταλαβες εξ αρχης ειναι οτι δεν μπορεις να μιλας ετσι σε υποψηφιους και μαθητες που σκιστηκαν ενα χρονο και περιμενουν να δουν που περασαν.. Δε πα να εβγαλες και τα περισσοτερα μορια του κοσμου, η να σπουδαζεις Ιατρικη στο john hopkins, η ρηχοτητα και η κενοτητα του ανθρωπου ομως εινα αυτη που τελικα μενει.. και φυσικα η κακια. τετοιυς ανθρωπους δε τους εκτιμα κανεις και οποιος τους εκτιμα η τους 'θαυμαζει' ειναι απλα αφελης. και μιλαω για το αρχικο ποστ σου
Τεσπα μπορεις να πεις οσες μαλακιες θελεις, αν συνεχισεις ομως να εισαι τετοιος ανθρωπος, δε θα σημαινεις τιποτα για κανεναν.

Σιγα τον κοπο των υποψηφιων.Οι πανελληνιες ειναι προαιρετικες.Και δεν λεω μαλακιες.Αν θεωρεις οτι η ιατρικη λαρισας ειναι καλυτερη απο της κρητης τοτε πολυ απλα απο το πρωτο τριμηνο θα θελεις να αλλαξεις σχολη.
Αν θεωρεις οτι εγω νοιωθω περηφανεια επειδη σπουδαζω ιατρικη απθ τοτε δεν νομιζω να κανεις για το επαγγελμα.Πηγαινε γινε κατι αλλο.Μοντελο ας πουμε.Και αν εισαι ασχημη μην γινεις τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antpal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Antpal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Παιδιά ηρεμήστε και πηγαίνετε για κανένα μπάνιο (η χαλαρώστε τέλος πάντων).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εσύ θα μας πεθάνεις :P
Πάντως εγώ νομίζω ο chris..κάτι ίσως τελικά να πέσει μέσα..
γιατί τι ρόλο έχουν ακριβώς οι εκτιμήσεις? ο καθένας γράφει ότι θέλει για να πουλήσει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Σιγα τον κοπο των υποψηφιων.Οι πανελληνιες ειναι προαιρετικες.Και δεν λεω μαλακιες.Αν θεωρεις οτι η ιατρικη λαρισας ειναι καλυτερη απο της κρητης τοτε πολυ απλα απο το πρωτο τριμηνο θα θελεις να αλλαξεις σχολη.
Αν θεωρεις οτι εγω νοιωθω περηφανεια επειδη σπουδαζω ιατρικη απθ τοτε δεν νομιζω να κανεις για το επαγγελμα.Πηγαινε γινε κατι αλλο.Μοντελο ας πουμε.Και αν εισαι ασχημη μην γινεις τιποτα.

δεν θεωρω οτι καμια ειναι καλυτερη καμιας. την σειρα την εβαλα σκεπτομενη τις αποστασεις και μονο. η σχολη με νιαζει.
το υπογραμμισμενο δεν βγαζει νοημα :P αν θεωρω, οτι εσυ νιωθεις, επειδη, τοτε δεν κανω.. :clapup:
το αν κανω για το επαγγελμα το κρινω εγω και μονο :)

Υ.Γ. χαχα για το μοντελο θα το σκεφτομουν, γιατι ειμαι κουκλακι ζωγραφιστο.
("Κι αν εισαι ασχημη μη γινεις τιποτα" Οποτε εσυ παλι καλα που περασες Ιατρικη έτσι;
... ωραια αποψη! φαινεται η καλλιεργεια δε κρυβεται)

γιατί τι ρόλο έχουν ακριβώς οι εκτιμήσεις? ο καθένας γράφει ότι θέλει για να πουλήσει :)

γιατι τι εχει να κερδισει; ενηγουεη, δε διαφωνω, τιποτα δε μπορουμε να ξερουμε μεχρι τν αυγουστο με σιγουρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
δεν θεωρω οτι καμια ειναι καλυτερη καμιας. την σειρα την εβαλα σκεπτομενη τις αποστασεις και μονο. η σχολη με νιαζει.
το υπογραμμισμενο δεν βγαζει νοημα :P αν θεωρω, οτι εσυ νιωθεις, επειδη, τοτε δεν κανω.. :clapup:
το αν κανω για το επαγγελμα το κρινω εγω και μονο :)

Υ.Γ. χαχα για το μοντελο θα το σκεφτομουν, γιατι ειμαι κουκλακι ζωγραφιστο.
("Κι αν εισαι ασχημη μη γινεις τιποτα" Οποτε εσυ παλι καλα που περασες Ιατρικη έτσι;
... ωραια αποψη! φαινεται η καλλιεργεια δε κρυβεται)



γιατι τι εχει να κερδισει; ενηγουεη, δε διαφωνω, τιποτα δε μπορουμε να ξερουμε μεχρι τν αυγουστο με σιγουρια
τι έχει να κερδίσει? επισκέψεις στο μπλογκ του, αγορά της εφημερίδας που έχει τις εκτιμήσεις του...
τι νομίζεις? εθελοντικά τα κάνουν όλα για να βοηθήσουν τους υποψηφίους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
τι έχει να κερδίσει? επισκέψεις στο μπλογκ του, αγορά της εφημερίδας που έχει τις εκτιμήσεις του...
τι νομίζεις? εθελοντικά τα κάνουν όλα για να βοηθήσουν τους υποψηφίους?

ελα ρεεε εγω για εδω εμας ελεγα :hehe:προφανως αυτοι για να πουλησουν τ κανουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Em_19011

Νεοφερμένος

Η Em_19011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Πετας τη μια μαλακια μετα την αλλη και θες να μπεις και σε πανεπιστημιο.Να μου πεις πολλοι και πολλες σαν και εσενα μπαινουν.Αλλα ναι πιστευω οτι ειμαι σε καλυτερο τμημα ιατρικης απο της λαρισας οπως πιστευω οτι της κρητης ειναι καλυτερο τμημα ιατρικης απο της λαρισας.
Τωρα δεν με πολυνοιαζει τι θα κανεις.

ΥΓ . Δεν θα γινω παιδιατρος.

Το τμημα της Λαρισας ειναι παρα πολυ καλο. Αν εχεις αντιρρηση στηριξε την με επιχειρημα. Επισης το υφακι σου ειναι γελοιο. Στο ΑΠΘ εισαι,προσγειωσου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Το τμημα της Λαρισας ειναι παρα πολυ καλο. Αν εχεις αντιρρηση στηριξε την με επιχειρημα. Επισης το υφακι σου ειναι γελοιο. Στο ΑΠΘ εισαι,προσγειωσου.

Γιατι τι έχει το ΑΠΘ; Σας χαλάει και αυτο σαν πανεπιστήμιο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
καλα ρε σεις χαλαρωστε !!!!!!!! δεν εχει σημασια που σπουδαζεις ι στην πατρα να σπουδαζεις αν δεν διαβαζεις θασια τουβλο !!!!!!!!ελεος !!! ςχουμε φτασει ναλεμε το απθ καλυτερο απο το κολουμπια καιαπο το jonh hopkins!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
καλα ρε σεις χαλαρωστε !!!!!!!! δεν εχει σημασια που σπουδαζεις ι στην πατρα να σπουδαζεις αν δεν διαβαζεις θασια τουβλο !!!!!!!!ελεος !!! ςχουμε φτασει ναλεμε το απθ καλυτερο απο το κολουμπια καιαπο το jonh hopkins!!!

Ποιος τα λέει αυτα ; Πάντως το τμήμα ιατρικής που του την λέτε ειναι πολυ καλο στο απθ και το ξέρω αυτο γιατι κορυφαίοι γιατροί διδάσκουν εκει συγκεκριμένα η γιατρός που με είχε αναλάβει οταν ήμουν μικρός ήταν ειδικευμένο στην παιδοκαρδιολογια και ήταν η κορυφαία στη Θεσσαλονίκη και μια απο τους 4 γιατρους με τέτοια ειδικότητα...και ναι γιατι να μην παινευτει για το τμήμα του ; Δεν ειναι τυχαίο που ειναι η 2η σε σειρά ιατρικη της Ελλάδας! Και οτι και να λέτε αν είχατε τη δυνατότητα μεταξύ Θεσσαλονίκης και Λάρισας θα διαλέγατε τη Θεσσαλονίκη οπως και μεταξύ Αθήνας θεσσαλονικης θα διαλέγατε Αθήνα ! Ολα τ αλλα τα ακούω βερεσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Για Ιατρική Αλεξ/πολης έχετε ακούσει κάτι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Για Ιατρική Αλεξ/πολης έχετε ακούσει κάτι?

Λενε οτι θα κινηθει γυρω στα 18000 και μαλλον λιγο πιο κατω! Εσυ ποσα εχεις αν επιτρεπεται?:-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Ποιος τα λέει αυτα ; Πάντως το τμήμα ιατρικής που του την λέτε ειναι πολυ καλο στο απθ και το ξέρω αυτο γιατι κορυφαίοι γιατροί διδάσκουν εκει συγκεκριμένα η γιατρός που με είχε αναλάβει οταν ήμουν μικρός ήταν ειδικευμένο στην παιδοκαρδιολογια και ήταν η κορυφαία στη Θεσσαλονίκη και μια απο τους 4 γιατρους με τέτοια ειδικότητα...και ναι γιατι να μην παινευτει για το τμήμα του ; Δεν ειναι τυχαίο που ειναι η 2η σε σειρά ιατρικη της Ελλάδας! Και οτι και να λέτε αν είχατε τη δυνατότητα μεταξύ Θεσσαλονίκης και Λάρισας θα διαλέγατε τη Θεσσαλονίκη οπως και μεταξύ Αθήνας θεσσαλονικης θα διαλέγατε Αθήνα ! Ολα τ αλλα τα ακούω βερεσε


είσαι παρόλας!!!!!!!! εγώ λόγω απόστασης την θεσσαλονίκη την έβαλα μετά τη λάρισα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! λες παρόλες !!!!!! οι βάις είναι έτσι !!! λόγω του ότι είναι η δεύτερη μεγαλύτερη πόλη μη λες μπούρδες !!!! η πάτρα είναι πιο δύσκολη σχολη αποδεδειγμ:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
ολες οι ιατρικες ειναι το ιδιο πραγμα! τι το τοσο διαφορετικο σε βαση μαθηματων μπορει να εχουν ρε φιλε?! ολοι γιατροι βγαινουν τα ιδια μαθηματα κανουν...το αποδεδειγμενα δεν το βλεπω ομως ...δεν μου εθεσες ουτε ενα επιχειρημα ενω εγω σου ειπα και κατι σχετικα με το γιατι θεωρω καλη την σχολη της θεσσαλονικης! και εννοειται οτι αν μπεις στην ιατρικη θα διαβασεις!αλλιως δεν βγαινεις...ξες που πας! και επισης δεν μιλησα σε προσωπικο επιπεδο για γιατρους αποφοιτους θεσσαλονικης και αθηνας...μιλησα για προτιμηση σχολων! αλλα μαλλον την αναγνωση δεν την εμαθες καλα στο σχολειο!

ΥΓ 1. ΜΑΘΕ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΗ ΓΡΑΜΜΙΚΗ Β ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΓΡΑΦΕΙΣ

ΥΓ 2. ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΡΟΛΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΑΛΕΚΤΟ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΟΥ? ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top