[1/6/2012] Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον

Πώς πιστεύετε ότι έχετε γράψει;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 80)
  • [Άριστα] 18-20

    Ψήφοι: 45 56.3%
  • [Πολύ καλά] 15-18

    Ψήφοι: 15 18.8%
  • [Καλά] 12-15

    Ψήφοι: 10 12.5%
  • [Μέτρια] 10-15

    Ψήφοι: 6 7.5%
  • [Όχι καλά] 5-10

    Ψήφοι: 1 1.3%
  • [Καθόλου καλά] 0-5

    Ψήφοι: 3 3.8%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Mεσα στην πρωτη σελιδα εγραψες εξεταζομενο μαθημα και ημερομηνια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosSinCara

Νεοφερμένος

Ο Sheldon Cooper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Mεσα στην πρωτη σελιδα εγραψες εξεταζομενο μαθημα και ημερομηνια;

ναι φιλε ,τα εγραψα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τοτε μην ανησυχεις.Προτου φυγουν τα γραπτα απο το σχολειο τα ελεγχουν ξανα ενα προς ενα και τα χωριζουν ανα μαθημα.Θα το εντοπισουν σιγουρα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
ερώτηση: 1) στον πινακα τιμών ξέχασα να βάλω το ( - ) στο Κ αλλα τον έχω κάνει σωστό με το αποτέλεσμα...καμια 2 μορια θα χασω ?
Μα δεν χρειαζότανε να εμφανίσεις τον πίνακα τιμών.....!
Αν εννοείς πως στις τιμές που θα εκτιπώσεις έβαλες λάθος αριθμό,ναι θα σου κόψουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
ξες τι...αυτο εκανα
-1 1
-1 1
-2 2
-8 8
-40 40

2 μορια ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα και πολλά από αυτό που έγραψες.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
απλα δεν εβαλα το -
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Ναι τόσο θα χάσεις....Αν και όλες οι τιμές είναι λάθος,το λάθος οφείλεται σε έναν μόνο υπολογισμό και αυτό επηρέασε τις άλλες.Σε αυτές τις περιπτώσεις απ'ότι γνωρίζω πιάνετε μόνο το αρχικό λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
λάθος δεν έκανα στις τιμες,απλά στην αντιγραφή που έκανα πίσω - μπρός ξέχασα να βάλω το -
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
τι εννοεις, οτι δεν εβαλεσ το - ..?
δεν καταλαβα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Μάλλον θα τα έχω μπερδέψει....Αν έχεις σωστά τις τιμές στο πίνακα και τις μετέφερες λάθος πιάνονται λάθος γιατί ο πίνακας δεν ενδιαφέρει.Απλά τον κάνεις στο πρόχειρο.Βέβαια δεν θεωρώ να είναι τόσο σκληροί...Δεν ξέρω όμως κατά πόσο θα κάτσουν να κοιτάξουν τι έχεις κάνει στον πίνακα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Tsig

Νεοφερμένος

Ο Kostas Tsig αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Ρε παιδες ποια ειναι τελικα η σωστη λυση στο Δ5 ,σας παρακαλω απαντηστε μου γιατι θα τρελαθω σε λιγο.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΑΚΑ9191

Νεοφερμένος

Ο ΚΑΚΑ9191 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ρε παιδες ποια ειναι τελικα η σωστη λυση στο Δ5 ,σας παρακαλω απαντηστε μου γιατι θα τρελαθω σε λιγο.........

Αν εχεις βρει πρωτα το αθροισμα για καθε μηνα τοτε εισαι οκ.. Τωρα για το αν θα μετρησουν και την αλλη λυση δεν ειμαι σιγουρος..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stuart2945

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ρε παιδες ποια ειναι τελικα η σωστη λυση στο Δ5 ,σας παρακαλω απαντηστε μου γιατι θα τρελαθω σε λιγο.........
Από το Μεθοδικό φροντιστήριο αλλά και εγώ έτσι το έκανα!

ΜΙΝ <- ΣΠΑΡ[1]
Θ_ΜΙΝ <- 1
ΓΙΑ j ΑΠΟ 1 ΜΕΧΡΙ 12
ΑΝ ΣΠΑΡ[j] < ΜΙΝ ΤΟΤΕ
ΜΙΝ <- ΣΠΑΡ[j]
Θ_ΜΙΝ <- j
ΤΕΛΟΣ_ΑΝ
ΤΕΛΟΣ_ΕΠΑΝΑΛΗΨΗΣ
ΓΡΑΨΕ Θ_ΜΙΝ

Έγω παιδιά πιστεύω ότι παγίδες είχε το θέμα Γ, στις συνθήκες, δηλαδή έλεγε να μην μπορεί να επιχορηγηθεί άλλο έργο (οπότε δεν έπαιρνες τη συνθήκη χ < 200,000 αλλά τη χ < 200,000*(60/100) ) αλλά και κάποια άλλα!!!

Και κάτι άλλο! Εγώ έβαλα το έβαλα έτσι


Αλγόριθμος ΘΕΜΑ_Γ
.....
Εμφάνισε 'ΔΩΣΕ ΟΝΟΜΑ ΕΡΓΟΥ:'
Διάβασε ΟΝΟΜΑ
Αν ΟΝΟΜΑ <> 'ΤΕΛΟΣ' τότε
Αρχή_επανάληψης
Διάβασε ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟ
.....
.....
Γράψε 'ΔΩΣΕ ΟΝΟΜΑ ΕΡΓΟΥ:'
Διάβασε ΟΝΟΜΑ
μέχρις_ότου ΟΝΟΜΑ = 'ΤΕΛΟΣ' ή ΔΙΑΘ_ΠΟΣΟ < 200000*(60/100)
τέλος_αν
.....

Σωστό δεν είναι? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dream~

Νεοφερμένος

Η ~Dream~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
παιδια εγω στον πινακα τιμων σταματησα καθαρα απο βλακεια και βιασυνη στην 4 επαναληψη ,μεχρι εκει τον εκανα σωστο(ποσο θα μου κοψει?).
αλλα καθομαι και σκεφτομαι τωρα για ποιο λογο στην τεταρτη επαναληψη εμφανισα -8,5 αντι για -8,4 και φοβαμαι μιπως εμφανισα το δευτερο χ αντι του πρωτου... και το χειροτερο,μιπως εκανα το ιδιο λαθος παντου...αυτο πιανει 5/10?
Ιθικο διδαγμα:Καλυτερα να αφηνα ενα ερωτημα κενο παρα τωρα που δεν ελεγχξα το γραπτο:(
ααα και κατι αλλο,στο διαγραμμα γινεται να πουμε:
Μεχρις οτου ν=99
Τελος επαναληψης
π<-4*s
Εμφανισε π
ή ειναι λαθος και αν ναι ποσο πιανει...? την ιδια απορια εχω και για το Α4β
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωσ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κωσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Το εγραψα και πριν αλλα μάλλοον δεν το ειδε κανεις.Εχω μια απορία.Εχω κάνει λάθος στον πινακα τιμών ..Εκτοσ απο το πρώτο ζευγος τιμων στα υπολοιπα δεν εχω βαλει το "-" εκει ποΥ χρειαζοταν.Τους εβγαλα δηλαδη τους ιδιους αριθμους αλλα όλους θετικους.. Πόσο λετε να μου κόψουν???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
παιδια εγω εκανα μια γιγαντιαια βλακεια.στα σ-λ τα εγραψα σ-λ και οχι σωστο λαθοσ..
πανε τα 5 μορια απο το α1;;;;;;;:mad::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelis23

Νεοφερμένος

Ο angelis23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
και εγω στην στατιστικη σ-λ τα εβαλα και ο μαθηματικος μου ειπε πως λογικα δεν υπαρχει προβλημα οποτε μην αγχωνεσαι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
και εγω στην στατιστικη σ-λ τα εβαλα και ο μαθηματικος μου ειπε πως λογικα δεν υπαρχει προβλημα οποτε μην αγχωνεσαι!!
μακαριιιι:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelis23

Νεοφερμένος

Ο angelis23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
εε ναι δεν νομιζω,ποσο μ****** πια?? θα πρεπει να εχουν προβλημα για να μην ξεχωριζουν τι σημαινει σ κ τι λ...ολα καλα μην το σκεφτεσαι!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top