Το ιδανικό σώμα

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
εγω "ιδανικο σωμα" θεωρω το hourglass για τις γυναικες!
Αυτό είναι κληρονομικό..δεν είναι κάτι που μπορούμε να το εξασφαλίσουμε ή να το αποφύγουμε :/::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jucticeee

Νεοφερμένος

Η jucticeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Αυτό είναι κληρονομικό..δεν είναι κάτι που μπορούμε να το εξασφαλίσουμε ή να το αποφύγουμε :/::confused:

ετσι ειναιι.. εγω για κακη μου τυχη δεν το εχω το hourglass!:mpinelik::mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Deco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
ετσι ειναιι.. εγω για κακη μου τυχη δεν το εχω το hourglass!:mpinelik::mpinelik:

αν ενας ανδρας θελει να σε ερωτευτει θα σε ερωτευτει ειτε το εχεις ειτε οχι,αρα δε χρειαζεται να σκας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
ετσι ειναιι.. εγω για κακη μου τυχη δεν το εχω το hourglass!:mpinelik::mpinelik:
Καλέ μη σκας..εγώ πάλι ποτέ δεν ήθελα κλεψύδρα :P:worry: και δεν την έχω κιόλας :D:P

αν ενας ανδρας θελει να σε ερωτευτει θα σε ερωτευτει ειτε το εχεις ειτε οχι,αρα δε χρειαζεται να σκας.
Έτσι ακριβώς! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τα μοντέλα στα περιοδικά τα βρίσκω αδιάφορα. Επειδή αναφέρθηκε αυτό πιο πριν, αλλά πρέπει να το πω ότι δεν βλέπω σαν πρότυπο ομορφιάς αυτό που προβάλλουν στα περιοδικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Ουδέν ανεπίληπτον, αλλ’ έχει πάντα διαμαρτίας και αγνοίας.
Θαλής ο Μιλήσιος

(μτφρ: τίποτε δεν είναι άψογο, αλλά πάντα υπάρχουν ελαττώματα και παραλείψεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 856924

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε γυναίκες μ' αρέσει ένα σώμα σαν και αυτό



(στη συγκεκριμένη μ' αρέσει και το πρόσωπο αλλά και ότι ψευδίζει όταν μιλάει)
πως τη λενε τη κυρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jucticeee

Νεοφερμένος

Η jucticeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
αν ενας ανδρας θελει να σε ερωτευτει θα σε ερωτευτει ειτε το εχεις ειτε οχι,αρα δε χρειαζεται να σκας.

οπωσδηποτε.. οι αντρες δεν δινουν σημασια σ' αυτα! απλα εδω μιλαμε για το πως θεωρει ο καθενας το ιδανικο σωμα!
παντως δεν με ενδιαφερει και πολυ το τι αρεσει στους αντρες οσο το τι αρεσει σε μενα!
οι περισσοτεροι εχετε και ενα γουστοο.. αστα να πανε.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.

cat-wtvr

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Για μένα δεν υπάρχει ιδανικό σώμα.
Όλα τα σώματα είναι ωραία! Όλα τα σώματα μου αρέσουν!
Για μένα δεν έχει σημασία το φύλο, ο καθένας έχει το σώμα που του αρέσει.
Όσο για το τι προτιμάει ο καθένας, αυτό είναι προσωπική επιλογή και δεν αφορά κανέναν πέρα από το ίδιο το άτομο.
Βέβαια, σε καμία περίπτωση δεν μπορεί κάποιος να επιβάλει ένα συγκεκριμένο σωματότυπο σε κάποιον άλλον, απλά επειδή του αρέσει.
Όλα τα σώματα είναι όμορφα, αφήστε τα κόμπλεξ και αγαπηθείτε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top