Ελαττώματα - Κακές συνήθειες

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
  • Κυκλοθυμική
    Εγωίστρια
    Θέλω πάντα να επιβάλλω την γνώμη :whistle:
    Εξάπτομαι εύκολα
    Θίγομαι εύκολα
    Ευαίσθητη
    Δε ζητάω εύκολα συγνώμη, απαιτώ όμως την συγνώμη των άλλων :D
    Ύποπτη προς όλους
Και πρέπει οπωσδήποτε να πω πως :
  • είμαι εθισμένη στον υπολογιστή :whistle:

Συνήθεια: Δαγκώνω συνέχεια τα χείλη μου :oops:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JiMbOh

Νεοφερμένος

Ο JiMbOh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ελαττωματα:
Ειμαι τρελο πειραχτηρι, σε σημειο να θελουν να με δειρουν.
Εχω μνημη χρυσοψαρου.

Κακη συνηθεια:
Οποτε ειμαι τσαντισμενος, ξεσπαω στα ατομα που με νοιαζονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Τα ελαττώματά μας είναι και η μεγαλύτερη μας δύναμη guys!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Τα ελαττώματά μας είναι και η μεγαλύτερη μας δύναμη guys!!!

Η Διαφορετικότητά μας αλλιώς όλοι θα είμασταν ίδιοι..:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Η Διαφορετικότητά μας αλλιώς όλοι θα είμασταν ίδιοι..:D:D:D

A, δεν εννοώ αυτό...

Εννοώ πως πάντα πρέπει να χρησιμοποιούμε τα ελαττώματά μας προς όφελος μας... Και πίστεψε με μπορούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εγώ είμαι ολόκληρος ελάτωμμα...

Δεν παίζει να πήγε τίποτα σωστά μαζί μου...

Same here
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
A, δεν εννοώ αυτό...

Εννοώ πως πάντα πρέπει να χρησιμοποιούμε τα ελαττώματά μας προς όφελος μας... Και πίστεψε με μπορούμε...


Μα εννοείται!:D Εξάλλου δεν πιστεύω ότι υπάρχουν εξ ολοκλήρου προτερήματα και ελλατώματα γιατί σε κάποιον το ελλάτωμά μας μπορεί να είναι προτέρημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
ελαττωματα: κυκλοθυμικη, δυσκολα νευριαζω αλλα αν νευριασω τα κανω λιμπα, εγωιστρια μερικες φορες, φωναζω δυνατα συχνα και αλλα που δε μπορω να θυμηθω τωρα.
κακες συνηθειες:ξεχναω υλικα απο συνταγες, ακουω μουσικη συνεχεια τερμα και που και που κολλαω στον υπολογιστη.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top