Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 149 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Παπαδάκης ή Μαυρίδης

kyriakos208

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kyriakos208
Ο kyriakos208 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O kyriakos208 έγραψε στις 18:12, 06-12-17:

Παιδιά λίγο την γνώμη σας για 2ο βοήθημα.Για 1ο έχω Μπάρλα απλός θέλω το 'κάτι παραπάνω'
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kyriakos208 : 06-12-17 στις 18:22.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MIRANTA2k17

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη MIRANTA2k17
H MIRANTA2k17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H MIRANTA2k17 έγραψε στις 19:58, 06-12-17:

Εξαρταται κατα ποσο κατεχεις το αθλημα .. Υποθετω πως εφοσον δουλευεις τον Μπαρλα και θελεις και κατι εξτρα εισαι σε πολυ καλο επιπεδο, οποτε θα σου προτεινα Μαυριδη ή Στεργιου-Νακη. Ο Παπαδακης ειναι πολυ καλος, ισως ο καλυτερος για βασικη μελετη καθως ειναι πολυ επεξηγηματικος, αλλα δεν συστηνεται για 2ο βοηθημα σε καμια περιπτωση. Αν παρεις του Μαυριδη φροντισε να προμηθευτεις την εκδοση του 2016+, καθως οι παλαιοτερες μπορουν να χαρακτηριστουν ξεπερασμενες αν λαβουμε υποψιν τα θεματα που μπαινουν στις πανελληνιες των τελευταιων ετων.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kyriakos208

Νεοφερμένος

O kyriakos208 έγραψε στις 18:26, 08-12-17:

Αρχική Δημοσίευση από MIRANTA2k17
Εξαρταται κατα ποσο κατεχεις το αθλημα .. Υποθετω πως εφοσον δουλευεις τον Μπαρλα και θελεις και κατι εξτρα εισαι σε πολυ καλο επιπεδο, οποτε θα σου προτεινα Μαυριδη ή Στεργιου-Νακη. Ο Παπαδακης ειναι πολυ καλος, ισως ο καλυτερος για βασικη μελετη καθως ειναι πολυ επεξηγηματικος, αλλα δεν συστηνεται για 2ο βοηθημα σε καμια περιπτωση. Αν παρεις του Μαυριδη φροντισε να προμηθευτεις την εκδοση του 2016+, καθως οι παλαιοτερες μπορουν να χαρακτηριστουν ξεπερασμενες αν λαβουμε υποψιν τα θεματα που μπαινουν στις πανελληνιες των τελευταιων ετων.
Από τις εκδόσεις Μαυρίδη ποιανου συγγραφέα προτείνεις. Μήπως μπορείς να μου στείλεις μερικές φωτογραφίες από τις ασκήσεις του αν έχεις το βοήθημα βέβαια

Ποιανού συγγραφέα από τις εκδόσεις Μαυρίδη προτείνεις
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 08-12-17 στις 18:41. Αιτία: Merge
Παράθεση

sofia10

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη sofia10
H sofia10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 174 μηνύματα.

H sofia10 έγραψε στις 11:22, 09-12-17:

μαυριδης οντως αξιζουν τοσο πολυ οι ασκησειςε του? ειχα ξεφυλλισει καποια στιγμη ενα τευχος.. απλα μου φανηκε οτι ειχε λιγες ασκσηεις και πολυ θεωρια και δεν ξερω αν θα ηθελα για δευτερο βοηθημα λιγες ασκησεις.. η πηρα λαθος εντυπωση?
και για σιγουρια αναφερεστε οταν λετε μαυριδη σ αυτο εδω ετσι?https://grafima.com.gr/%CE%B2%CE%B9%...CE%BF%CF%82-2/
Παράθεση

kyriakos208

Νεοφερμένος

O kyriakos208 έγραψε στις 13:32, 09-12-17:

Αρχική Δημοσίευση από sofia10
μαυριδης οντως αξιζουν τοσο πολυ οι ασκησειςε του? ειχα ξεφυλλισει καποια στιγμη ενα τευχος.. απλα μου φανηκε οτι ειχε λιγες ασκσηεις και πολυ θεωρια και δεν ξερω αν θα ηθελα για δευτερο βοηθημα λιγες ασκησεις.. η πηρα λαθος εντυπωση?
και για σιγουρια αναφερεστε οταν λετε μαυριδη σ αυτο εδω ετσι?https://grafima.com.gr/%CE%B2%CE%B9%...CE%BF%CF%82-2/
Εντάξει νομίζω και ο Μπάρλας έχει λίγες ασκήσεις σε σχέση με Παπαδάκη και Νάκη αλλά όλοι τον προτιμούν για τις καλές ασκήσεις του
Παράθεση

MIRANTA2k17

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη MIRANTA2k17
H MIRANTA2k17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H MIRANTA2k17 έγραψε στις 01:21, 10-12-17:

Αρχική Δημοσίευση από sofia10
Ναι σε αυτο το βοηθημα αναφερομαι.. Σε καμια περιπτωση δεν μπορουν να χαρακτηριστουν λιγοστες οι ασκησεις του.
Επισης οι λυμενες του ειναι πολυ δυνατες και περιεχουν καποια σχολια τα οποια βοηθαν ιδιαιτερα στην εις βαθος κατανοηση των εννοιων, κατι το οποιο δεν υπαρχει σε πολλα βοηθηματα.
Απο τα χερια μου εχουν περασει τα βοηθηματα των Μπαρλα, Στεργιου-Νακη, Μιχαηλιδη, Παπαδακη, Μαυριδη, Τασου-Νικου.
Εν κατακλειδι, κατ εμε ο πιο πληρης ειναι ο Μιχαηλιδης συνολικα και οι καλυτεροι για εμβαθυνση ειναι οι Στεργιου κ Μαυριδης.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους