Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,453 εγγεγραμμένα μέλη και 2,396,078 μηνύματα σε 74,345 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 652 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Διοίκηση επιχειρήσεων Πάτρας

mpampze

Φοιτητής

Ο mpampze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O mpampze έγραψε στις 10:43, 25-08-09:

Η συγκεκριμενη σχολη ειναι ευκολη κ πολυ καλη....Οποιος περασε σε αυτη θα περασει πολυ καλα...ειμαι 2οετης στην συγκεκριμενη σχολη και το εχω καταλαβει ηδη...αν ερθει καποιος ας μου στειλει να τα πουμε και απο κοντα...γιατι οσο να 'ναι οι αρχικες γνωριμιες ειναι λιγο δυσκολες...!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

grigoria.sr

Νεοφερμένος

H grigoria.sr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H grigoria.sr έγραψε στις 11:27, 12-07-10:

Ξέρει κανείς αν είναι καλή σχολή η Διοίκηση επιχειρήσεων της Πάτρας?
Επίσης το πτυχίο από την Διοίκηση Επιχειρήσεων Πάτρας ή Κομοτηνής είναι ισάξιο με αυτό της Οργάνωσης και Διοίκησης επιχειρήσεων του Παντείου???
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~Dida~ (Μυστικό)

Φοιτητής

H Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 316 μηνύματα.

H ~Dida~ μετά από πολλή σκέψη έγραψε στις 19:02, 18-07-11:

Εχω 14852 μορια και εκανα 10% φετος και θελω ποοολυ οδε στο παπει. Εχει 14972 !! Τι λετε εχω καμια ελπιδα; Δευτερη επιλογη ειναι διοικηση επιχειρησεων πατρας η οποια εχει 13700 περιπου. Εκει νομιζω περναω... Πειτε μου τι πιστευετε... Και αν υπαρχει κανενας μελλοντικος συμφοιτητης/τρια, καλοδεχουμενος!
Και για τις 2 σχολες θα ηθελα γενικα να δω ποση ζητηση υπαρχει και αν υπαρχει καποιος εδω μεσα που να εχει δηλωσει καποια απ αυτες;
Για που με βλεπετε πειραια η πατρα;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χαρά. : 18-07-11 στις 19:15. Αιτία: Απαγορεύονται τα Κεφαλαία
Παράθεση

Θεωρητικος

Απόφοιτος

Ο Θεωρητικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 70 μηνύματα.

O Θεωρητικος έγραψε στις 21:33, 20-11-11:

Ποια ειναι η διαφορα αναμεσα στο τμημα Διοικησης Επιχειρησεων και στο τμημα Οργανωσης και Διοικησης Επιχειρησεων?
Παράθεση

Commander (Γιάννης)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.

O Commander . έγραψε στις 21:51, 09-05-12:

τελικα ξερει κανεις αν αυτο το τμημα ειναι καλο και τι διαφορες εχει το πτυχιο του με το οδε?
Παράθεση

Elisavet21 (Ελίσα)

Φοιτητής

H Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Στατιστικής και Ασφαλιστικής Επιστήμης Πειραιά . Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H Elisavet21 remember me. έγραψε στις 17:42, 02-07-12:

Ρε παιδιά έχω μία απορία. Διαβάζω σε ένα βιβλίο πως οι περσινές θέσεις των εισακτέων στη σχολή διοίκηση επιχειρήσεων πάτρας ήταν 180. Στα αποτελέσματα του αυγούστου όμως που τα έχω σε excel λένε 162. Πως γίνεται αυτό;;
Παράθεση

teol20

Επιφανές Μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,467 μηνύματα.

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 17:44, 02-07-12:

Αφαιρεσαι τις 18 θεσεις του 10% και μπινγκο!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Elisavet21 (Ελίσα)

Φοιτητής

H Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Στατιστικής και Ασφαλιστικής Επιστήμης Πειραιά . Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H Elisavet21 remember me. έγραψε στις 17:48, 02-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από teol20
Αφαιρεσαι τις 18 θεσεις του 10% και μπινγκο!
Δηλαδή στις 190 θέσεις που δίνουν φέτος συμπεριλαμβάνονται και αυτές του 10%;
Παράθεση

teol20

Επιφανές Μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,467 μηνύματα.

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 17:51, 02-07-12:

Ακριβως ετσι ειναι
Παράθεση

Elisavet21 (Ελίσα)

Φοιτητής

H Elisavet21 remember me. έγραψε στις 17:53, 02-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από teol20
Ακριβως ετσι ειναι
Σε ευχαριστώώ !
Παράθεση

stacey_af

Δραστήριο Μέλος

H stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 233 μηνύματα.

H stacey_af λα λα λα έγραψε στις 10:07, 27-08-12:

μαλιστα.. να μαστε λοιπον!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

damn

Περιβόητο Μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 1,350 μηνύματα.

O damn έγραψε στις 12:25, 30-06-15:

Ας μου κάποιος σχετικός τι εππαγγέματικα δικαιωμτα έχει η σχολή γιατί σκέφτομαι να την δηλώσω.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους