Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,040 εγγεγραμμένα μέλη και 2,416,972 μηνύματα σε 75,385 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 524 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι πιστοποιητικά έχετε στην Αγγλική γλώσσα;

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Φοιτητής

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Τεχνολόγων Γεωπόνων (ΤΕΙ/Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 744 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Perseverance makes the difference... έγραψε: στις 00:27, 21-11-17:

Έχασα το ECPE για δύο λάθη με προφορικά A+/100%...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Zenouko

Νεοφερμένος

H Zenouko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H Zenouko έγραψε: στις 10:20, 21-11-17:

Πριν κάτι μέρες τσέκαρα το ECPE Michigan Certificate μου και πρόσεξα ότι το αριστερό μέρος δεν ήταν ίσιο. Σαν να ήταν κομμένο με πολύ sharp μαχαίρι. Μπορεί να μου πει κάποιος αν αυτό είναι φυσιολογικό;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Happytraveler

Νεοφερμένος

H Happytraveler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H Happytraveler έγραψε: στις 17:35, 11-12-17:

Έδωσε κανεις τωρα το Δεκέμβριο το Σαββατοκύριακο που πέρασε το Proficiency του Michigan να μας πει τα θέματα???
Παράθεση

Γραναζι

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Γραναζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 70 μηνύματα.

O Γραναζι έγραψε: στις 17:41, 11-12-17:

Γιατι; Έχεις την εντύπωση πως πρόκειται να πέσουν ίδια;
Παράθεση

Happytraveler

Νεοφερμένος

H Happytraveler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H Happytraveler έγραψε: στις 17:55, 11-12-17:

Θα προτιμούσα να απαντήσεις στην ερώτηση μου με απάντηση και όχι με ερώτηση και εν πάσει περιπτώσει ας απαντησει κάποιος που ξέρει.Ευχαριστω.
Παράθεση

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,397 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 21:29, 11-12-17:

Cambridge b2,c2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια