Πανελλήνιες 2012: Οι πρώτοι των πρώτων

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
εγω δεν μπορω να καταλαβω πως ολοι οι αριστουχοι ειναι απο την Αθηνα
θαρρεις ολη η υπολοιπη Ελλαδα δεν μπορει να εχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
εγω δεν μπορω να καταλαβω πως ολοι οι αριστουχοι ειναι απο την Αθηνα
θαρρεις ολη η υπολοιπη Ελλαδα δεν μπορει να εχει...

Ο ξάδερφός μου ζει στην επαρχία και έβγαλε 19700κάτι. Οι δημοσιογράφοι πηγαίνουν στα σχολεία που έχει πάρει ο διευθυντής του σχολείο στην εφημερίδα και είπε "Γκάιζ, έχουμε έναν κισσό εδώ, ελάτε".
Btw, φημίζεται η Πτολεμαίδα ότι έχει τους περισσότερους αριστούχους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Θ.7

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Θ.7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Μονο 2-3 ώρες τη μερα διαβαζε μια απο τις συνεντευξιαζομενες και ευελπιστει για Νομικη Αθηνας;Τελικα,απ'αυτα που λενε καθε χρονο,εχω καταλαβει οτι,οσο λιγοτερο διαβαζεις,τοσα πιο πολλα μορια θα βγαλεις!Δε μας τα λενε κι εμας οταν πρεπει ομως...
μη λες χαζομαρες.Ολοι ψεματα λενε και το παιζουν μαγκες μετα το βαθμο.Ασε τους ξερω καλα πιστεψε με
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

uLee

Νεοφερμένος

Η uLee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Kαμιά αντίρρηση. Άλλο τόσο υπερβολές θεωρώ τα περί 2-3 ωρών την ημέρα για πάνω από 19.000 μόρια στη θεωρητική. Been there, done that. Και μόνο να γράψεις ένα κριτήριο Γλώσσας ή Κειμένων Λογοτεχνίας έφυγε το 3ωρο.

Ναι άλλο τα διαγωνίσματα.. Εγώ πάντως μερικές μέρες διάβαζα και δύο ώρες...

μη λες χαζομαρες.Ολοι ψεματα λενε και το παιζουν μαγκες μετα το βαθμο.Ασε τους ξερω καλα πιστεψε με

Και πάλι, πιο εκνευριστικούς εγώ βρίσκω τους "μάγκες" που όλη τη χρονιά το παίζουν μαθηταράδες, ξενυχτάνε, κλαίγονται και έχουν βγάλει και καλά την ύλη 7582 φορές και στο τέλος δεν γράφουν τίποτα!

Εγώ να δεις.

Αυτή η ακύρωση όλων των υπολοίπων που σκίστηκαν για να γράψουν (ό.τι και αν έγραψαν τελικά), είναι ό.τι χειρότερο μπορούν να κάνουν.

Δεν χρειάζεται να "σκιστούν" όλοι για να πετύχουν αυτό που θέλουν.. Γιατί πρέπει απαραίτητα να είναι ψώνια ή να λένε ψέματα; Και γιατί να το κάνουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
εγω δεν μπορω να καταλαβω πως ολοι οι αριστουχοι ειναι απο την Αθηνα
θαρρεις ολη η υπολοιπη Ελλαδα δεν μπορει να εχει...
Απλα στην Αθηνα υπαρχουν 5.000.000+ ,περισσοτεροι απο οσους υπαρχουν στην υπολοιπη χωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

uLee

Νεοφερμένος

Η uLee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ενταξει καθε χρονο τα ιδια,με τις διανοιες στη τηλεοραση που διαβαζαν ενα τριωρο την ημερα και εβγαλαν 19+.
Εγω δεν δισταζω να πω σε κανεναν οτι ξεσκιστηκα ολη τη χρονια,οτι κοιμομουν ενα 5ωρο μ.ο και οτι αναγκαστηκα να αφησω αρκετες δραστηριοτητες.
Δεν καταλαβαινω φοβουνται μην τους πουν φυτα;

Όχι. Λένε απλά την αλήθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
εγω δεν μπορω να καταλαβω πως ολοι οι αριστουχοι ειναι απο την Αθηνα
θαρρεις ολη η υπολοιπη Ελλαδα δεν μπορει να εχει...

μηπως στην Αθήνα είναι τα 7 απο τα 9 καναλια πανελλαδικής εμβέλειας;:P
δεν ξέρω, λέω γω τώρα..... :rolleyes:

Εγώ να δεις.

Αυτή η ακύρωση όλων των υπολοίπων που σκίστηκαν για να γράψουν (ό.τι και αν έγραψαν τελικά), είναι ό.τι χειρότερο μπορούν να κάνουν.

Βαγγελίνα, δεν σε είχαν βγαλει εσένα;;:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ναι άλλο τα διαγωνίσματα.. Εγώ πάντως μερικές μέρες διάβαζα και δύο ώρες...



Και πάλι, πιο εκνευριστικούς εγώ βρίσκω τους "μάγκες" που όλη τη χρονιά το παίζουν μαθηταράδες, ξενυχτάνε, κλαίγονται και έχουν βγάλει και καλά την ύλη 7582 φορές και στο τέλος δεν γράφουν τίποτα!



Δεν χρειάζεται να "σκιστούν" όλοι για να πετύχουν αυτό που θέλουν.. Γιατί πρέπει απαραίτητα να είναι ψώνια ή να λένε ψέματα; Και γιατί να το κάνουν;
αυτο ειναι οντως εκνευριστικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται να "σκιστούν" όλοι για να πετύχουν αυτό που θέλουν.. Γιατί πρέπει απαραίτητα να είναι ψώνια ή να λένε ψέματα; Και γιατί να το κάνουν;

Γιατί κάθε μα κάθε χρονιά βγαίνουν οι αριστούχοι και λένε ότι δεν διάβαζαν πάνω από 3-4 ώρες τη μέρα? Τι στο διάολο δηλαδή?:hmm:

Βαγγελίνα, δεν σε είχαν βγαλει εσένα;;:eek:

Τι λες καλέ, τι ήμουν εγώ για να με βγάλουν?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

uLee

Νεοφερμένος

Η uLee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Γιατί κάθε μα κάθε χρονιά βγαίνουν οι αριστούχοι και λένε ότι δεν διάβαζαν πάνω από 3-4 ώρες τη μέρα? Τι στο διάολο δηλαδή?:hmm:
Όντως διάβαζαν 3-4 ώρες τη μέρα, με εξαιρέσεις φαντάζομαι...
Δεν είναι απίθανο, ίσα ίσα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Γιατί κάθε μα κάθε χρονιά βγαίνουν οι αριστούχοι και λένε ότι δεν διάβαζαν πάνω από 3-4 ώρες τη μέρα? Τι στο διάολο δηλαδή?:hmm:
γιατι θελουν να καταληξουν στο: "που να διάβαζα κιόλας και θα βλεπατε τι θα έβγαζα":P

Τι λες καλέ, τι ήμουν εγώ για να με βγάλουν?:P
κισσός:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Όντως διάβαζαν 3-4 ώρες τη μέρα, με εξαιρέσεις φαντάζομαι...
Δεν είναι απίθανο, ίσα ίσα..

Τους ξέρεις προσωπικά και το λες? Όλους τους αριστούχους που βγαίνουν κάθε χρόνο στις εφημερίδες και στα κανάλια?:hmm:

Γιατί αν είναι να αρχίσουμε τις υποθέσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Τους ξέρεις προσωπικά και το λες? Όλους τους αριστούχους που βγαίνουν κάθε χρόνο στις εφημερίδες και στα κανάλια?:hmm:

Γιατί αν είναι να αρχίσουμε τις υποθέσεις...
ρε παιδια ειναι 4 ωρες...δηλαδη δεν ειναι λιγο διαβασμα μην τρελαθουμε! πιο πανω ειναι και υπερβολη!! πανελληνιες ειναι δεν ειναι και πυρηνικη φυσικη. εμενα και 4 πολλες μου φαινονται αλλα καπου τοσο διαβαζα τον τελευταιο μηνα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

uLee

Νεοφερμένος

Η uLee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Τους ξέρεις προσωπικά και το λες? Όλους τους αριστούχους που βγαίνουν κάθε χρόνο στις εφημερίδες και στα κανάλια?:hmm:

Γιατί αν είναι να αρχίσουμε τις υποθέσεις...

Κάποιοι μπορεί να λένε ψέματα, να θέλουν να το παίξουν μάγκες,ναι.. Αλλά είναι πολλοί αυτοί που όντως δεν ξεσκίστηκαν, δεν ξενύχτησαν και δεν διάβαζαν 10 ώρες τη μέρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Κακα τα ψεματα με 4 ωρες διαβασμα,ενα καλο προγραμμα και χωρις κενα απο προηγουμενες ταξεις βγαζεις πολλα μορια αλλα οχι 19000+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
ρε παιδια ειναι 4 ωρες...δηλαδη δεν ειναι λιγο διαβασμα μην τρελαθουμε! πιο πανω ειναι και υπερβολη!! πανελληνιες ειναι δεν ειναι και πυρηνικη φυσικη. εμενα και 4 πολλες μου φαινονται αλλα καπου τοσο διαβαζα τον τελευταιο μηνα....

Άλλο να σου λέει "διάβαζα περίπου 4 ώρες" που σημαίνει ότι κατά μέσο όρο διάβαζε 2-3 ώρες.
Και άλλο να σου λέει "κατά μέσο όρο διάβαζα 4 ώρες" που σημαίνει ότι χτυπούσε και 6ωρα αν τύχαινε, αλλά και 2ωρα.


Πόσο θύμα δηλαδή να αισθάνομαι που αυτοί κάνουν το 1ο, εγώ έκανα το 2ο και είχαμε σχεδόν τα ίδια αποτελέσματα?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

uLee

Νεοφερμένος

Η uLee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Κακα τα ψεματα με 4 ωρες διαβασμα,ενα καλο προγραμμα και χωρις κενα απο προηγουμενες ταξεις βγαζεις πολλα μορια αλλα οχι 19000+

Βγάζεις και 19000+! Ειδικά με καλό πρόγραμμα και χωρίς κενά, όπως λες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Πω ρε κάτι ψωνάρες που υπάρχουν. Generally speaking....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Πω ρε κάτι ψωνάρες που υπάρχουν. Generally speaking....
αν εννοεις εμενα τουλαχιστον εχω ενα α υποβαθρο και ψωνιζομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
αν εννοεις εμενα τουλαχιστον εχω ενα α υποβαθρο και ψωνιζομαι

Να σου θυμίσω πως δεν είσαι ο μόνος αριστούχος στον πλανήτη. :)
Οι υπόλοιποι θα έπρεπε να κάνουν έτσι;
Εξάλλου, είπαμε: Υπάρχουν πολλοί άνθρωποι που αριστεύουν στις Πανελλήνιες, αλλά στη συμπεριφορά τους δείχνουν ότι είναι παραπετάσματα. Σε κατατάσσει κάπου αυτή σου η επιτυχία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top