Costacurta

Νεοφερμένος

Ο Costacurta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλησπέρα, θέλω να δώσω δεύτερη φορά πανελλαδικές (τη πρώτη φορά έδωσα απο τεχνολογική με μαθηματικά γεν. πέρασα Πληροφορική στην Αθήνα αλλά δε μ αρέσει) επειδή έχω αλλάξει στόχους με ενδιαφέρει το 3ο πεδίο. Μπορεί κάποιος να με κατατοπίσει στο αν και πως μπορώ να ξαναδώσω ? Πχ. μπορώ να δώσω Βιολογία γεν. για να πιάνω και το 3ο πεδίο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Καλησπέρα, θέλω να δώσω δεύτερη φορά πανελλαδικές (τη πρώτη φορά έδωσα απο τεχνολογική με μαθηματικά γεν. πέρασα Πληροφορική στην Αθήνα αλλά δε μ αρέσει) επειδή έχω αλλάξει στόχους με ενδιαφέρει το 3ο πεδίο. Μπορεί κάποιος να με κατατοπίσει στο αν και πως μπορώ να ξαναδώσω ? Πχ. μπορώ να δώσω Βιολογία γεν. για να πιάνω και το 3ο πεδίο ?
Ναι μπορεις να αλλαξεις και να παρεις βιολογια γενικης αλλα θα εχεις απωλεια 1400 μοριων στο 3ο πεδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Καλησπέρα, θέλω να δώσω δεύτερη φορά πανελλαδικές (τη πρώτη φορά έδωσα απο τεχνολογική με μαθηματικά γεν. πέρασα Πληροφορική στην Αθήνα αλλά δε μ αρέσει) επειδή έχω αλλάξει στόχους με ενδιαφέρει το 3ο πεδίο. Μπορεί κάποιος να με κατατοπίσει στο αν και πως μπορώ να ξαναδώσω ? Πχ. μπορώ να δώσω Βιολογία γεν. για να πιάνω και το 3ο πεδίο ?
μπορεις να δοσεις και απο θετικοι αν θες καποια υψιλοβαθμοι σχολει η αλλιο με βιολογια γεν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Re4cTiV3

Νεοφερμένος

Ο bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ναι μπορείς..Όσο για το πρώτο που ρωτάς νομίζω πας σε ένα Λύκειο και κάνεις τα χαρτία σου εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Costacurta

Νεοφερμένος

Ο Costacurta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Δηλ. στη περίπτωση που διαλέξω τη θετική κατεύθυνση (που μαλλον αυτό θα γίνει, δε παίζει να πίασω τίποτα με -1400 μόρια) παρακολουθώ μόνο Χημεία και Βιολογία κατ. για τα προφορικά ?? αυτό δε καταλαβαίνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Δηλ. στη περίπτωση που διαλέξω τη θετική κατεύθυνση (που μαλλον αυτό θα γίνει, δε παίζει να πίασω τίποτα με -1400 μόρια) παρακολουθώ μόνο Χημεία και Βιολογία κατ. για τα προφορικά ?? αυτό δε καταλαβαίνω

Δεν παρακολουθης αλπα αν γραψεις 10 εχεις 10 δεν ειναι οπως στα μαθηματικα που ο προφορικος μπορει να ανεβασει το γραπτω αν θες πανε και απο το σχολειο για να εισαι σιγουρος.Τι στοχο εχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Costacurta

Νεοφερμένος

Ο Costacurta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Χημεία και Βιολογία θα μετρήσει μόνο το γραπτό και στα υπόλοιπα ο προφορικός βαθμός που είχα πέρυσι + τα γραπτά ? Απλά έχω καιρό να πατήσω εκεί γ αυτό και το σκέφτομαι ακόμα.. Κτηνιατρική μ αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ναι μπορεις να αλλαξεις και να παρεις βιολογια γενικης αλλα θα εχεις απωλεια 1400 μοριων στο 3ο πεδιο
Oχι ρε συ εγω ειχα 700 απωλεια..Αν εχεις γραψει καλα εκθεση και βιολογια εισαι μια χαρα, γιατι στο 3ο απο θεωρητικη αυτα ειναι τα μαθηματα βαρυτητας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Oχι ρε συ εγω ειχα 700 απωλεια..Αν εχεις γραψει καλα εκθεση και βιολογια εισαι μια χαρα, γιατι στο 3ο απο θεωρητικη αυτα ειναι τα μαθηματα βαρυτητας.
Ναι δικιο εχεις απλα το υπολογισα αν τα βαλεις ολα 20 ποσα μορια θα εχεις απωλεια...
Βασικα πρεπει να γραψεις παρα πολυ καλα βιολογια γεν και εκθεση αλλα και παλι θα εχεις απωλεια περιπου 1000 μορια οποτε δεν συμφερει καποιον που θα επιλεξει ιατρικες,φαρμακευτικες κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ναι δικιο εχεις απλα το υπολογισα αν τα βαλεις ολα 20 ποσα μορια θα εχεις απωλεια...
Βασικα πρεπει να γραψεις παρα πολυ καλα βιολογια γεν και εκθεση αλλα και παλι θα εχεις απωλεια περιπου 1000 μορια οποτε δεν συμφερει καποιον που θα επιλεξει ιατρικες,φαρμακευτικες κτλ
Eεε ναι θελει τρελο διαβασμα και παλι ειναι δυσκολο.Ιατρικη Αθηνας ας πουμε δε γινεται να πας απο αλλη κατευθυνση ακομη και απο ειδικη κατηγορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Χημεία και Βιολογία θα μετρήσει μόνο το γραπτό και στα υπόλοιπα ο προφορικός βαθμός που είχα πέρυσι + τα γραπτά ? Απλά έχω καιρό να πατήσω εκεί γ αυτό και το σκέφτομαι ακόμα.. Κτηνιατρική μ αρέσει.

Ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Γειά χαρά, θέλω να ξαναδώσω πανελλήνιες και θέλω να μου πείτε ποια είναι τα μαθήματα που πρέπει να δώσω; Το 2009 τελείωσα την Γ΄ Λυκείου και έδωσα πανελλήνιες, είχα επιλέξει την τεχνολογική κατεύθυνση. Μπορείτε να μου πείτε αν έχει αλλάξει κάτι και αν μπορώ να δώσω κανονικά πανελλήνιες και ποιά μαθήματα είναι; Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Capitano10

Νεοφερμένος

Ο Capitano10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Γεια σας παιδες.Απο αυριο ξεκιναω φροντιστηριο.Εχω τελειωσει το λυκειο το 2008.Ελπιζω να πετυχω αυτη τη φορα εκει που θελω.Ελπιζω να τα λεμε μεταξυ μας μεχρι τις εξετασεις και μετα και να δουμε τι καναμε.Καλη μας επιτυχια παιδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Στα μαθηματα που ειχες δοσει παλι τωρα απο υλες ψαξε στο διαδυκτιο

Γεια σας παιδες.Απο αυριο ξεκιναω φροντιστηριο.Εχω τελειωσει το λυκειο το 2008.Ελπιζω να πετυχω αυτη τη φορα εκει που θελω.Ελπιζω να τα λεμε μεταξυ μας μεχρι τις εξετασεις και μετα και να δουμε τι καναμε.Καλη μας επιτυχια παιδια.

Καλη αρχη, που στοχευεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

anthee

Νεοφερμένος

Η anthee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
heey.
ειμαι καινουρια εδω, και ειπα να κανω ενα θεμα για το μεγααλο μου θεμα:p
Λοιπον ειμαι 19 εχω δωσει 2 φορες πανελληνιες και παω για τριτη! ναι κι ομως
Την πρωτη περασα τει αμαλιαδας δεν διαβαζα ειναι η αληθεια σχεδον καθολου μετα τα χριστουγεννα εμπλεξα με εναν τυπο, και φετος περασα διοικηση επιχειρησεων τει πατρας αλλα ουτε φετος σκοτωθηκα στο διαβασμα. Θελω αει και εχω πισμωσει πολυ τωρα γι αυτο, γιατι δεν ειμαι χαζη, απλα δεν διαβαζα ποτε πολυ. Εκλαιγα οταν βγηκαν οι βασεις γιατι υπολογιζα να περασω χαλκιδα να πηγαινοερχομαι γιατι ειμαι απο αθηνα αλλα την εχασα για ελαχιστα μορια
φετος εβγαλα 10500 καπου μορια, πιστευετε μπορω να τα κανω 15550?
εχω αγχωθει πολυ και απο σημερα το πρωι θα ξεκινησω ξανα αοδε αοθ
κατι αλλο!
θα κανω ιδιαιτερα φετος ειμαι τεχνολογικη για οικονομικα
λεω να ξεκινησω τωρα συντομα μαθηματικα κατευθυνσης , γενικης και φυσικη
απο μεσα νοεμβρη αεππ και αρχες του χρονου εκθεση και αοθ
πιστευετε ειναι καλα?θα προλαβω?

συμφωνω με απο πανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Oxι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Πηγαινε εξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
1)λεω να ξεκινησω τωρα συντομα μαθηματικα κατευθυνσης , γενικης και φυσικη
απο μεσα νοεμβρη αεππ και αρχες του χρονου εκθεση και αοθ
πιστευετε ειναι καλα?θα προλαβω?

1)Θα έπρεπε ήδη να έχεις ξεκινήσει.
2)ΑΕΠΠ, και ΑΟΘ απο τώρα να ξεκινήσεις. Εκθεση αν θες απο του χρόνου.
3)Αν ξεκινήσεις τώρα, ναι, θα προλάβεις. Αλλιώς σε βλέπω και για 4η φορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Το μηνυμα γραφτηκε στις 6 το πρωι...λοοολ ως εκεινη την ωρα διαβαζες; :P
Για να μην δωσεις και 4η φορα πανε γραψου σε ενα φροντιστηριο για αποφοιτους και δωσε βαση σε μαθηματικα κατ και φυσικη...καλη επιτυχια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Capitano10

Νεοφερμένος

Ο Capitano10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Στα μαθηματα που ειχες δοσει παλι τωρα απο υλες ψαξε στο διαδυκτιο



Καλη αρχη, που στοχευεις;

Στοχευω την Σχολη Αστυφυλακων φιλε μου.Ελπιζω του χρονου να μην ειναι τοσο ψηλα οσο φετος.Εχει ακουσει κανεις τι ακουγεται για την Αστυφυλακων του χρονου (αριθμο εισακτεων,βασεις κλπ) ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top