Να καταργηθούν τα Λατινικά;

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Off: Λέτε ο Τσίπρας, να καταργήσει την τράπεζα θεμάτων;
On: Πραγματικά, τα Λατινικά σας άρεσαν σαν γλώσσα ή όχι;; Εντομεταξύ, μου έχουν πει, πως είναι το χειρότερο μάθημα που θα μπορέσω ποτέ να έχω σαν μαθητής... :P :/:

μην ακους τι λεει ο ενας και ο αλλος. κατσε να διαπιστωσεις καποια πραγματα μονος σου. ναι μου αρεσαν, ηταν το αγαπημενο μου μαθημα και ηξερα και πολλους που τα λατρευαν. αν τα παρεις απο την αρχη τα λατινικα ειναι η ευκαιρια να γραψεις. και οταν λεμε να γραψεις εννοουμε 20αρακι.
εμενα το χειροτερο μου ηταν τα αρχαια, ηταν ο λογος να μεινω μακρια απο οποιαδηποτε φιλολογικη-ιστορικοαρχαιολογικη σχολη κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Μπααα, τα αρχαία μου αρέσουν!! :redface::D... Αν καιιι..... η αγάπη μου είναι η Ιστορία και τα κείμενα!! Τα μαθηματικά να γυρίσουν από κει που ήρθαααννν!!! :eek::mad::devil: .... Από λατινικά θα δούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top