Εσώρουχα

Τι προτιμάτε να φοράτε;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 82)
  • Άνδρες: Μποξεράκια

    Ψήφοι: 48 58.5%
  • Άνδρες: Σλιπ

    Ψήφοι: 4 4.9%
  • Γυναίκες: Σορτς

    Ψήφοι: 6 7.3%
  • Γυναίκες: Σλιπ

    Ψήφοι: 21 25.6%
  • Γυναίκες: Tanga

    Ψήφοι: 6 7.3%
  • Γυναίκες: String

    Ψήφοι: 10 12.2%

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
θα λεγα καμιά κακία τώρα,αλλά μόλις έφαγα πατατάκια με ρίγανη,κρίμα είναι..........

μάλλον έχεις έλλειψη χιούμορ :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Εγω λέω πως έχετε σοβαρά προβλήματα :)

Τα σύγχρονα εσώρουχα είναι όλα μια χαρά απο αισθητικής άποψης. Δεν παράγονται πλεον για άτομα
φυσιολογικών διαστάσεων απο επιχειρήσεις της προκοπής οι λεγόμενες βράκες. Οπότε προς τις γυναίκες:
φορέστε οτι γουστάρετε. Άλλωστε αλλο τι φοράς με στόχο να προκαλέσεις ερωτικά ερεθίσματα στον άνδρα
λίγο πριν την συνουσία, και άλλο τι φοράς όλη σου τη μέρα. Είναι απλα ηλίθιο να φοράς κατι όλη μερα
γιατι το επιβάλλει το σύνολο των λιγούριδων όταν δε σε βολεύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μποξεράκι φορούσα πάντα αλλά ας επιστρέψουμε στο τι φοράνε οι κοπέλες :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ίσως έχει ενδιαφέρον η ιστορία και η εξέλιξη των εσωρούχων μέσα στο χρόνο. (Σκεφτείτε το για θέμα του project σας του χρόνου).
Τα εσώρουχα δεν υπήρχαν πριν λίγους αιώνες. Π.χ. το 1821 δεν φορούσαν τίποτα κάτω από τις φουστανέλες. (Σύμφωνα με τον Παπαρηγόπουλο, κατά τη διάρκεια της μάχης ο Καραϊσκάκης ανασήκωνε τη φουστανέλα του, έδειχνε στους Τούρκους τα ...προσόντα του και τους έβριζε, μέχρι που έφαγε μια σφαίρα "εκεί").

Να η ιστορική εξέλιξη των γυναικείων εσωρούχων:

Τα ανδρικά άρχισαν από μακριά σώβρακα, έγιναν κοντά σώβρακα, έγιναν σλίπ και ξαφνικά λόγω μόδας ξαναμεγάλωσαν σε μποξεράκια. Φοράω κάπου-κάπου και μποξεράκια, αλλά προτιμώ τα σλιπάκια καθώς με αυτά αισθάνομαι περισσότερο άνετος και ασφαλής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gewrgia24221242

Νεοφερμένος

Η gewrgia24221242 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
μπορω να πω οτι δεν χρειαζεται να φορεσεις ενα εσωρουχο μονο και μονο επειδη ειναι μοδα αλλα γιατι σου αρεσει πραγματικα.και οσο για τα string σε πολλες περιπτωσεις βολευουν.και δεν ειναι μονο για να προκαλεις.αλλοστε ειναι σαν να μην φορας καν εσωρουχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Ερώτηση: Όσες φοράτε στρινγκ το θεωρείτε πρακτικό;
Δεν... εχμ... ενοχλείστε κάπως;;; :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Ερώτηση: Όσες φοράτε στρινγκ το θεωρείτε πρακτικό;
Δεν... εχμ... ενοχλείστε κάπως;;; :redface::P

εμενα τα στρινγκ δεν με βολευουν κα8ολου ζητημα να τα εχω βαλει 2-3 φορεσ προτιμω τα μπο3ερακια :D πιο ανετα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Ερώτηση: Όσες φοράτε στρινγκ το θεωρείτε πρακτικό;
Δεν... εχμ... ενοχλείστε κάπως;;; :redface::P
τα θεωρω πρακτικα μονο οταν πρεπει να φορεσεις κατι που θα διαγραφει το κανονικο η οτιδηποτε αλλο.αλλιως γενικα δεν με βολευουν καθολου και με ενοχλουν αν τα φοραω πολυ ωρα .καλυτερα τα μπραζιλιαν παντως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gewrgia24221242

Νεοφερμένος

Η gewrgia24221242 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Ερώτηση: Όσες φοράτε στρινγκ το θεωρείτε πρακτικό;
Δεν... εχμ... ενοχλείστε κάπως;;; :redface::P


εμενα με βολευουν πολυ παντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
τα θεωρω πρακτικα μονο οταν πρεπει να φορεσεις κατι που θα διαγραφει το κανονικο η οτιδηποτε αλλο.αλλιως γενικα δεν με βολευουν καθολου και με ενοχλουν αν τα φοραω πολυ ωρα .καλυτερα τα μπραζιλιαν παντως..
Καλά για τέτοιους σκοπούς υπάρχουν και τα βρακάκια χωρίς ραφές...
Εδώ αν το δικό μου βρακί γίνεται κάποτε στρινγκ μου τη σπάει απίστευτα:D
εμενα με βολευουν πολυ παντως
Χαρά στο κουράγιο σου...:/:
ζήτω τα σλιπάκια :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gewrgia24221242

Νεοφερμένος

Η gewrgia24221242 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Καλά για τέτοιους σκοπούς υπάρχουν και τα βρακάκια χωρίς ραφές...
Εδώ αν το δικό μου βρακί γίνεται κάποτε στρινγκ μου τη σπάει απίστευτα:D

Χαρά στο κουράγιο σου...:/:
ζήτω τα σλιπάκια :clapup:

γιατι ρε παιδια:;;πραγματικα πιστευω οτι ειναι ανετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
καλα εγω εχω και το κομπλεξ μην φανει και το δει και ο κοσμος οποτε απο μακρια και αγαπημενοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
καλα εγω εχω και το κομπλεξ μην φανει και το δει και ο κοσμος οποτε απο μακρια και αγαπημενοι :P

Μεγαλύτερη ντροπή να σκύψεις και να φανεί το κορδονάκι δεν υπάρχει όμως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
μια φορα μου ειχε ερθει η φαεινη ιδεα να φορεσω στο σχολειο μιας και φορουσαν ολες και το παιζαν ντιβες και μεγαλες:P και το μετανιωσα .. ελεγα στην διπλανη μου να σηκωσει το στυλο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
μια φορα μου ειχε ερθει η φαεινη ιδεα να φορεσω στο σχολειο μιας και φορουσαν ολες και το παιζαν ντιβες και μεγαλες:P και το μετανιωσα .. ελεγα στην διπλανη μου να σηκωσει το στυλο:P

:hehe::hehe::hehe: στα λόγια μου έρχεσαι...
Εμάς έχει διαδοθεί (ψέματα ή αλήθεια δεν ξέρω) ότι ένας καθηγητής μας φορούσε μια μέρα κόκκινο στρινγκ και έχει γίνει ρεζίλι από τότε :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
:hehe::hehe::hehe: στα λόγια μου έρχεσαι...
Εμάς έχει διαδοθεί (ψέματα ή αλήθεια δεν ξέρω) ότι ένας καθηγητής μας φορούσε μια μέρα κόκκινο στρινγκ και έχει γίνει ρεζίλι από τότε :lol:
Kαθηγητης? :P Περι ορεξεως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
:hehe::hehe::hehe: στα λόγια μου έρχεσαι...
Εμάς έχει διαδοθεί (ψέματα ή αλήθεια δεν ξέρω) ότι ένας καθηγητής μας φορούσε μια μέρα κόκκινο στρινγκ και έχει γίνει ρεζίλι από τότε :lol:
:eek: ελεος και αυτος και στρινγκ και κοκκινο:P καλα εμας η γυμναστρια δεν παιζει να ειχε φορεσει ποτε κανονικο και οποτε εσκυβε οι καφροι οι συμμαθητες μου δεν ξεκολουσαν απο εκει .. καλα για αυτη εχουν ακουστει και πολλα σε εκδρομες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Καλά καθηγητής ήταν αλλά οι προτιμήσεις του ήταν μάλλον διαφορετικές...
sparkling: Χεχε άμα ήταν και μικρούλα φαντάζομαι καμάκι που θα της έχουν κάνει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top