Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Βασικά υπάρχει και η άλλη άποψη ότι αφού κάνεις μία φορά μηχανογραφικό --αν ξέρεις ότι περνάς-- του δίνεις να καταλάβει. Αυτό τουλάχιστον λένε οι δύο συμμαθητές μου που έβαλαν 50+. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
εγώ δεν θα ρίσκαρα να περάσω κάπου και σε κατι που δεν θέλω να κάνω στην ζωή μου.

H πρώτη 5δα είναι αυτά που θέλω και τα άλλα είναι υποκατάστατο των πρώτον με κριτήρια την περιοχή και τιμές στο ενοίκιο, κτλ.. τα πρώτα 5 είναι καθαρά με κριτήριο την σχολή και τίποτα άλλο. Αλήθεια, μπήκε κανείς στον κόπο να ψάξει τα νοίκια εκεί που περιμένει να περάσει?? θα έβαζα και άλλες σχολές στο μηχανογραφικό, αλλά επειδή δεν ήταν τα πρώτα που ήθελα, τα ποιο πολλά τα απέρριψα για αυτό τον λόγο (και όχι μόνο).

Θα έπρεπε να βλέπουμε λίγο ποιο μακριά από τον Σεπτέμβριο η το πρώτο έτος. Γιατι τα πράγματα σε 1-2-3 χρόνια θα είναι πολύ χειρότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

angεlo

Νεοφερμένος

Ο angεlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
1) ΣΣΑΣ Φαρμακευτικό
2) ΣΣΑΣ Κτηνιατρικό
3) ΣΣΑΣ Ιατρικό
4)ΣΣΑΣ Οδοντιατρικό
5) Σ.Α.Ν.
6)Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ
7) Χημικών Μηχανικών Θεσσ/νίκη
8)Χημικών Μηχανικών Πάτρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
δήλωσα 122 σχολές όχι για να περάσω οπουδήποτε γιατί σίγουρα μπαίνω σε μια απο τις πρώτες 10 σχολές αλλά για να είμαι σίγουρη και απλά για να έχω ένα γεμάτο μηχανογραφικό!στο φροντιστήριο μου κανένα παιδί δεν έβαλε κάτω απο 60 σχολές!:)
Κ σε μας στο φροντιστηριο μας ειπαν να εξαντλησουμε τις σχολες. Αλλα εγω δηλωσα μονο πεντε, αφου μπαινω σιγουρα στην πρωτη εχω 357 μορια επιπλεον απο περσι ,γιατι να φιαχνω ανεδαφικα σεναρια. Ασε που σκεφθηκα μην κανω κ καμια στραβη με το μηχανογραφικο μου κ βρεθω στην τελευταια μου επιλογή αντι για την πρωτη. Τουλαχιστον κ η τελευταια μου επιλογη η5η με ελκυει τρελα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
1) ΣΣΑΣ Φαρμακευτικό
2) ΣΣΑΣ Κτηνιατρικό
3) ΣΣΑΣ Ιατρικό
4)ΣΣΑΣ Οδοντιατρικό
5) Σ.Α.Ν.
6)Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ
7) Χημικών Μηχανικών Θεσσ/νίκη
8)Χημικών Μηχανικών Πάτρα
To ΣΣΑΣ Ιατρικό ...τι το έβαλες ?? αφου και να το πιανεις θα μπεισ στην πρωτη σου επιλογή που απαιτει λιγότερα μόρια...
ρε παιδια εννοείται αν αριστουχα παιδια ... συμπληρωνουν τέτοια μηχανογραφικα.... τι να πώ...
έχω άδικο???? δεν νομιιιιιιζωωωωω......!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
To ΣΣΑΣ Ιατρικό ...τι το έβαλες ?? αφου και να το πιανεις θα μπεισ στην πρωτη σου επιλογή που απαιτει λιγότερα μόρια...
ρε παιδια εννοείται αν αριστουχα παιδια ... συμπληρωνουν τέτοια μηχανογραφικα.... τι να πώ...
έχω άδικο???? δεν νομιιιιιιζωωωωω......!!!!!!!


HELLO!....τα μηχανογραφικά τα συμπληρώνουμε με σειρά προτίμησης!!!:D
και ναι εχεις αδικο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
και γω έβαλα το ημμυ απθ μετά το φυσικό απθ και κάποιοι καθηγητές :whistle: μ΄εσπασαν τα νεύρα..

Ρε παιδί μου το Φυσικό το προτιμάω από το ΗΜΜΥ.. Μα έτσι το καις μου λένε..:wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
HELLO!....τα μηχανογραφικά τα συμπληρώνουμε με σειρά προτίμησης!!!:D
και ναι εχεις αδικο! :)

καλά........
αυτο το ξέρουμε..........
με σειρα προτιμησης..... αλλά αμα προτιμάς πιο χαμηλοβαθμη σχολη πρωτη ακολουθας μετά με τις προτιμήσεις σου που κατα απαράβατο κανόνα απαιτουν λιγοτερα μόρια.... αυτο εννοώ......

και γω έβαλα το ημμυ απθ μετά το φυσικό απθ και κάποιοι καθηγητές :whistle: μ΄εσπασαν τα νεύρα..

Ρε παιδί μου το Φυσικό το προτιμάω από το ΗΜΜΥ.. Μα έτσι το καις μου λένε..:wall:
εχουν άδικο????
αφου έβαλες φυσικό πρώτα .... μετα βάζουμε ..... μαθηματικό π.χ.
εχει κανενα νόημα να βάλεις ΗΜΜΥ????

Κ σε μας στο φροντιστηριο μας ειπαν να εξαντλησουμε τις σχολες. Αλλα εγω δηλωσα μονο πεντε, αφου μπαινω σιγουρα στην πρωτη εχω 357 μορια επιπλεον απο περσι ,γιατι να φιαχνω ανεδαφικα σεναρια. Ασε που σκεφθηκα μην κανω κ καμια στραβη με το μηχανογραφικο μου κ βρεθω στην τελευταια μου επιλογή αντι για την πρωτη. Τουλαχιστον κ η τελευταια μου επιλογη η5η με ελκυει τρελα.;)

Γι'αυτο τα αποτελεσματα θα βγουν 23 Αυγούστου......
φορτώνετε άσκοπα το πρόγραμμα και μετα....... "ποτε θα βγουν τα αποτελέσματα?"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Nαι αλλά σε σχολές που έχουν μικρή διαφορά μορίων δεν ξέρεις πια θα είναι φέτος πιο υψηλόβαθμη, οι περσινές βάσεις δε λένε και πολλά για τις φετινές:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
καλά........
αυτο το ξέρουμε..........
με σειρα προτιμησης..... αλλά αμα προτιμάς πιο χαμηλοβαθμη σχολη πρωτη ακολουθας μετά με τις προτιμήσεις σου που κατα απαράβατο κανόνα απαιτουν λιγοτερα μόρια.... αυτο εννοώ......


εχουν άδικο????
αφου έβαλες φυσικό πρώτα .... μετα βάζουμε ..... μαθηματικό π.χ.
εχει κανενα νόημα να βάλεις ΗΜΜΥ????



Γι'αυτο τα αποτελεσματα θα βγουν 23 Αυγούστου......
φορτώνετε άσκοπα το πρόγραμμα και μετα....... "ποτε θα βγουν τα αποτελέσματα?"
Eπειδη εγω εβαλα 5 σχολες θαργησουν να βγουν οι βασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Αν το σύστημα ήταν ηλεκτρονικό, θα είχαν βγει ήδη.. Δηλαδή μπαίνουν αυτόματα οι επιλογές και βγαίνουν μέσω ηλεκτρονικού συστήματος.. Τώρα αν και εκεί βάζουν χέρια δημόσιοι υπάλληλοι.. χμμμ..
Δεν ξέρω πότε θα βγουν, εύχομαι όμως ΟΧΙ τον Αύγουστο!! Πότε θα τρέξουν τα παιδιά για να πιάσουν σπίτι, κτλ. Δεν υπάρχει σχετική ανακοίνωση για το πότε θα βγουν, η κάνω λάθος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makis07

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο makis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Εγω ακουσα για τελη ιουλιου οτι θα βγουν οι βασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Αν το σύστημα ήταν ηλεκτρονικό, θα είχαν βγει ήδη.. Δηλαδή μπαίνουν αυτόματα οι επιλογές και βγαίνουν μέσω ηλεκτρονικού συστήματος.. Τώρα αν και εκεί βάζουν χέρια δημόσιοι υπάλληλοι.. χμμμ..
Δεν ξέρω πότε θα βγουν, εύχομαι όμως ΟΧΙ τον Αύγουστο!! Πότε θα τρέξουν τα παιδιά για να πιάσουν σπίτι, κτλ. Δεν υπάρχει σχετική ανακοίνωση για το πότε θα βγουν, η κάνω λάθος?
οι βασεις θα βγουν το αυγουστο σηγουρα...............ο λογος επειδη η προκυρυξη στης σχολες αστυνομιας καθυστερησαν πολλη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Τότε θα μάθουμε αν περάσαμε και που?? Ωχ… χαράς το κουράγιο..

Υπάρχει πιθανότητα να βγουν όπως και οι βαθμολογίες? Δηλαδή άλλη μέρα το ένα, άλλη μέρα το άλλο, κτλ..
Εγώ δεν δήλωσα ειδικά μαθήματα και δεν με νοιάζει η αστυνομία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
και γω έβαλα το ημμυ απθ μετά το φυσικό απθ και κάποιοι καθηγητές :whistle: μ΄εσπασαν τα νεύρα..
Ρε παιδί μου το Φυσικό το προτιμάω από το ΗΜΜΥ.. Μα έτσι το καις μου λένε..:wall:
Τα φροντιστήρια έχουν τους δικούς τους λόγους να θέλουν να πείσουν τους υποψηφίους να διαλέγουν υψηλομόριες σχολές. Το ίδιο είναι να γράφουν στο διαφημιστικό τους φυλλάδιο ότι ο τάδε μαθητής τους πέρασε σε μουράτη σχολή (π.χ. ΗΜΜΥ) και το ίδιο ότι μπήκε σε παρακατιανή (π.χ. φυσικό)?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Αν το σύστημα ήταν ηλεκτρονικό, θα είχαν βγει ήδη.. Δηλαδή μπαίνουν αυτόματα οι επιλογές και βγαίνουν μέσω ηλεκτρονικού συστήματος.. Τώρα αν και εκεί βάζουν χέρια δημόσιοι υπάλληλοι.. χμμμ..
Δεν ξέρω πότε θα βγουν, εύχομαι όμως ΟΧΙ τον Αύγουστο!! Πότε θα τρέξουν τα παιδιά για να πιάσουν σπίτι, κτλ. Δεν υπάρχει σχετική ανακοίνωση για το πότε θα βγουν, η κάνω λάθος?

οπως καθε χρονο βρισκανε σπιτι φιλε ετσι θα βρουν και φετος τα αλλα χρονια λακαμαδες ηταν τα παιδια?:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Σήμερα στο πρωινό του μέγκα (αυτή με τον Χασαπόπουλο) πήραν συνέντευξη από τον πρώτο των πρώτων που έβγαλε 19940 μόρια και είπε ότι δηλώσε φυσικό Αθήνας. Ήταν από Λύκειο της Ελευσινας το παιδί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μη βγαίνετε offtopic.:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
1. Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας
2. Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας
3. Διοίκηση Επιχειρήσεων ΤΕΙ Αθήνας
4. Διοίκηση Επιχειρήσεων ΤΕΙ Πειραιά
5. Εμπορίας και Διαφήμισης ΤΕΙ Αθήνας
6. Εμπορίας και Διαφήμισης ΤΕΙ Θεσσαλονίκης
7. Τεχνολογίας Τροφίμων ΤΕΙ Αθήνας
8. Οινολογίας και Τεχνολογίας Ποτών ΤΕΙ Αθήνας
9. Δημοσίων Σχέσεων και Επικοινωνίας ΤΕΙ Ιονίων Νήσων (Αργοστόλι)
10. Δημοσίων Σχέσεων και Επικοινωνίας ΤΕΙ Δυτικής Μακεδονίας (Καστοριά)
11. Διοίκηση Επιχειρήσεων ΤΕΙ Σερρών
12. Διοίκηση Επιχειρήσεων ΤΕΙ Καβάλας
13. Διοίκηση Επιχειρήσεων ΤΕΙ Κρήτης (Ηράκλειο)
14. Εμπορίας και Διαφήμισης ΤΕΙ Κρήτης (Ιεράπετρα)
15. Εμπορίας και Διαφήμισης ΤΕΙ Λαμίας (Άμφισσα)
16. Τυποποίησης & Διακίνησης Προϊόντων ΤΕΙ Θεσσαλονίκης (Κατερίνη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Τότε θα μάθουμε αν περάσαμε και που?? Ωχ… χαράς το κουράγιο..

Υπάρχει πιθανότητα να βγουν όπως και οι βαθμολογίες? Δηλαδή άλλη μέρα το ένα, άλλη μέρα το άλλο, κτλ..
Εγώ δεν δήλωσα ειδικά μαθήματα και δεν με νοιάζει η αστυνομία.
Δεν υπαρχει καμια περιπτωση να βγουν οπως στης βαθμολογιες..................οι βασεις ολων των σχολων βγαινουν ταυτοχορνος ....

Τα φροντιστήρια έχουν τους δικούς τους λόγους να θέλουν να πείσουν τους υποψηφίους να διαλέγουν υψηλομόριες σχολές. Το ίδιο είναι να γράφουν στο διαφημιστικό τους φυλλάδιο ότι ο τάδε μαθητής τους πέρασε σε μουράτη σχολή (π.χ. ΗΜΜΥ) και το ίδιο ότι μπήκε σε παρακατιανή (π.χ. φυσικό)?

πολλη σωστη παρατηρηση :yes: Δυστηχως πολλα παιδια την πατανε σε αυτες της περιπτωσης:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top