[6/6/2014] Λατινικά Κατεύθυνσης

Πως πιστεύετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 16)
  • Άριστα 18 -20

    Ψήφοι: 9 56.3%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 5 31.3%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 2 12.5%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Το θέμα αυτό δημιουργήθηκε για να σχολιαστούν τα θέματα που έπεσαν, να πείτε πώς σας φάνηκαν, πώς γράψατε κ.λ.π.

Επειδή ο σκοπός αυτού του θέματος είναι ο παραπάνω, καλό θα ήταν το θέμα Πανελλήνιες 2014, να μην επιβαρύνεται με τέτοιου είδους σχόλια... :)

Παρόμοια ξεχωριστά θέματα θα δημιουργηθούν και για τα υπόλοιπα πανελλαδικά εξεταζόμενα μαθήματα.

Το θέμα θα παραμείνει κλειστό και θα ξεκλειδωθεί αύριο το πρωί.

Καλή επιτυχία! :D



Θέματα!

Απαντήσεις!

Προηγούμενα μαθήματα:
[28/5/2014] Νεοελληνική Γλώσσα
[30/5/2014] Ιστορία Γενικής Παιδείας
[30/5/2014] Βιολογία Γενικής Παιδείας
[30/5/2014] Μαθηματικά Γενικής Παιδείας
[30/5/2014] Φυσική Γενικής Παιδείας
[2/5/2014] Μαθηματικά Κατεύθυνσης
[2/6/2014] Αρχαία Ελληνικά Κατεύθυνσης
[4/6/2014] Νεοελληνική Λογοτεχνία
[4/6/2014] Βιολογία Κατεύθυνσης
[4/6/2014] Χημεία - Βιοχημεία Κατεύθυνσης
[4/6/2014] Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Το νήμα ξεκλειδώνεται...
Καλή αρχή σε όλους τους υποψήφιους ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eduard

Νεοφερμένος

Ο eduard αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 83 μηνύματα.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Προστέθηκαν και τα θέματα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
94.5/100 χαζα λαθη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Ότι μπορούσαν να ζητήσουν το εβαλαν. Πρέπει να είσαι τέρας προσοχής και ψυχραιμίας για να πιάσεις 100αρι και φυσικά να παίζεις στα δάχτυλα τη γραμματική και το συντακτικό. Περιμένουμε να ακουσουμε και τις αποψεις των παιδιών που έδωσαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
2 μοναδες απ χαζομαρα και μαλλον 2 απ την τελευταια ασκηση με την ευθεια ερωτηση..ουτε καν το χαμε κανει στο φροντιστηριο.... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Προσωπικά μου φάνηκαν αρκετά εύκολα αν και αντικειμενικά στην τελευταία άσκηση ζητούσαν λεπτομέρειες ενώ υπήρχαν άλλες πιο "SOS" ασκήσεις..
Εκτός απροόπτου εχω γράψει 100.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Στην τελευταια τι επρεπε να γραψουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Houdini33

Νεοφερμένος

Ο Houdini33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Ψάχνοντας τις περσινές μου σημειώσεις από σχολείο/φροντ/ιδιαίτερο,δεν βρήκα κάποια που να αναφέρει ΟΛΟΥΣ τους τρόπους εισαγωγής σε περίπτωση μετατροπής πλάγιας ερώτησης σε ευθεία.

Ακόμα και οι φιλόλογοι που έχω συνεργαστεί δεν ξέρουν ποιες θα είναι κατά το υπουργείο οι σωστές απαντήσεις.Τρέχα γύρευε,κάπως έπρεπε να ξεχωρίσουν τους καλούς από τους άριστους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Εχω χασει 3 μορια απο βλακεια μου και σιγουρα και καποια απο την τελευταια. Νταξ θα μου πειτε δεν ειναι ασχημος βαθμος,αλλα για μενα που πηγαινα για 100 ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
νομιζω το χτυπησα το 15αρι! :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paoktsis9

Νεοφερμένος

Ο paoktsis9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Πώς γίνεται όλοι τώρα να λέτε πως γράψατε 90αρια και όταν βγαίνουν τα αποτελέσματα να λέτε ότι τα πήγατε χάλια;;;Ψευταράδες!Τα περισσότερα παιδιά είπαν ότι ήταν δύσκολα!Εσείς τι είστε;Διάννοιες;;Εγώ έγραψα γύρω στο 17!καθόλου άσχημος βαθμός για την δυσκολία των θεμάτων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Houdini33

Νεοφερμένος

Ο Houdini33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Πώς γίνεται όλοι τώρα να λέτε πως γράψατε 90αρια και όταν βγαίνουν τα αποτελέσματα να λέτε ότι τα πήγατε χάλια;;;Ψευταράδες!Τα περισσότερα παιδιά είπαν ότι ήταν δύσκολα!Εσείς τι είστε;Διάννοιες;;Εγώ έγραψα γύρω στο 17!καθόλου άσχημος βαθμός για την δυσκολία των θεμάτων

Φίλε μια χαρά είσαι,τα θέματα δεν ήταν normal,ήταν για τους άριστα προετοιμασμένους,που αντί για 100 θα έχουν γράψει 93-95 λόγω του τελευταίου ερωτήματος.

Δεν υπάρχει διαβάθμιση μεταξύ του μέτριου και του καλού με τον άριστο,τουλάχιστον σταδιακή.Σε σχέση με τα δικά μας (πέρσι) ήταν σίγουρα πιο δύσκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
εγω καπου διαβασα οτι ηταν βατα και μου εκανε εντυπωση. οκ δεν ημουν καθολου καλα προετοιμασμενη για να μπορω να κρινω αλλα μου φανηκαν τσιμπημενα.


σημερα πηγα με μιση ωρα υπνο αλλιως ουτε τις μεταφρασεις δεν θα ειχα βγαλει. και στο συντακτικο εχασα απο γραμματικα λαθη σε ρημα και στην μετοχη, τι κριμα ομως και στα ρηματα στην γραμματικη επιασα 14/15.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Παιδια τα θεματα ηταν νορμαλ(τουλαχιστον για αυτον που ειχε προετοιμαστει καλα) εκτος το τελευταιο ερωτημα, δε τα λες ομως δυσκολα σε καμια περιπτωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Πώς γίνεται όλοι τώρα να λέτε πως γράψατε 90αρια και όταν βγαίνουν τα αποτελέσματα να λέτε ότι τα πήγατε χάλια;;;Ψευταράδες!Τα περισσότερα παιδιά είπαν ότι ήταν δύσκολα!Εσείς τι είστε;Διάννοιες;;Εγώ έγραψα γύρω στο 17!καθόλου άσχημος βαθμός για την δυσκολία των θεμάτων

Αποκλείεται δηλαδή κάποιος να διάβασε τόσο όσο να μπορέσει να λύσει τα θεματα αυτά; Δεν την καταλαβαίνω αυτήν την αντίδραση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Houdini33

Νεοφερμένος

Ο Houdini33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Παιδια τα θεματα ηταν νορμαλ(τουλαχιστον για αυτον που ειχε προετοιμαστει καλα) εκτος το τελευταιο ερωτημα, δε τα λες ομως δυσκολα σε καμια περιπτωση

Εγώ έτσι όπως τα είδα εκτός,είδα ότι ο μέτριος με τον καλό μπήκαν στον ίδιο κουβά και ο άριστος έγραψε από 90-95.Ελάχιστα 95+ θα υπάρξουν φέτος,ενώ κάθε χρόνια είναι 7-8%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Παιδια τα θεματα ηταν νορμαλ(τουλαχιστον για αυτον που ειχε προετοιμαστει καλα) εκτος το τελευταιο ερωτημα, δε τα λες ομως δυσκολα σε καμια περιπτωση

μιλαμε ομως για μαθημα που ο καλα προετοιμασμενος παει να χτυπησει το 100αρι ετσι? γενικως στα λατινικα δεν μπορουν να του ξεφυγουν και πολλα του αριστου. αρα το γεγονος πως σε καποιους ξεφυγε τα κανει ενα τσικ τσιμπημενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Αποκλείεται δηλαδή κάποιος να διάβασε τόσο όσο να μπορέσει να λύσει τα θεματα αυτά; Δεν την καταλαβαίνω αυτήν την αντίδραση...

Θα συμφωνησω απολυτα! Και εκτος του τελευταιου σε ολα τα αλλα οποιος ειχε διαβασει οπως επρεπε,εγραφε! Οποιος δεν ειχε διαβασει τα παραθετικα για παραδειγμα ε σορρυ αλλα δε του φταιει κανεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top