Βοηθήματα Γ' Λυκείου

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
αα εγω εχω των αδερφων σαββαλα.βιολογια ουτε κ εγω εχω γιατι δεν εχω αρχισει ακομα...

οκ.κανω και απο τους αδερφους σαββαλα καποιες ασκησεις αλλα εχω ακουσει οτι μαθιουδακης-παναγιωτακοπουλος ειναι τα καλυτερα βοηθηματα για γ λυκ φυσ κατ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
μα για ποιον λογο ενω πατε φροντιστηρια παιρνετε τοσα βοηθηματα ΑΠΑΙΤΕΙΣΤΕ αυτα που χρειαζεστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
+nagia : εγω εχω φυσικη κατ τα δυο βοηθηματα μαθιουδ-παναγ . εκδοσεις σαββαλα,μαθηματικα εχω μπαρλα και βασιλη παπαδακη(εκδοσεις σαββαλα) και χημεια σαλτερη..βιολογια δεν εχω ακομα!

Τα εγκρίνω τα βιβλία σου.Στη βιολογία ψάξε βρες ένα ψαγμένο καθηγητή και προσοχή μην παρασυρθείς και διαβάσεις θεωρία από βοήθημα.Μόνο συνδυαστικές ερωτήσεις κρίσεως που δεν υπάρχουν στο σχολικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MagicForLife

Νεοφερμένος

Ο MagicForLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Παιδια μπορειτε να προτεινετε κανενα καλο βοηθημα για τα μαθηματικα γενικης και την φυσικη κατευθυνσης?Στοχευω υψηλους βαθμους γι αυτο θελω να τα περιεχουν ολα (μεθοδολογια ,θεωρια,ασκησεις).Ευχαριστω εκ των προτερων:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STRATOS111

Νεοφερμένος

Ο STRATOS111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Για μαθηματικά γενικής θεωρώ πως το καλύτερο είναι του Μπάρλα, το έχω αρκετό καιρό και όσο πιο πολύ το χρησιμοποιώ τόσο πιο πολύ μου αρέσει. Για τη φυσική δεν ξέρω είμαι θεωρητική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Για μαθηματικά γενικής θεωρώ πως το καλύτερο είναι του Μπάρλα
Και γω έτσι νόμιζα, μέχρι που είδα και το καινούριο(περυσινό) του Παπαδάκη.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Και γω έτσι νόμιζα, μέχρι που είδα και το καινούριο(περυσινό) του Παπαδάκη.;)
απο τα καλυτερα,μη σου πω το καλυτερο :P αυτο εχω και εχει και καθε μεθοδολογια και ολα και σε διευκολυνουν πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MagicForLife

Νεοφερμένος

Ο MagicForLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ο Μπαρλας εχει ωραιες ασκησεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Ο Μπαρλας εχει ωραιες ασκησεις?

ωραιες αλλα δυσκολες.και καμια φορα πολυ τραβηγμενες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MagicForLife

Νεοφερμένος

Ο MagicForLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Δηλαδη προτιματε το καινουργιο του παππαδακη?:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Του μπάρλα είναι για μένα το καλύτερο βοήθημα για τα μαθηματικά. Έχει ΌΛΑ τα είδη ασκήσεων που αν λύσεις όλα τα λυμένα θέματα που έχει στο τέλος και στα 2 τεύχη τότε γράφεις έυκολα πάνω από 18!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Παιδια εχετε να προτεινετε κανα καλο βοηθημα για τα μαθηματικα γενικης και την φυσικη κατευθυνσης?:hmm::hmm:
Μαθηματικά γενικής μας είπε να πάρουμε το Μπάρλα. Δεν το έχω ξεφυλλίσει και πολύ για να μπορώ να πω αν είναι καλό όμως.
Φυσική έχω Σαββάλα των αδερφών Σαββάλα. Καλό είναι, εξηγεί καλά τη θεωρία, διαβάζεται ευκολα ρε παιδί μου. Βέβαια μέχρι στιγμής δεν έχω συναντήσει καμία πολύ δύσκολη άσκηση. Κατά τη γνώμη μου είναι για πρώτο χέρι. Τουλάχιστον εμείς έτσι θα το δουλέψουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Και εγω ψηφιζω του Παπαδακη για μαθηματικα γενικης. Αυτο ειχα φετος και μου αρεσε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MagicForLife

Νεοφερμένος

Ο MagicForLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
ΟΚ Παιδες ευχαριστω παρα πολυ :clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XristinoOz^_^

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω, έχει πάρει κανένας βοήθημα για έκθεση; Δεν ξέρω τι να πάρω, υπάρχουν τόσα πολλά :/: Ξέρετε κανένα καλό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
καλυτερο βοηθημα φυσικη κατ. απο μαθιουδακη-παναγιωτακοπουλου?
φυσικη γεν. χρειαζεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
βοηθημα ... φυσικη γεν. χρειαζεται?
Προφανώς. Οι ασκήσεις του σχολικού δεν αρκούν.
Και εκτός από βοήθημα, ΟΛΑ τα ως τώρα θέματα και τα βιβλία του ΚΕΕ https://www.kee.gr/html/themata_main.php


.​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
καλυτερο βοηθημα φυσικη κατ. απο μαθιουδακη-παναγιωτακοπουλου?
φυσικη γεν. χρειαζεται?
Απο τα πολυ καλα..Κ εγω αυτο ειχα...Φυσικη γενικης δεν ξερω γιατι δεν το εδωσα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Προφανώς. Οι ασκήσεις του σχολικού δεν αρκούν.
Και εκτός από βοήθημα, ΟΛΑ τα ως τώρα θέματα και τα βιβλία του ΚΕΕ https://www.kee.gr/html/themata_main.php

φυσικη γεν. θα κανω και στο φροντιστηριο αλλα με την λογικη αυτη και φυσικη κατ. θα κανω και στο φροντιστηριο αρα δεν θα χρειαζομουν βοηθημα;) ΟΧΙ στην υποβαθμιση του μαθηματος Γ.Π. :D θα παρω μαλλον...ξερεις καποιο καλο?:)

Ναι απο τα πολυ καλα..Κ εγω αυτο ειχα...Φυσικη γενικης δεν ξερω γιατι δεν το εδωσα...:P
αρα μου προτινεις αυτο? :)


χημεια κατ. θα παρω σαλτερη. βιολογια κατ. και εκθεση χρειαζεται πιστευετε?
(μαθ. κατ. εχω μπαρλα. δεν χρειαζεται λογικα και κατι αλλο. υπερβολη δεν ειναι?:Ρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top