Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Γιατί τόση απαισιοδοξία την πρώτη χρονιά;
Γιατι ειχα φοβηθει με τα Μαθηματικα και ελεγα οτι θα γραψω κατω απο 5. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
εγω θα το συμπηρωσω αυριο ως εξης

μηχανολογων μηχανικων ΕΜΠ και ολα τα αντιστοιχα τμηματα
ημμυ ΕΜΠ και ολα τα αντιστοιχα τμηματα
πληροφορικη στην αθηνα και ολα τα αντιστοιχα τμηματα
φυσικη αθηνας και ολα τα αντιστοιχα τμηματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
δεν το εχω δηλωσει ακομα,αλλα μεσα στη βδομαδα πρεπει...
λοιπον
1)νηπιαγωγων αθηνας
2)οδε οπα
3)οικ.επιστημης οπα
4,5)δεος οπα η οδε πειραια
6)μαρκετινγκ και επικοινωνιας
7)οικ.επιστημησ πειραια
8)οικ επιστημης αθηνα
και μετα θα βαλω κανα οτι μου ερθει

βεβαια εχω διλημμα αναμεσα σε δεος και οδε παπει
που θα παει θα αποφασισω!!!

τα περισσοτερα παιδια λενε οτι το οικονομικων επιστημων ειναι καλυτερο απο το ΟΔΕ αλλα τελικα ολοι ΟΔΕ βαζουν πιο πανω απο οικονομικων επιστημων...!!εσυ για ποιο λογο εβαλες ΟΔΕ πρωτο απο οικ.επιστ.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
αγαπητε george k214 καταρχας συγχαρητηρια για τη τεραστια επιτυχια σου και να ξερεις οτι ανταμειφθηκαν οι κοποι σου. εγω δεν κατεθεσα ακομα γιατι περιμενω τις βαθμολογιες απο τα ξενογλωσσα γιατι μου αρεσει παρα πολυ το μεταφραστικο.εχω ομως ενα μικρο παραπονακι!!:(:(δεν ξερω αλλα μηπως τις τελευταιες σχολες τις υποτιμας λιγακι?? η ειναι ιδεα μου? σε πληροφορω οτ αυτοι που σπουδαζουν οινολογια ενεργειακης τεχνολογιας κτλ.εχουν πολλες πιθανοτητες να ΜΗΝ μεινουν ανεργοι ή τουλαχιστον να βρουν πιο ευκολα δουλεια σε συγκριση με εσενα αλλα και με εμενα που βαλαμε ιατρικη και μεταφραστικο αντιστοιχα. δεν νομιζω πως ενα αριστος μαθητης πρεπει να ακολουθει απαραιτητα επαγελματα οπως η ιατρικη και η νομικη. συγνωμη που θα το πω αλλα νομιζω πως αυτο το ψωνιο μας εφαγε και μας οδηγει στην ανεργια. οταν καποιος δεν κανει κατι επειδη του αρεσει αλλα επειδη θα λεει οτι σπουδασε κατι ''μεγαλο'' ή επειδη ακολουθει το τι λενε οι αλλοι τοτε δεν θα το εκτελεσει με την ορεξη που το κανει αυτος που το λατρευει αυτο το επαγγελμα.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ ΓΕΝΙΚΑ.σου λεω για αλλη μια φορα συγχαρητηρια και παραγματικα το εννοω και χαιρομαι που υπαρχουν μαθητες που αριστευουν. και εγω τα πηγα παρα παρα πολυ καλα στις πανελληνιες και περναω εκει που θελω, και ειμαι χαρουμενη για αυτο. και παλι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ:no1::D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
τα περισσοτερα παιδια λενε οτι το οικονομικων επιστημων ειναι καλυτερο απο το ΟΔΕ αλλα τελικα ολοι ΟΔΕ βαζουν πιο πανω απο οικονομικων επιστημων...!!εσυ για ποιο λογο εβαλες ΟΔΕ πρωτο απο οικ.επιστ.?

χαχα οντως!!!
εχω δει παρα πολλες φορες τον οδηγο σπουδων και των 2 και απο την αρχη μου αρεσαν περισσοτερο τα μαθηματα του οδε,ετσι σκεφτηκα αν δεν πιασω νηπιαγωγων να κανω τουλαχιστον αυτο που μου αρεσει περισσοτερο,ειναι καθαρα θεμα μαθηματων τπτ αλλο.αν και δυσκολα το πιανω το οδε,του ριχνω 237 μορια!
εσυ τι σκεφτεσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
χαχα οντως!!!
εχω δει παρα πολλες φορες τον οδηγο σπουδων και των 2 και απο την αρχη μου αρεσαν περισσοτερο τα μαθηματα του οδε,ετσι σκεφτηκα αν δεν πιασω νηπιαγωγων να κανω τουλαχιστον αυτο που μου αρεσει περισσοτερο,ειναι καθαρα θεμα μαθηματων τπτ αλλο.αν και δυσκολα το πιανω το οδε,του ριχνω 237 μορια!
εσυ τι σκεφτεσαι?

Εγω ειμαι αναμεσα σε οικονομικων επιστημων και ΟΔΕ.....!!!Με οσα μου εχουν πει..μου παει πιο πολυ οικονομικων επιστημων...απο αποψη μαθηματων!!!!αλλα εμενα και τα δυο μου αρεσουν...για αυτο εψαχνα να βρω..πιο εχει καλυτερη επαγγελματικη αποκατασταση....και τα πσιπσινια.;)!!!!
αλλα δεν βγαζω νοημα!!!!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Εγω ειμαι αναμεσα σε οικονομικων επιστημων και ΟΔΕ.....!!!Με οσα μου εχουν πει..μου παει πιο πολυ οικονομικων επιστημων...απο αποψη μαθηματων!!!!αλλα εμενα και τα δυο μου αρεσουν...για αυτο εψαχνα να βρω..πιο εχει καλυτερη επαγγελματικη αποκατασταση....και τα πσιπσινια.;)!!!!
αλλα δεν βγαζω νοημα!!!!:'(
εμενα μου ειπαν οτι απο το οπα οπου και να πας την ιδια αποκατασταση θα εχεις,απλα με το οικ.επιστημης θα εχεις πιο πολλα εφοδια για ασεπ και τετοια!ωχ τωρα που το ξανασκεφτομαι λες να το αλλαξω?
δεν αντεχεται αυτη η κατασταση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
εμενα μου ειπαν οτι απο το οπα οπου και να πας την ιδια αποκατασταση θα εχεις,απλα με το οικ.επιστημης θα εχεις πιο πολλα εφοδια για ασεπ και τετοια!ωχ τωρα που το ξανασκεφτομαι λες να το αλλαξω?
δεν αντεχεται αυτη η κατασταση...

Tι να τα κανω τα εφοδια για το ΑΣΕΠ...αφου δεν μπορω να δωσω!!!ειμαι ξενος...και για να δωσεις ασεπ...πρεπει να εισαι ελληνας...!!!αρα.......!!!
οοοοοο...τι να κανω...ελεος...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Tι να τα κανω τα εφοδια για το ΑΣΕΠ...αφου δεν μπορω να δωσω!!!ειμαι ξενος...και για να δωσεις ασεπ...πρεπει να εισαι ελληνας...!!!αρα.......!!!
οοοοοο...τι να κανω...ελεος...!!!

ε τοτε βαλε αυτο που σου αρεσει περισσοτερο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ε τοτε βαλε αυτο που σου αρεσει περισσοτερο!!!

και τα δυο μου αρεσουν!!!!:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
δεν μπορω να σπουδασω και τα δυο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
και τα δυο μου αρεσουν!!!!:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
δεν μπορω να σπουδασω και τα δυο???

χμμ καλα θα ηταν...
τι να σου πω ουτε εγω ξερω ακομα,που θα παει θα αποφασισουμε...
τελικα δν ξερω τι θα βαλω ουτε στο νουμερο 2 ουτε 3 ουτε 4,καλα ειμαι....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ναι αλλα εσυ ξερεις το πιο σημαντικο!!!Το νουμεΡο ΕΝΑ(1)!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
ναι αλλα εσυ ξερεις το πιο σημαντικο!!!Το νουμεΡο ΕΝΑ(1)!!!!!

ναι,που ειναι πολυ πιθανο να μην πιασω:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
1)ηλεκτρολογων μηχανικων μηχανικων ηλεκτρονικων υπολογιστών Ε.Μ.Π..2)πολιτικων μηχανικων Ε.Μ.Π..3)μηχανολογων μηχανικων Ε.Μ.Π..4)τοπογραφων Ε.Μ.Π..5)μαθηματικο Αθηνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Η ισοδυναμία μου άρεσε! Μακάρι να το πιάσω. Θα δούμε.




συνεπάγεται θέλει, όχι ισοδυναμεί....!!!!!!!!!!!!!!
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
βλέπε σχετικό θέμα, χαχαααα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gmat

Νεοφερμένος

Ο gmat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Mε 18277 πιανω οικονομικο ΟΠΑ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Nαι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
αγαπητε george k214 καταρχας συγχαρητηρια για τη τεραστια επιτυχια σου και να ξερεις οτι ανταμειφθηκαν οι κοποι σου. εγω δεν κατεθεσα ακομα γιατι περιμενω τις βαθμολογιες απο τα ξενογλωσσα γιατι μου αρεσει παρα πολυ το μεταφραστικο.εχω ομως ενα μικρο παραπονακι!!:(:(δεν ξερω αλλα μηπως τις τελευταιες σχολες τις υποτιμας λιγακι?? η ειναι ιδεα μου? σε πληροφορω οτ αυτοι που σπουδαζουν οινολογια ενεργειακης τεχνολογιας κτλ.εχουν πολλες πιθανοτητες να ΜΗΝ μεινουν ανεργοι ή τουλαχιστον να βρουν πιο ευκολα δουλεια σε συγκριση με εσενα αλλα και με εμενα που βαλαμε ιατρικη και μεταφραστικο αντιστοιχα. δεν νομιζω πως ενα αριστος μαθητης πρεπει να ακολουθει απαραιτητα επαγελματα οπως η ιατρικη και η νομικη. συγνωμη που θα το πω αλλα νομιζω πως αυτο το ψωνιο μας εφαγε και μας οδηγει στην ανεργια. οταν καποιος δεν κανει κατι επειδη του αρεσει αλλα επειδη θα λεει οτι σπουδασε κατι ''μεγαλο'' ή επειδη ακολουθει το τι λενε οι αλλοι τοτε δεν θα το εκτελεσει με την ορεξη που το κανει αυτος που το λατρευει αυτο το επαγγελμα.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ ΓΕΝΙΚΑ.σου λεω για αλλη μια φορα συγχαρητηρια και παραγματικα το εννοω και χαιρομαι που υπαρχουν μαθητες που αριστευουν. και εγω τα πηγα παρα παρα πολυ καλα στις πανελληνιες και περναω εκει που θελω, και ειμαι χαρουμενη για αυτο. και παλι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ:no1::D:D:D

Αθηνά μου,αρχικά θέλω να σου ευχηθώ και εγώ ολοψυχα συγχαρητήρια για την επιτυχία σου στις πανελλαδικές.Το ΤΞΓΜΔ στην Κέρκυρα είναι πολύ καλό,ενώ ειδικά αν ακολουθήσεις την κατεύθυνση της διερμηνείας,είναι σχεδόν σίγουρο οτι πολύ εύκολα θα βρείς δουλεία.Στο θέμα μας ομως τώρα.Ξαναδιάβασα το πρώτο μου ποστ και μπορώ να πώ οτι φαίνεται κάπως ειρωνικό.Η ειρωνεία αυτή ωστόσο έγκειται κυρίως στον αριθμό των σχολών που δήλωσα,οι οποίες είναι εξαιρετικά πολλές αν συνυπολογίσουμε τον αριθμό των μορίων που συγκέντρωσα(μάλλον θα βρεθώ δηλαδή στην ιατρική Αθήνας ή-στη χειρότερη-σε κάποια από τις άλλες ιατρικές και δεν ήταν ανάγκη να δηλώσω τόσες σχολές).Για αυτό,θέλω να ξεκαθαρίσω οτι σε καμία περίπτωση δεν προσπάθησα-συνειδητά τουλάχιστον-να υποτιμήσω τις σχολές που δήλωσα στο τέλος και πόσο μάλλον τα παιδιά που σπουδάζουν σε αυτές.Όμως,εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω γιατί πρέπει για να περάσεις σε σχολές οπως η κλωστουφαντουργία και η ιχθυοκομία,να βγάλεις πάνω από 10...αυτή η λογική είναι άκρως κομπλεξική και δεν επιτρέπει σε παιδιά τα οποία έχουν όρεξη-δεν εννοώ για διάβασμα αλλά για δουλειά-να μπουν σε μια σχολή και-γιατί όχι-να καταξιωθούν και επαγγελματικά....

Σου εύχομαι καλή σταδιοδρομία και σε ευχαριστώ για το σχόλιο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
πήγα δήλωσα σήμερα, για να ηρεμήσω :P

με 18035 μόρια

1. Πληροφορική ΑΠΘ
2. Εφαρμοσμένη πληροφορική Μακεδονίας.
3. Πληροφορική Ιωαννίνων
4. Πληροφορική Πειραια
5. Πληροφορική Κέρκυρας
6. Επιστήμη Υπολογιστών Κρήτης

λογικά πιάνω το πρώτο :P

άντε καλή μας σταδιοδρομία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Μια ερωτηση!!!Συμπληρονω τωρα το μη/κο να παω να το δωσω αυριο το πρωι,αν διορθοσω εκει στα κουτακια με μπλανκο τα νουμερα που εχω βαλει γτ βιαζομουνα και εκανα 2-3 λαθη και τα ξαναγραψω μετα με το στυλο θα το δεχτουνε στην 2εροβαθμεια????Ξερει κανεις να πει???:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top