The Big Bang Theory

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
βλεπει απο δω κανεις τη σειρα <the big bang theory> καθε κυριακη μεσημερι στο star?ποια ειναι η γνωμη σας? οσο αφορα εμενα ειναι η μοναδικη σειρα με την οποια εχω κολλησει φετος.το γελιο που βγαζει ειναι απιστευτο!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Ναι την είδα λίγο αλλά δε γέλασα καθόλου, τα αστεία τους τα θεώρησα πολύ κρύα και χαζά-μου ΄φάνηκε ότι οι σεναριογράφοι έκαναν απίστευτη προσπάθεια να γράψουν κάτι αστείο... anyway, άποψή μου. Δε μου άρεσε, σόρρυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Ναι είναι απίστευτη σειρά. Προφανώς δεν περιμένω να τα δω στην τηλεόραση, τα έχω κατεβάσει k δει όλα τα επισόδεια π έχουν βγει (μέχρι s3 e5)

Απίστευτο, έξυπνο και ψαγμένο χιούμορ, με γαμάτους χαρακτήρες-καρικατούρες.

Αγαπάμε Sheldon
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
+1 και εδώ. Την έχω λιώσει τη σειρά.

Σε κάποια σημεία επαναλαμβάνονται βέβαια αλλα γενικά η ταινία έχει πολύ γέλιο.

Μήπως nickname δεν σου άρεσε λόγω μετάφρασης; Έχει κάποια λογοπαίγνια μέσα τα οποία μόνο αν τα δεις στα αγγλικά δυστυχώς θα τα καταλάβεις.
-----------------------------------------
+1 και εδώ. Την έχω λιώσει τη σειρά.

Σε κάποια σημεία επαναλαμβάνονται βέβαια αλλα γενικά η ταινία έχει πολύ γέλιο.

Μήπως nickname δεν σου άρεσε λόγω μετάφρασης; Έχει κάποια λογοπαίγνια μέσα τα οποία μόνο αν τα δεις στα αγγλικά δυστυχώς θα τα καταλάβεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harrym

Νεοφερμένος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
+1 στο (προ)τελευταίο ποστ!
Πολύ ωραία σειρά... περιμένω το επόμενο επεισόδιο (όχι στο star που δείχνει τα πρώτα ακόμα :D ), τη δευτέρα το βράδυ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Απο οσα εχω δει δεν με τρελαινει αν και γελαω σε φασεις δε ξερω μου φαινεται υπερβολικα καμμενο το χιουμορ τους, ειδικα με τον Sheldon ωρες ωρες γινεται τελειως κρυο και στημενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Εγω την βλεπω τωρα που τη δειχνει το σταρ και μου αρεσει...
Δεν ειναι και απο τις αγαπημενες μου αλλα την βλεπω ευχαριστα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harrym

Νεοφερμένος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Μα είναι nerds! Αυτό είναι το point.. γι αυτό είναι καμμένο το χιούμορ τους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Γενικά με εκνευρίζει όταν κοροιδεύει τα nerd...γενικά μιλάω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Ναι είναι απίστευτη σειρά. Προφανώς δεν περιμένω να τα δω στην τηλεόραση, τα έχω κατεβάσει k δει όλα τα επισόδεια π έχουν βγει (μέχρι s3 e5)

Απίστευτο, έξυπνο και ψαγμένο χιούμορ, με γαμάτους χαρακτήρες-καρικατούρες.

Αγαπάμε Sheldon

αυτος ο sheldon:lol:
ηθοποιαρα ετσι?(εχει προταθει και για βραβειο emmy) και μονο για τις γκριματσες του αξιζει να βλεπεις τη σειρα ξανα και ξανα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Επίσης σόρρυ που θα το πω αλλά εμένα μου φαίνονται εκτός από nerds και λίγο gay από τον τρόπο που παίζουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Μα είναι nerds! Αυτό είναι το point.. γι αυτό είναι καμμένο το χιούμορ τους :P

Γινεται υπερβολικα στημενα καμμενο σε καποιες φασεις και δεν ειναι ωραιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Πλάκα έχει, αλλά μου τη σπάει αυτή η αμερικανιά που βάζουν τα γέλια στο backround. Το μόνο που με χαλάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Πλάκα έχει, αλλά μου τη σπάει αυτή η αμερικανιά που βάζουν τα γέλια στο backround. Το μόνο που με χαλάει.
ε αυτο το το γελιο το βαζουν παντου και μ εκνευριζει κι εμενα.ειναι off-topic αλλα ξερει κανεις σε τι αποσκοπει?μηπως για να μας υποδειξει ποτε πρεπει να γελασουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Ακριβώς. + ότι το γέλιο είναι μεταδοτικό. Με λίγα λόγια προσπαθούν να σε αναγκάσουν να γελάσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelis1984

Νεοφερμένος

Ο vaggelis1984 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Το έχουν "σκοτώσει" και στη μετάφραση όπου υπάρχει ορολογία στο Star.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Επίσης σόρρυ που θα το πω αλλά εμένα μου φαίνονται εκτός από nerds και λίγο gay από τον τρόπο που παίζουν...
Μόνο για τον Sheldon θα μπορούσα να το πω αυτό, αλλά δικαιολογείται γιατί είναι κοινωνικά αναλφάβητος :P . Μάλλον asexual είναι ο χαρακτήρας.

Επίσης, φοβάμαι να δω τη μετάφραση που έχουν κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Απίστευτη σειρά, μόνο για nerds όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Γαμάει .Τέλος .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parallax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Είχα δει τις δυο πρώτες season το καλοκαίρι.Αρκετά αστείο ok αλλα καταντάει εκνευριστικό αυτό το αμερικανικο στιλ του σπασίκλα που είναι πωρωμένος με lord of the rings,star wars,mmorpgs και comics.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top