Project Natal

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Στα πλαίσια της E3 (Electronic Entertainment Expo) η Microsoft στην press conference αποκάλυψε το νέο project της, Natal στο όνομα. Δεν μπορώ να το περιγράψω αρκετά εύστοχα, καλύτερα να το δείτε. Ας πούμε απλά πως από το 2010 πολλοί gamers θα ιδρώνουν και πραγματικά όταν θα παίζουν. :P

*να τονίσω πως ό,τι βλέπουμε βρίσκεται ακόμα σε πρώιμο στάδιο*

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=oACt9R9z37U[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
χαχα να παιζεις το assasins creed ή το devil may cry ετσι θα τα σπασεις ολα χαχαχ . Φαινεται πολυ κουραστικο και καθολου πρακτικο παντως .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Μπα δε νομίζω πως θα αντικαταστήσει πλήρως τους μοχλούς, σε κάποια παιχνίδια δε γίνεται όπως παρατήρησες. Αλλά γενικά, σκέψου να παίζεις fps έτσι. Καλό ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Μπα, δεν νομίζω να φτουρήσει...μακάρι όμως, καλό φαίνεται (ζήλεψε την πρωτοπορία του Wii εεε :D:P). Θέλει λίγο καλύτερη διαμόρφωση.

Αν κάποιος είναι ανάπηρος, πώς θα παίξει το fighting game που εμφανίζεται αρχικά? Επίσης, με την κλοτσιά του παιδιού στο 0:35 προβλέπω πολλές plasma να θρηνούνται...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
A,μ'αρέει.Κάνεις και γυμναστική μαζί!:P
Πού φτάσαμε ρε παιδί μου!τς τς.Τεχνολογικά άλματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
κατι σαν wii δηλαδη . Και πως θα παιζεις μπαλα ?
Πολυ τρεξιμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το τρέξιμο θα το κάνει μόνο του.Εσύ μόνο θα κλωτσάς,θα στρίβεις,κτλ.Δεν είδες στο iceskating τι έκανε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
A,μ'αρέει.Κάνεις και γυμναστική μαζί!:P
μην το γελας απο το να καθεσαι αποβλακωμενος σε εναν καναπε ειναι πολυ καλυτερο!θετεις σε λειτουργια το σωμα!αλλα δεν ειναι λιγο γελοιο να περνανε τα αδερφια σου και οι γονεις σου απο το σαλονι και να σε βλεπουν να κλωτσας και να χτυπας τον αερα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
A,μ'αρέει.Κάνεις και γυμναστική μαζί!:P
Πού φτάσαμε ρε παιδί μου!τς τς.Τεχνολογικά άλματα.

Kαι που σαι ακόμα!!!

μην το γελας απο το να καθεσαι αποβλακωμενος σε εναν καναπε ειναι πολυ καλυτερο!θετεις σε λειτουργια το σωμα!αλλα δεν ειναι λιγο γελοιο να περνανε τα αδερφια σου και οι γονεις σου απο το σαλονι και να σε βλεπουν να κλωτσας και να χτυπας τον αερα;:P


Αυτή την απορία είχα κι εγώ.:PΑυτό με τη γυμναστική ισχύει.2 σε ένα.Και παίζεις και γυμνάζεσαι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μην το γελας απο το να καθεσαι αποβλακωμενος σε εναν καναπε ειναι πολυ καλυτερο!θετεις σε λειτουργια το σωμα!αλλα δεν ειναι λιγο γελοιο να περνανε τα αδερφια σου και οι γονεις σου απο το σαλονι και να σε βλεπουν να κλωτσας και να χτυπας τον αερα;:P

Τσούκου!Πολύ φάση έχει!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
Αν ειναι να ιδρωσω προτιμω να ειναι irl και οχι στο σαλονι μπροστα στην οθονη μου.ετσι οπως φαινεται,φαση εχει να δοκιμασεις αλλα νταξει και αντιπρακτικο ειναι και υπαρχουν καλυτερες εναλλακτικες.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Εγώ που δεν παίζω ιδιαίτερα παιχνίδια...ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΑΤΡΕΨΑ :no1::jumpy:
ξέρετε τι είναι να παίζετε ένα παιχνίδι με αγωνία,κυνηγητό και να το βιώνεις σωματικά? αδρεναλίνη...άσε που θα λυθεί και το πρόβλημα της παχυσαρκίας σε αυτούς που ασχολούνται...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ρε φαίνεται πολύ αστείο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
ναι αλλα να αντικαταστησει τα ομαδικα παιχνιδια δε μου αρεσει καθολου
"παμε ρε να παιξουμε μπαλα"
"οχι ρε θα παιξω pes με την καμερα"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Φαίνεται γαμάτο, αλλά επειδή με την καμία δεν θα είναι όπως στα ads i mean scan skateboard? WTF lol :p Οπότε μιλάμε για μεγάλη μελοντική αποτυχία :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gialouris

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Εγώ ψηφίζω 3D gaming με χίλια!!! Εικονική πραγματικότητα κι έτσι! Αληθινό ξύλο, πόνο(όχι πολύ δεν είμαι και βιτσιόζος!), κούραση ...:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
-----------------------------------------
Αλλά κι αυτό καλό φαίνεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Περιμένε καμιά 15-20 χρονάκια :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gialouris

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν έχω κι άλλη επιλογή :(... Θα αρκεστώ με τα υποκατάστατα(Wii, Xbox αυτό, και το επόμενο που θα βγάλει η sony που σίγουρα δεν θα αργήσει γιατί αν συνεχίσουν οι πωλήσεις του ps3 σε τέτοια επίπεδα μου φαίνεται θα δηλώσει πτώχευση:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
μην το γελας απο το να καθεσαι αποβλακωμενος σε εναν καναπε ειναι πολυ καλυτερο!θετεις σε λειτουργια το σωμα!αλλα δεν ειναι λιγο γελοιο να περνανε τα αδερφια σου και οι γονεις σου απο το σαλονι και να σε βλεπουν να κλωτσας και να χτυπας τον αερα;:P

Καθόλου γελοίο. Τι νομίζεις έτσι θα κάθονται; Θα έρχονται και αυτοί να παίξουν. :P

Αν ειναι να ιδρωσω προτιμω να ειναι irl και οχι στο σαλονι μπροστα στην οθονη μου.ετσι οπως φαινεται,φαση εχει να δοκιμασεις αλλα νταξει και αντιπρακτικο ειναι και υπαρχουν καλυτερες εναλλακτικες.:no1:

Καθόλου αντιπρακτικό. Κοίταξε, για τον σκοπό που είχε η Microsoft και τον ουσιαστικό, το κέρδος, και τον εξελικτικό, την ένωση των δύο κόσμων, είναι απλά εξαιρετικό. Και ούτως ή άλλως, εμένα μου αρέσει τρομερά σαν ιδέα. Στην press conference δήλωσαν πως ήθελαν να σπάσουν το φράγμα του μοχλού και να δώσουν σε όλους την ευκαιρία να παίξουν, no matter what. Μένω στο δεύτερο. Εγώ hardcore gamer δεν είμαι. Γιατί λοιπόν να μη μπορώ να ασχοληθώ και να πρέπει να μάθω εβδομηνταδύο χιλιάδες συνδυασμούς κουμπιών; Θα χρησιμοποιώ το σώμα μου. :P

ναι αλλα να αντικαταστησει τα ομαδικα παιχνιδια δε μου αρεσει καθολου
"παμε ρε να παιξουμε μπαλα"
"οχι ρε θα παιξω pes με την καμερα"

Καλό point αλλά δεν πρόκειται να γίνει, τουλάχιστον στη μαζική πλειοψηφία των ενδιαφερόμενων.

Φαίνεται γαμάτο, αλλά επειδή με την καμία δεν θα είναι όπως στα ads i mean scan skateboard? WTF lol :p Οπότε μιλάμε για μεγάλη μελοντική αποτυχία :p

Κοίτα κι εγώ το πιστεύω αυτό που λες, παραείναι ωραίο για να είναι έτσι στην τελική του μορφή ιδίως όταν σκεφτείς και τον παράγοντα του marketing. Όμως σε καμία περίπτωση δε νομίζω πως είναι μελλοντική αποτυχία.


Λοιπόν, δείτε και το παρακάτω το οποίο επίσης το αποκάλυψαν στην press conference. Πάλι σε πρώιμο επίπεδο και λογικά αρκετά σκηνοθετημένο για τις ανάγκες του show αλλά και πάλι, είναι πραγματικά εκπληκτικό.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=40E3oq5DGxQ&feature=related[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Εμένα με τρομάζει λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top