Playstation 3 καλυτερες προσφορες

manolis13

Νεοφερμένος

Ο Μανωλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Γεια σας ειμαι ο Μανωλης..
και θα ηθελα τν βοηθεια σας..θελω ν αγορασω τν κονσολα playstation 3..δεν με διαφερει καρτα μνημης αμα εχει πολλη ή λιγη..
Kαι οσο ειναι δυνατον μεσα στο πακετο να εχει το pro 2010..

Αν ξερετε καμια καλη προσφορα απο κανενα καταστημα οχι ιντερνετ..
σας παρακαλω να μου γραψετε..
σας ευχαριστω πολυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
ψάξε σε κάποιο απο τα γνωστα sites ... avclub.gr thelab.gr κλπ δες τις αγγελιες . εγω το πηρα πριν απο 2 μηνες περιπου 150 ευρώ γρατζουνισμένο λιγάκι αλλα τελειο κατα τ'αλλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Λοιπόν στο Γερμανό 399? με τηλεχειριστήριο,τη φανέλα του Torres,την αυθεντική μπάλα του PES 2010,το pes 2010 και ένα άλλο παχνίδι δεν θυμάμαι ποιο του 2010.Αν βάλεις conn-x a το πάρεις 299?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Λοιπόν στο Γερμανό 399? με τηλεχειριστήριο,τη φανέλα του Torres,την αυθεντική μπάλα του PES 2010,το pes 2010 και ένα άλλο παχνίδι δεν θυμάμαι ποιο του 2010.Αν βάλεις conn-x a το πάρεις 299?
+1!Πολύ καλή προσφορά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top