Online games vs lan games

Charalabos

Νεοφερμένος

Ο Χαράλαμπος(Xάρης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Τι προτειμάτε να παίζετε online games ή lan games?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Υποθέτω οτι εννοείς μόνος απο το σπίτι η με παρέα σε internet cafe, γιατί και τα δυο "online" είναι :P
Το 1ο πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Φυσικά τα LAN έχουν περισσότερη δράση και παίζεις με πάικτες που τουλάχιστον ξέρεις... Αλλά δεν μπορείς να παίζεις όποτε θες εσύ με τα LAN GAMES. Πρέπει να υπάρχουν παίκτες για να παίξουν μαζί σου, άρα είναι θέμα διαθεσιμότητας. Ενώ με τα on-line GAMES μπαίνεις και παίζεις όποτε εσύ θέλεις, αν και δεν μπορούν να έχουν το στιχείο της δράσης τόσο έντονο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Charalabos

Νεοφερμένος

Ο Χαράλαμπος(Xάρης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Υποθέτω οτι εννοείς μόνος απο το σπίτι η με παρέα σε internet cafe, γιατί και τα δυο "online" είναι :P
Το 1ο πάντως.
Με αυτή την έννοια το λέω ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Και τα δύο έχουν τη χάρη τους... Σαφέστατα όμως τα online games μπορούν να πάρουν μεγαλύτερες διαστάσεις απο lan games μιας και τα περισσότερα lan games περιορίζονται στο είδος των fps. Αυτό τα καθιστά και πιο ελκυστικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
παιδια παιζει κανεισ απο εσας call of duty4 και αν ναι ποιοα οπλα εχεται:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Παίζω εγώ και χρησιμοποιώ το BFG με aimbot για να βαράω headshots με το ulti μου στα ζομπυ που βγαίνουν απο το κάστρο μέσα απο ένα πορτοκαλί portal. Φυσικά καμπερώνω πάνω στο battlecruiser μου.

Σοβαρά τώρα. Λάθος topic ξέθαψες. Ρίξε μια ματιά στα Βιντεοπαιχνίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Στα Lan βλέπεις που είναι ο άλλος, πατάς Escape, του κλείνεις το pc

έχουν την πλάκα τους...


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Εγώ έχω πάψει να ασχολούμai με online games γιατί θέλουν πολύ κάψιμο :P. Τώρα πλέον μόνο κάνα LAN dota ή κάνα LAN CS 1.6 ή κάνα LAN Left4Dead. Βέβαια είμαι τρελός φαν των single player rpgs :D αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top