Σύνδεση internet στην Πάτρα

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
όπως τα λέει ο σέμις είναι..θές δεν θές τηλέφωνο το πάγιο το πληρώεις...Μετά υπάρχει και το δορυφορικό ίντερνετ αλλα δεν νομίζω να σε συνφέρει..μόνο εκει γλιτώνεις όμως το πάγιο του οτε-χολ-φορ8νετ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

semis

Νεοφερμένος

Ο semis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Το πάγιο του Οτε μειώθηκε κατά 3 ευρώ μου το είπανε όταν έκανα την αίτηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Ως φοιτητες πιστευω πως το Internet ειναι σχεδον απαραιτητο σε καθε φοιτητικο σπιτι! Τα σπιτια που νοικιασατε διεθεταν internet? Ειμαι αρκετα προβληματισμενη διοτι ειμαι σε αναζητηση για internet εδω και μια βδομαδα και θελω το πιο φθηνο που κυκλοφορει στην αγορα...ειναι καλυτερο να προμηθευτω ενα στικακι η καλυτερα να αγορασω ασυρματο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
με ποια εταιρία δεν θα πληρώνω το πάγιο του ΟΤΕ ; Εγώ αρχικά ήθελα να βάλω μόνο internet αλλά με μια πρόχειρη έρευνα που έκανα διαπίστωσα ότι δεν γίνεται...τι προτείνετε ;

* α και η ταχύτητα να είναι ρε παιδί λίγο αξιοπρεπής, δεν έχω σκοπό να τραβάω του πούστη τις μαλακίες μέχρι να κατέβει μια ταινία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
με ποια εταιρία δεν θα πληρώνω το πάγιο του ΟΤΕ ; Εγώ αρχικά ήθελα να βάλω μόνο internet αλλά με μια πρόχειρη έρευνα που έκανα διαπίστωσα ότι δεν γίνεται...τι προτείνετε ;

* α και η ταχύτητα να είναι ρε παιδί λίγο αξιοπρεπής, δεν έχω σκοπό να τραβάω του πούστη τις μαλακίες μέχρι να κατέβει μια ταινία. :P
Cyta
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
επειδη ειμαι εντελως ασχετη :P
γινεται να εχεις internet χωρις σταθερο?? πρεπει αναγκαστικα να εχεις γραμμη τηλεφωνου ειτε τη χρησιμοποιεις ειτε οχι? ξερετε ποιες εταιρειες εχουν τετοια προγραμμα? ας με βοηθησει καποιος που ξερει,please :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Γινεται με gps κοστιζει γυρω στα 30 ευρω (στην αρχη τουλαχιστον για τη συσκευη) και εχει η κοσμοτε η γουιντ και η βονταφον για καλοκαιρι σε ακυρα μερη ειναι οτι πρεπει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Γινεται με gps κοστιζει γυρω στα 30 ευρω (στην αρχη τουλαχιστον για τη συσκευη) και εχει η κοσμοτε η γουιντ και η βονταφον για καλοκαιρι σε ακυρα μερη ειναι οτι πρεπει
:P Το gps ειναι αυτο που μας λεει που να πάμε
αυτο που λες κάπως αλλιώς λέγεται αλλά δε θυμάμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
gprs! ΔΟρυφορικη ληψη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Απλα βαλτε το double play καποιας εταιριας και μην χρησιμοποιειται το τηλεφωνο.Εγω πχ δεν εβαλα καν συσκευη τηλεφωνου,αλλα εχω αριθμο τηλεφωνου για το σπιτι μου θεωρητικα.Με wind ειχα βρει και μια καλη προσφορα και τωρα δινω 15 ευρω το μηνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianniakos

Νεοφερμένος

Ο gianniakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Ενα παιδι μου ειπε οτι εβαλε μονο ιντενρετ στο σπιτι του και οχι σταθερο μεσω της εταιριας Forthnet
Γωριζει κανενας αν ισχυει αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Ενα παιδι μου ειπε οτι εβαλε μονο ιντενρετ στο σπιτι του και οχι σταθερο μεσω της εταιριας Forthnet
Γωριζει κανενας αν ισχυει αυτο?
Ισχύει, αρκεί να καλύπτεσαι από το ιδιόκτητο δίκτυό τους.

Check.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πικάπα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πικάπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Με τη CYTA έχεις 18e/μήνα Internet και σταθερό χωρίς να το πληρώνεις -δηλαδή μπορείς απλά να μην έχεις συσκευή-. Επιπλέον ως φοιτητής μέχρι 30 Σεπτ, κερδίζεις δωρεάν εγκατάσταση + τον πρώτο μήνα = 198 συνολικά όλο το χρόνο. Σίγουρα η πιο οικονομική λύση. Αλλά αν δεν ψάχνεις για το πιο οικονομικό δεν στο προτείνω. Η γραμμή δεν είναι σταθερή και παρουσιάζονται συχνά προβλήματα.

Προσοχή επίσης με τον OTE, γιατί εκτός από το υψηλό πάγιο, στο 2ο εξάμηνο το κόστος αυξάνεται κατά 35% σχεδόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianniakos

Νεοφερμένος

Ο gianniakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Με τη CYTA έχεις 18e/μήνα Internet και σταθερό χωρίς να το πληρώνεις -δηλαδή μπορείς απλά να μην έχεις συσκευή-. Επιπλέον ως φοιτητής μέχρι 30 Σεπτ, κερδίζεις δωρεάν εγκατάσταση + τον πρώτο μήνα = 198 συνολικά όλο το χρόνο. Σίγουρα η πιο οικονομική λύση. Αλλά αν δεν ψάχνεις για το πιο οικονομικό δεν στο προτείνω. Η γραμμή δεν είναι σταθερή και παρουσιάζονται συχνά προβλήματα.

Προσοχή επίσης με τον OTE, γιατί εκτός από το υψηλό πάγιο, στο 2ο εξάμηνο το κόστος αυξάνεται κατά 35% σχεδόν!

δηλαδη το ιντερνετ καθε ποτε και για ποσο καιρο "χαλαει"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πικάπα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πικάπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
δηλαδη το ιντερνετ καθε ποτε και για ποσο καιρο "χαλαει"?

Μμμμ :p Κοίτα, εμένα σήμερα κόλλαγε αισχρά όλη μέρα, πριν καμιά ώρα έφτιαξε. Βέβαια αυτό είχε να το κάνει από 10-11 Αυγούστου :P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
ιντερνετ χωρις σταθερο γινεται μονο με φλασακι νομιζω...εγω θα βαλω σταθερο για να εχω ιντερνετ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.

Αν δεις στους "όρους και προϋποθέσεις" λέει πως για νέα τηλεφωνική γραμμή χρεώνεται εφάπαξ τέλος ενεργοποίησης 36 €, οπότε λογικά απαιτεί...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
ενα πακετο της wind εχει ταχυτητα εως 24 mbps.
ποσο ειναι δηλαδη το χαμηλοτερο που μπορει να φτασει..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ενα πακετο της wind εχει ταχυτητα εως 24 mbps.
ποσο ειναι δηλαδη το χαμηλοτερο που μπορει να φτασει..?
Παιδιά, αυτό το "έως 24 Mbps" δεν λέει ΤΙΠΟΤΑ. 24-25 είναι η μέγιστη ταχύτητα που μπορεί ούτως ή άλλως να φτάσει η απλή τεχνολογία DSL, λόγω κατασκευής. Οπότε απλώς δεν σου βάζουν κάποιο "κόφτη" στην ταχύτητα: όσο φτάσει.

Ε, πρακτικά ένα 8άρι τουλάχιστον θα το πιάσεις. Από εκεί και πέρα εξαρτάται από την απόστασή σου απ' το DSLAM. Άντε να πάει 12-16.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top