i-sport κονσόλα

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
:xixi:Χθες ο καλος μου νονος μου εφερε το πολυποθητο, i-sport αυτη την ασυρματη κονσολα. εγω με χαρα το ανοιξα κι εχω να σας πω πως την βρήκα οχι και τοσο θα'λεγα καλησ ποιοτητος να το πω; τα παιχνιδια ηταν για 5χρονα να το πω;τεσπα πια ειναι η γνωμη σας; την εχει παρει κανεις απο σας; σκεφτομαι αν την αλλαζα να επαιρνα το psp slim.τι λετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Η I-sport αν δεν κάνω λάθος είναι απομίμηση του Wii . Έχει ενσωματωμένη και μία επίσης μαϊμού έκδοση του Wii Sports, πολύ κατώτερης ποιότητας... Αν σου άρεσε όμως έστω και λίγο το gameplay στα παιχνίδια που έπαιξες θα σου πρότεινα να αγοράσεις το original Wii της Nintendo που είναι σαφώς πιο ποιοτικό και εφόσον είναι δυνατό να επιστρέψεις πίσω την κονσόλα γιατί δεν αξίζει τα λεφτά της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
ναι το θεμα ειναι ποιος πληρωνει 300 ευρω για να παρει wii;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Με 163 το έχει στο ebw... Εγώ είμαι της άποψης ότι καλύτερα να δώσεις 150 και να πάρεις κάτι που να αξίζει παρά 50 και να σου βγει μάπα... Βέβαια ακόμα καλύτερα να δώσεις 280 και να πάρεις ένα ps3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top