Eίχατε ποτέ συμμαθητές/συμφοιτητές που πέθαναν;

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
προσφατα εμαθα για μια συμμαθητρια μου στο γυμνασιο που πεθανε απο τροχαιο...δεν ειχαμε καλες σχεσεις μαλωναμε συνεχεια και μια φορα ειχαμε πλακωθει.παρολαυτα λυπηθηκα πολυ και σκεφτηκα να κανω αυτο το θρεντ.σας εχει συμβει?εσεις πως αισθανθηκατε?:( (αν εχει γινει ξανα τετοιο θεμα ας με παραπεμψουν οι μοντς γιατι με μια αναζητηση που εκανα δεν βρηκα κατι σχετικο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
και μενα μου ετυχε πριν λιγο καιρο να χαθει ενας συμμαθητης μου σε τροχαιο, παρα πολυ κριμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
3η Γυμνασίου συμμαθήτρια μου. Ήταν άρρωστη με πυρετό αλλά δεν ανάρρωνε και το μικρόβιο πήγε στην καρδιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
ναι δυστυχως εχω αρκετες τετοιες περιπτωσεις...ξερω ενα παιδι που οι μαμαδες μας ηταν φιλες και πεθανε σε τροχαιο με μηχανακι πριν 4 χρονια,ηταν 15 χρονων και μια αλλη κοπελα που πηγαιναμε μαζι γυμνασιο,δεν ημασταν φιλες αλλα την η3ερα,πεθανε περσυ το πασχα απο τροχαιο και αυτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
δυστυχως αρκετα τετοια γεγονοτα εχουν συμβει τελευταια στην πολη μου...τα δυο που με επηρεασαν περισσοτερο(ηταν πιο κοντινα ατομα...)ηταν μια κοπελα που σκοτωθηκε πριν 5 χρονια σε τροχαιο και ενας συμμαθητης μας που σκοτωθηκε περυσι με μηχανακι...ειναι συμβαντα που μασ εχουν επηρεασει πολυ ολους μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
οχι.μου ετυχε απλα μια συμμαθητρια μου ομως να εχει τροχαιο με μηχανακι και να λειψει αρκετο καιρο απο το σχολειο..αυτη τη στιγμη ειναι φυτο..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top