Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

stefan

Νεοφερμένος

Ο stefan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ευχαριστώ για τη διευκρίνιση!
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.

vgard

Νεοφερμένος

Η vgard αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδια καλησπερα σε ολους κ καλη επιτυχια στους υποψηφιους ..... Η κορη μου εγραψε 11.850 στο 1 πεδιο με το νεο συστημα... θελει να περασει κοινωνικης κ εκπαιδευτικης πολιτικης στην Κορινθο ..... περσι η βαση της σχολης ηταν 11.975..... τι λετε εχει ελπιδες ??:::?
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 562 μηνύματα.

γιω99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιω99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 183 μηνύματα.

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Παιδια καλησπερα σε ολους κ καλη επιτυχια στους υποψηφιους ..... Η κορη μου εγραψε 11.850 στο 1 πεδιο με το νεο συστημα... θελει να περασει κοινωνικης κ εκπαιδευτικης πολιτικης στην Κορινθο ..... περσι η βαση της σχολης ηταν 11.975..... τι λετε εχει ελπιδες ??:::?

Απο την στιγμή που κιόλας η σχολή είναι εκτός μεγαλουπόλεων, σχεδόν σίγουρα θα καταφέρει να περάσει, μιας και λογικά οι βάσεις της σχολής θα πέσουν 200-300 μόρια τουλάχιστον
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εσύ πόσο λες ιατρική Λάρισας;

Ιατρική Λάρισας πιστεύω θα πάει 17500-17600
 

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Παιδια καλησπερα σε ολους κ καλη επιτυχια στους υποψηφιους ..... Η κορη μου εγραψε 11.850 στο 1 πεδιο με το νεο συστημα... θελει να περασει κοινωνικης κ εκπαιδευτικης πολιτικης στην Κορινθο ..... περσι η βαση της σχολης ηταν 11.975..... τι λετε εχει ελπιδες ??:::?
Περνάει σίγουρα !
 

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Φέτος έγραψαν λιγότεροι τέτοιες βαθμολογίες από ότι πέρυσι (100-130 άτομα). Έχει λιγότερες, βέβαια, θέσεις λόγω του παλαιού συστήματος, αλλά δεν νομίζω να φθάσει εκεί. Επειδή, υπάρχουν αρκετές διαρροές σε άλλες σχολές, δεν είναι όπως 3ο πεδίο, δεν μπορώ να σου πω σίγουρα.

17.400-17.550 να είναι εκεί μέσα;

Οι περισσότεροι στη συγκεκριμένη σχολή εισάγονται ως 1η επιλογή. Δεν μπορώ να το υπολογίσω κλιμακωτά.
Πόσοι πιστεύεις είναι αυτοί που επιλέγουν ψυχολογίες Αθήνας και Θεσσαλονίκης ως πρώτη επιλογή, ενώ πχ έχουν πάνω από 17.800-17.900 δλδ περνούσαν νομική Αθήνας και Θεσσαλονίκης ;
 

vgard

Νεοφερμένος

Η vgard αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μακαριιιιιι σ ευχαριστω πολυ....
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!
Ξέρω ότι μπορεί να έχω κουράσει με την ίδια ερώτηση για την φιλοσοφική Ιωαννίνων 😂.
Βγήκαν κάποιες εκτιμήσεις,πιστεύετε ότι με 9.475 είμαι μέσα;
Υπάρχει κάποιος που την δίνει πιο ψηλα;
Ξέρω ότι πολλοί περισσότερα έχουν βγάλει 17-18χιλιαδες και έχουν μεγαλύτερο θέμα, ζήτω συγγνώμη αλλά το θέλω πολύ!
 

stefan

Νεοφερμένος

Ο stefan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
.
 
Τελευταία επεξεργασία:

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
βγηκαν εκτιμησεις για παλαιο?

Αχ σόρρυ! Νομιζα εδινες με το παλαιο

Πιστευω εισαι μεσα
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
Ιατρική με τίποτα. Οδοντιατρική μπορεί με χίλια ζόρια αν πέσουν οι βάσεις στα 17000
δυσκολο φιλε.συνηθως οι βασεις των 2 οδοντιατρικων ειναι το πολυ 150 μορια κατω απο την αλεξανδρουπολη οποτε για να συμβει αυτο πρεπει η αλεξανδρουπολη να παει 17150!!αυτο δεν μπορει να συμβει.το λιγοτερο που μπορει να φτασει η αλεξανδρουπολη ειναι 17350 με πιο πιθανο το 17400 αρα οι οδοντιατρικες γυρω στο 17250-17300 θα ναι
 

jimis2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimis2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Με 10.900 υπάρχουν πιθανότητες να περάσω προσχολικής αγωγής Ρόδου ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Πιστεύω πως υπάρχουν πιθανότητες, η πτώση της βάσης από αυτής του 2018 είναι δεδομένη βέβαια είναι δύσκολο να προβλέψω κατά πόσο θα πέσει.
 

St11

Νεοφερμένος

Η St11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Αυτό που με φοβίζει είναι ότι τα παιδαγωγικά έχουν πλέον πολύ ζήτηση. Η βάση του 18 ήταν 11.932... δηλαδή είμαι 1.000 μορια κάτω
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
΄Εκανες κάποια αναζήτηση να δεις τις τάσεις;
Πχ σύγκρινες τις βάσεις του συγκεκριμένου Τμήματος του 4% του 2019 με τις βάσεις του 90% του 2017 ή τις βάσεις του 4% του 2018 με τις βάσεις του 90% του 2016 κτλ;
 

jimis2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimis2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
΄Εκανες κάποια αναζήτηση να δεις τις τάσεις;
Πχ σύγκρινες τις βάσεις του συγκεκριμένου Τμήματος του 4% του 2019 με τις βάσεις του 90% του 2017 ή τις βάσεις του 4% του 2018 με τις βάσεις του 90% του 2016 κτλ;
Δεν θα ήταν τελείως αξιόπιστο να δει τις βάσεις του 2017 ή νωρίτερα, ούτε και τα 10% των υποψηφίων που έδωσαν τότε διότι η πρόσβαση στο παιδαγωγικό από όλα τα πεδία είναι καινούργιο πράγμα από 2018 και μετά ενώ παλιά ήταν προσβάσιμο μόνο από άτομα που έδιναν 5 μαθήματα, γι'αυτό δεν έχουμε τάσεις για να βασιστούμε.
 

St11

Νεοφερμένος

Η St11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ναι το έκανα! Το θέμα είναι μια χρονιά έπεσε 680, άλλη 6.000 παρά πολύ δηλαδή και άλλη 950.. οποτε δε ξέρω είναι όλο ένα μπέρδεμα δεν είναι υπάρχει κάτι σίγουρο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι έχεις δίκιο σ αυτό.. υπάρχουν πλέον σε όλα τα πεδία.. σε περίπτωση που δε θα περάσω εκει έχω βάλει μεσογειακών σπουδων.. θεωρείτε καλή σχολη; Την επέλεξα διότι είναι στη Ρόδο όπου ζω. Είμαι ήδη γραμμένη στην ισπανική φιλολογία αλλά είδα πως δε μου ταιριάζει... όμως αξίζει να την αφήσω για μεσογειακών σπουδων;
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν θα ήταν τελείως αξιόπιστο να δει τις βάσεις του 2017 ή νωρίτερα, ούτε και τα 10% των υποψηφίων που έδωσαν τότε διότι η πρόσβαση στο παιδαγωγικό από όλα τα πεδία είναι καινούργιο πράγμα από 2018 και μετά ενώ παλιά ήταν προσβάσιμο μόνο από άτομα που έδιναν 5 μαθήματα, γι'αυτό δεν έχουμε τάσεις για να βασιστούμε.

Σωστό είναι αυτό!
Το 2016 και το 2017 τα Παιδαγωγικά είχαν δικό τους επιστημονικό πεδίο.
Πριν το 2016 δεν θυμάμαι μέσω ποιων πεδίων δηλώνονταν.
Από το 2018 και μετά όσοι έκαναν με το 10% για Παιδαγωγικά μέσω ποιων πεδίων τα δήλωναν;
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top