[18/5/2011] Ιστορία Κατεύθυνσης

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 30)
  • Άριστα

    Ψήφοι: 6 20.0%
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 3 10.0%
  • Καλά

    Ψήφοι: 4 13.3%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 3 10.0%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 2 6.7%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 2 6.7%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 10 33.3%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Το θέμα αυτό δημιουργήθηκε για να σχολιαστούν τα θέματα που έπεσαν, να πείτε πώς σας φάνηκαν, πώς γράψατε κ.λ.π.
Επειδή ο σκοπός αυτού του θέματος είναι ο παραπάνω, καλό θα ήταν το θέμα Πανελλήνιες 2011, να μην επιβαρύνεται με τέτοιου είδους σχόλια... :)

Παρόμοια ξεχωριστά θέματα θα δημιουργηθούν και για τα υπόλοιπα πανελλαδικά εξεταζόμενα μαθήματα.

Το θέμα θα ξεκλειδωθεί μετά το τέλος της αυριανής εξέτασης.

Καλή επιτυχία! :D

Προηγούμενα θέματα:

[12/5/2011] Νεοελληνική Γλώσσα
[14/5/2011] Μαθηματικά Γενικής Παιδείας
[14/5/2011] Φυσική Γενικής Παιδείας
[14/5/2011] Ιστορία Γενικής Παιδείας
[14/5/2011] Βιολογία Γενικής Παιδείας
[16/5/2011] Μαθηματικά Κατεύθυνσης
[16/5/2011] Νεοελληνική Λογοτεχνία Κατεύθυνσης


Τα θέματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Το θέμα άνοιξε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Δε θα πω μεγαλες κουβεντες, αλλα ευκολακια μου φαινονται!! Νομιζω πως ο ψυχραιμος και καλα διαβασμενος γραφει:)...
Καλο κουραγιο αδερφουλα, μην αφησεις το αγχος να σε επηρρεασει:)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitegod

Νεοφερμένος

Ο whitegod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
ευκολα ηταν αν δεν μπερδευομουν στο θεμα 3 με τους κρητες και δεν εγραφα βλακειες μια χαρα θα τα πηγαινα! εχασα 15 μοναδες !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
στα Σ, Λ ποιες ειναι οι απαντησεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Ευκολααααα!!:D
Φοβομουν πως θα ηταν πολυ δυσκολα.
Το θεμα με το κρητικο ζητημα το εγραψα κατα κυριο λογο με δικα μου λογια και στην τελευταια πηγη ξεχασα βεβαια κατι μικρα απο το βιβλιο..ολα τα αλλα ομως οκει!!Νομιζω πως εχω γραψει πολυ καλα:D
Στα σωστα λαθος 3 ηταν τα σωστα και δυο τα λαθος(το ενα μετα το αλλο)..Βαριεμαι να δω ομως τωρα ακριβως...Παντως το 1ο σιγουρα σωστο και το λαστ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ELISAVET

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Ρε παιδιά.το πρώτο σ-λ εγώ το εβαλα λαθος.θεωρησα πως δεν οδήγησε μονο το χατι χουμαγιουν. αλλιώς αν ηταν σωστη σαν διατυπωση θα ελεγε "συνέβαλε". εσείς τι λέτεε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Ήταν Σ-Λ-Λ-Σ-Σ!

Πραγματικά ένας καλά διαβασμένος έγραφε 19-20, κάπου εκεί κυμαίνομαι και εγώ!

Ετοιμαστείται γιατί θα πάρουν κώλους στα Αρχαία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Γαμώτο. Ξέχασα να βάλω 1 αίτημα στον Κουμουνδούρο >.<

Κατα τ'αλλα πιστευω εγραψα οκ... τωρα, θα δειξει

(3 left!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L North

Νεοφερμένος

Ο L North αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ρε παιδιά.το πρώτο σ-λ εγώ το εβαλα λαθος.θεωρησα πως δεν οδήγησε μονο το χατι χουμαγιουν. αλλιώς αν ηταν σωστη σαν διατυπωση θα ελεγε "συνέβαλε". εσείς τι λέτεε;



Έχεις το δεδομένο ότι ο Γιώργος και ο Γιάννης είναι άνθρωποι.
Η πρόταση ο Γιώργος είναι άνθρωπος είναι σωστή, δε χρειάζεται ντε και καλά και τον Γιάννη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
ΟΟΟΟΟΟΧΙΙΙ αυτός ο Χρύσανθος μ'έφαγε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πήγα και τους πήρα τα σώβρακααααααααααααααααα!!!!!! τα έγραψα όλα μα όλα!!!! πήγα στο φροντιστήριο και μου είπαν ότι πάω για εικοσάρι καθαρό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2 ακόμα και μετααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!! ανυπομονώ!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michaelgr2009

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Michaelgr2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
αντε γειααα γελια ηταν!το μονο που εκανα λαθος ειναι την συμβασημε βαση τοαρθρο 11 ενω ργραψα4 πφφ....στην χειροτερη 94 στην καλυτερη 97!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Αφού έγραψα εγώ πάνω από 14 (ο καθηγητής λέει 17, αλλά δεν παίρνω και πολύ θάρρος) που όλη τη χρονιά δεν το άνοιξα σχεδόν ποτέ το βιβλίο κι έγραφα κάτι 7,8,9, ε, όποιος δεν έγραψε άφησε το άγχος να τον παρασύρει.

Θα μου πείς η Ιστορία είναι και κωλοφαρδία, αν θα σου πέσουν αυτά που ξέρεις φαρσί ή κάτι που να μην το 'χεις.


Άλλα 2 και τα μυαλά στα κάγκελα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenico

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο domenico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
πραγματικα αγχωνομαι... μεχρι στιγμης βατά ολα... θα μας την κανουν την π#*στια στα αρχαια μαλλον! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italos13

Νεοφερμένος

Ο Italos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
προσωπικα δεν εγραψα ασχημα (πιστευω γυρω στο 80) αλλα απο οσα μας ειπανε σος στο φροντηστηριο και απο οσα διαβασα χτες επεσε μονο το κρητικο και η βιομηχανια!!!!!!!!!!!!!!!! ορισμους ευτιχως σε γενικες γραμμες τους θυμωμουν την πρωτη αναπτυξης (ο θεος να την κανει αλλα τεσπα) απο την επαναληψη μου για οεφε το πασχα και την πρωτη πηγη την πηγα τα ιδια... λεω 80 γιατι ολο και κατι αλλο θα εχω λαθος που δεν το εχω παρει χαμπαρι :P το σωστο λαθος ειναι Σ-Λ-Λ-Σ-Σ για το 4ο δεν ημουν σιγουρος αλλα ευτιχως μου πηγε καλα..... Καλη συνεχεια παιδια! (στα αρχαια κατι ακουσα για 15-16 πολιτικων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L North

Νεοφερμένος

Ο L North αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Πολιτεία 13 και θα κοιτάμε τα ταβάνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italos13

Νεοφερμένος

Ο Italos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
παντως μεχρι τωρα αν δει καποιος συνολικα τα θεματα... εμενα τουλαχιστον εκτος της εκθεσης τα υπολοιπα που μου φαινονται πιο τσιμπημενα σε σχεση με περσυ!!!!! (αν εξαιρεσουμε το δεδομενο οτι περσυ δεν ηταν προετοιμασμενα τα παιδια για τοσα πολλα στη λογοτεχνια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Κι εγώ έχω ένα καλό προαίσθημα πως θα τον φάμε την Παρασκευή στα αρχαία.

ΜΑΚΑΡΙ να πέσει 15-16 πολιτικά και όχι Πλάτωνας. Αν πέσει Πολιτεία θα βάλουν περίεργες ερωτήσεις κατανόησης (γιατί είναι μαλάκες) και δύσκολο άγνωστο.

Συμπέρασμα, θα κοιτάμε τα ταβάνια όπως πολύ σωστά προείπε ο πιο-αποπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top