[18/5/2011] Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων και Υπηρεσιών Κατεύθυνσης

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 43)
  • Άριστα

    Ψήφοι: 18 41.9%
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 8 18.6%
  • Καλά

    Ψήφοι: 5 11.6%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 1 2.3%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 11 25.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Το θέμα αυτό δημιουργήθηκε για να σχολιαστούν τα θέματα που έπεσαν, να πείτε πώς σας φάνηκαν, πώς γράψατε κ.λ.π.
Επειδή ο σκοπός αυτού του θέματος είναι ο παραπάνω, καλό θα ήταν το θέμα Πανελλήνιες 2011, να μην επιβαρύνεται με τέτοιου είδους σχόλια... :)

Παρόμοια ξεχωριστά θέματα θα δημιουργηθούν και για τα υπόλοιπα πανελλαδικά εξεταζόμενα μαθήματα.

Το θέμα θα ξεκλειδωθεί μετά το τέλος της αυριανής εξέτασης.

Καλή μας επιτυχία! :D

Προηγούμενα θέματα:

[12/5/2011] Νεοελληνική Γλώσσα
[14/5/2011] Μαθηματικά Γενικής Παιδείας
[14/5/2011] Φυσική Γενικής Παιδείας
[14/5/2011] Ιστορία Γενικής Παιδείας
[14/5/2011] Βιολογία Γενικής Παιδείας
[16/5/2011] Μαθηματικά Κατεύθυνσης
[16/5/2011] Νεοελληνική Λογοτεχνία Κατεύθυνσης


Τα θέματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

puma1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο puma1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Ανοιξαμε?Εχουμε θεματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Δες στο τέλος του 1ου μηνύματος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos_dr

Νεοφερμένος

Ο giorgos_dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Καλημέρα!!!
Εχουμε απαντήσεις? Σωστό - Λάθος??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nex.

Νεοφερμένος

Ο nex. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.

puma1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο puma1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Τα Σ/Λ ειναι δυσκολα η μου φαινονται εμενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nex.

Νεοφερμένος

Ο nex. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
μετρια θα ελεγα , σιγουρα οχι ευκολα ! το θεμα Β πως το ειδατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

puma1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο puma1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Σιγουρα ειναι σαφες που ειναι οι απαντησεις στο βιβλιο,δηλαδη δεν λες <τι εννοει,θελει και αυτο η μονο αυτο?>...εγω πιστευα οτι θα βαλουν περισσοτερε απο την νεα υλη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Εύκολα είναι, δεν ζητάνε τίποτα κουφό. Δεν ξέρω βέβαια τι θεωρείται ΣΟΣ, αλλά δεν έβαλαν κάτι παράλογο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Λ/Λ/Σ/Σ/Λ/Σ οι απαντησεις στα σωστα-λαθος και α/β/δ στα επιλογης. Πιστευω καλα εγραψα, αν και στις ομαδες δεν ηξερα πολλα και εγραψα και λιγα απο επικοινωνια... :P Κανα 17 μαλλον...

Αντε παμε τωρα για το θηριο... (Φυσικη... μπρρρρρ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaza93

Νεοφερμένος

Ο kaza93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
τα θέματα ήταν εύκολα και κατανοητά αυτοί που κόπιασαν ένα χρόνο στο αοδε πιστεύω οτι έγραψαν ένα ικανοποιητικό βαθμό!!!!! Προσωπικά πιστεύω έγραψα ένα καθαρό 20αράκι!!!!! :clapup::clapup: yupi! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mathen

Νεοφερμένος

Ο Mathen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Όλο τον χρόνο δεν διάβαζα. Μόνο τον τελευταίο μήνα άρχισα να διαβάζω. Και δεν διάβασα ουσιαστικά ότι έχει πέσει ανάπτυξης τα τελευταία 5 χρόνια. Και όμως έγραψα 19! Απίστευτο. Είναι άμα σας θέλει παιδιά.


Η κωλοφαρδία σε όλο της το μεγαλείο.

https://www.youtube.com/watch?v=ZYZ19Rq2lNE

Πάω να το κάψω. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
στην πυρα στην πυρα! :D:P
οποιος διαβαζε ολη την χρονια εγραφε στο χαλαρο το 20αρι! οι υπολοιποι τωρα ας αρκεστουμε σε ενα 17!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
στην πυρα στην πυρα! :D:P
:hmm:

  • Να το καψω
  • Να το σκισω
  • Να το σκισω και μετα να το καψω
  • Να το κανω κομφρετι/χαρτοπολεμο
  • Να χαραξω ολες τις σελιδες με κοπιδι (εκτονωση!)
  • Να το δωσω στο σκυλο του γειτονα να το φαει
Χμμ... choices choices choices... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Γαμώτο! Το Α2 λάθος το έκανα. Έβαλα το γ, ενώ σωστό ήταν το α. Τέλος πάντων, υπολογίζω παρόλα αυτά ότι θα έχω γράψει γύρω στο 14.

Ρε παιδιά, σας πάει η καρδιά να σκίσετε το ΑΟΔΕ; Εμένα είναι το αγαπημένο μου μάθημα κατεύθυνσης. :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
:hmm:

  • Να το καψω
  • Να το σκισω
  • Να το σκισω και μετα να το καψω
  • Να το κανω κομφρετι/χαρτοπολεμο
  • Να χαραξω ολες τις σελιδες με κοπιδι (εκτονωση!)
  • Να το δωσω στο σκυλο του γειτονα να το φαει
Χμμ... choices choices choices... :D
να το σκισεις κ μετα να το καψεις! :D
εγω το σκισα κ το ανακυκλωσα! και μην το ξαναδω μπροστα μου! ΠΟΤΕ! :P
Ρε παιδιά, σας πάει η καρδιά να σκίσετε το ΑΟΔΕ; Εμένα είναι το αγαπημένο μου μάθημα κατεύθυνσης. :P :D
μαζοχισμος? :P
ενα χρονο αυτη την στιγμη περιμεναμε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,105 μηνύματα.
Καλα τα πηγα... Βασικα, ηταν ΑΟΔΕ, και προσωπικα ηθελα το 20αρι νταν, αλλα μαλλον το χασα για λιγο...

Αντε, παμε να γραψουμε Φυσικη, να κ@υλοσ()υΜε λιγο!

Μαλιστα... Υπολογιζα λιγοτερα, αλλα οκ.. Θα το δεχτουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
μαζοχισμος? :P
ενα χρονο αυτη την στιγμη περιμεναμε!:P
Εγώ πάντως είμαι λάτρης της θεωρίας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
εγω που τα β2 και β3 τα εγραψα με δικα μου λογια ποσα θα μου κοψουν? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotis1993Drama

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Ενα φιλαρακι μου εγραψε 20 γενικης μαθηματικα 17 κατευθυνσης και εγραψε στη διοικηση ....8 και αυτο διοτι του ειπαν τα Σ/Λ και τα επιλογης...αλλιως θα εγραφε 2...Ειναι πολυ πουστικο μαθημα...εγω αυτο ξερω

εγω που τα β2 και β3 τα εγραψα με δικα μου λογια ποσα θα μου κοψουν? :(

20 επιαναν ετσι???....κοντα στο 10αρι...πιστευω...θα χασεις :(και εγω εκανα τα περισσοτερα λαθη ειδικα στην απο πανω προς τα κατω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top