[18/5/09] Βιολογία γενικής

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Τα θέματα ήταν αρκετά γελοία. Για πείτε και σεις την γνώμη σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

d@NTE

Νεοφερμένος

Ο d@NTE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Πολυ ευκολα ρε παιδια δηλαδη ουτε ασκηση δεν υπηρχε!Φοβαμαι για τις βασεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Εγώ υπολογίζω γύρω στο 97. Έγραψα αντί για σύνθεση του κυταρικού τοιχώματος δημιουργία, και αντί για ένζυμα που περικλείονται απο το καψίδια πρωτείνες.Μάλλον δεν θα κόψουν πολύ αν και εξαρτάται ποιος θα διορθώσει πάντα. Μακάρι να μην το προσέξουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliaki

Νεοφερμένος

Η Έλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
οντως τα θεματα ηταν παρα πολυ ευκολα!!!
ευτυχως!!!
πιστευω οτι οσοι ειχαν διαβασει δε συναντησαν καμια δυσκολια...
ηταν αρκετα σαφη κ ολως παραδοξως το 4ο θεμα ηταν θεωρια, οποτε βοηθουσε παρα πολυ στη συγκεντρωση περισσοτερων βαθμων...
εγω προσωπικα εσκισα...
ελπιζω κ οι υπολοιποι να πηγαν πολυ πολυ καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Εγώ υπολογίζω γύρω στο 97. Έγραψα αντί για σύνθεση του κυταρικού τοιχώματος δημιουργία, και αντί για ένζυμα που περικλείονται απο το καψίδια πρωτείνες.Μάλλον δεν θα κόψουν πολύ αν και εξαρτάται ποιος θα διορθώσει πάντα. Μακάρι να μην το προσέξουν:P

Έαν κόψουν από αυτό θέλουν πολλές κλωτσιές... Αν και δεν το νομίζω, σύνθεση και δημιουργία είναι ταυτόσημα! Έλεος! :) Τα θέματα ήταν εύκολα για όσους είχαμε διαβάσει, δεν είχαν ασάφειες κ ήξερες ακριβώς τι ζητούσαν. Κατά τα άλλα υπάρχουν σίγουρα και παιδιά που κάνανε παραλείψεις και λαθάκια. Όπως είπαν και οι καθηγητές μας ήταν "προεκλογικά" δηλαδή για να είναι όλοι ευχαριστημένοι και να μην υπάρχουν αντιρήσσεις και αναταραχές. Για τις βάσεις μην ανησυχείτε! Απλά το παιχνίδι θα παιχτεί μεταξύ υψηλότερων βαθμών π.χ. αν πέρσι έγραφες με καλό διάβασμα 90 μόρια και ένας άλλος με μέτριο 75 μόρια , φέτος θα γράψεις 99 και αυτός 87: δεν έγινε και τίποτα πάλι οι καλοί ξεχωρίζουν:D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
οντως τα θεματα ηταν παρα πολυ ευκολα!!!
ευτυχως!!!
πιστευω οτι οσοι ειχαν διαβασει δε συναντησαν καμια δυσκολια...
ηταν αρκετα σαφη κ ολως παραδοξως το 4ο θεμα ηταν θεωρια, οποτε βοηθουσε παρα πολυ στη συγκεντρωση περισσοτερων βαθμων...
εγω προσωπικα εσκισα...
ελπιζω κ οι υπολοιποι να πηγαν πολυ πολυ καλα...
και εγω καλα εγραψα αλλα θελω ν ρωτισω στσ επιπτωσεις επρεπε μονο των δετερογενων ?? εγω εγραψα και των πρτγενων τηα μ κοπσουν μοναδες????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos_sp

Νεοφερμένος

Ο nikos_sp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 114 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
παιδιά εύκολα τα θεματάκια

επόμενος στόχος - > ΜΑΘ ΚΑΤ.

καλή επιτυχία σε όλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alreena

Νεοφερμένος

Η Alreena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Γνώμη μου πως είναι λίγο ξεφτίλα να βαζεις θέματα Πανελληνίων τέτοιου επιπέδου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Τοσο ευκολα ηταν;Ωραια,θα τη δωσω κι εγω του χρονου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
cris@tos του χρόνου δεν θα έχουμε εκλογές τέτοια εποχή! (μάλλον:P)

Ontopic και τα μαθηματικά εύκολα ήταν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gorthaur

Νεοφερμένος

Ο Καλλίδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Γνώμη μου πως είναι λίγο ξεφτίλα να βαζεις θέματα Πανελληνίων τέτοιου επιπέδου!

Συμφωνώ, οι βάσεις φέτος θα εκτοξευθούν αν συνεχίσουν έτσι και στα μαθήματα της κατεύθυνσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natty

Νεοφερμένος

Η natty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
πανευκολα τα θεματακια!ουτε ασκηση δεν βαλαν.μονο θεωρια.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanis4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fanis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Τελειως γελοια τα θεματα.Σε 1 ωρα τα ειχα γραψει ολα.Το κακο ειναι οτι πραγματι ειναι πιθανο οι βασεις να φτασουν το υψος του φασουλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ηristos βάλε μια ψηφοφορία σαν αυτή που έχεις στην Έκθεση και στα άλλα μαθήματα γενικής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Ορίστε και τα θέματα με τις λύσεις:
https://www.forthnet.gr/templates/newsPosting.aspx?p=262097

Δεν έχασα τίποτα:D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos_sp

Νεοφερμένος

Ο nikos_sp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 114 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ορίστε και τα θέματα με τις λύσεις:
https://www.forthnet.gr/templates/newsPosting.aspx?p=262097

Δεν έχασα τίποτα:D!
επίσης!!

τώρα όμως νομίζω έρχονται τα δύσκολα....

άντε να δούμε :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Τελειως γελοια τα θεματα.Σε 1 ωρα τα ειχα γραψει ολα.Το κακο ειναι οτι πραγματι ειναι πιθανο οι βασεις να φτασουν το υψος του φασουλα!

Συμφωνώ, οι βάσεις φέτος θα εκτοξευθούν αν συνεχίσουν έτσι και στα μαθήματα της κατεύθυνσης...

Παιδιά, ούτε καν τα μισά μαθήματα δεν έχετε δώσει. Υπομονή, θα έρθει και η μέρα που θα λέτε "Ωχ, τι έβαλαν παναγία μου"... Κοντοζυγώνει αν είναι όντως τόσο εύκολα τα θέματα στα 2 πρώτα μαθήματα. Και ακόμα δεν έχετε δώσει μαθήματα κατεύθυνσης... Οπότε μην προτρέχετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Ε μην τους αγχωνεις κι εσυ.Αστους να χαρουνε οσο εχουνε καιρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Δεν τους αγχώνω. Το αντίθετο. Να μην είναι χαλαροί ότι και καλά φέτος θα μπουνε εύκολα. Δε θυμάμαι και πολλές χρονιές που να ήταν όλα τα μαθήματα εύκολα. Είναι ευνόητο ότι σε κάποιο μάθημα πάντα θα είναι τσιμπημένα. Το θέμα είναι σε ποιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Themis351991

Νεοφερμένος

Ο Θεμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
εγς μπερδεψα τα εξης αντι ενδοτοξινες εγραψα εξωτοξινες και αντι για υπεριωδης ακτινιβολια υπερυθρη!! αλλα οκ 19 πηρα οποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top