Χρήματα μέσω internet!

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!

Θέλω να μου προτείνετε διάφορους (νόμιμους) τρόπους για να βγάλω κάποια λεφτά μέσω του internet!

:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,818 μηνύματα.
Πάντως για να βγάλεις ή να δώσεις λεφτά μέσω net θα πρέπει να έχεις σίγουρα πιστωτική ή prepaid κάρτα από τράπεζα. :P




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
καλυτερα το δευτερο για να μην εχεις δυσαρεστες εκπληξεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
H αλλιώς, χρεωστική που 'ναι και η καταλληλότερη για το νετ. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Μάλλον το κορίτσι εννοεί κάτι σαν δουλειά από το ιντερνετ. Μπά είναι πολύ δυσκολο στην ηλικία σου και με 0 προσόντα να φτιαξεις κάτι επικερδές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΟΥΛΗ22136

Νεοφερμένος

Η Γιούλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Υποθέτω πως εννοει να βγαλει καποιο χαρτζιλικι,οχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
ναι αυτό εννοώ....
πχ το περιοδικό super λέει: 1) με τη βοήθεια κάποιου ειδικού να φτιάξω το δικό μου web site σχεδιασμένο με κέφι και φαντασία από όπου θα πουλώ χειοροποίητα κοσμήματα.....κτλ κτλ 2) να ξεκινήσω οργανωμένη αραγωγή και να πουλώ μέσω internet σπιτικά γλυκά που θα έχουν φτιάξει μαμάδες γιαγιάδες θείες και άλλες. 3) να πουλήσω μεταχειρισμένα τζιν τσάντες που δε θέλω πια και άλλα (όποιος έχει το περιοδικό σελ: 114 πάνω πάνω τεύχος 335

Κάμιά άλλη ιδέα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Ρίξε μια ματιά κι εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
σας ευχαριστώ όλους πολύ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
ναι αυτό εννοώ....
πχ το περιοδικό super λέει: 1) με τη βοήθεια κάποιου ειδικού να φτιάξω το δικό μου web site σχεδιασμένο με κέφι και φαντασία από όπου θα πουλώ χειοροποίητα κοσμήματα.....κτλ κτλ 2) να ξεκινήσω οργανωμένη αραγωγή και να πουλώ μέσω internet σπιτικά γλυκά που θα έχουν φτιάξει μαμάδες γιαγιάδες θείες και άλλες. 3) να πουλήσω μεταχειρισμένα τζιν τσάντες που δε θέλω πια και άλλα (όποιος έχει το περιοδικό σελ: 114 πάνω πάνω τεύχος 335

Κάμιά άλλη ιδέα;

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω, πραγματικά μ' αρέσουν οι άνθρωποι που έχουν μεράκι και όρεξη, αλλά δεν φαντάζεσαι πόσο απίθανο είναι βγάλεις κέρδος απ' όλα αυτά που ανέφερες :(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,818 μηνύματα.
Ναι, με τα 1 και 2 είναι απίθανο να ενδιαφερθεί κανείς για αγορά μέσω net. :D
Τώρα αν υπάρχει κανένα site για κορίτσια όπου μπορούν να βάζουν πχ αγγελίες για πώληση μεταχειρισμένων τσαντών και τέτοια δε ξέρω. :P

Εγώ που και που πουλάω τα παλιά μου PC Parts. :)




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickzor

Νεοφερμένος

Ο nickzor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
φυσικά και υπάρχει - ebay.

Για να βγάλεις χρήματα απο το Internet δεν χρειάζεσαι πιστωτική, Paypal κτλ. μπορείς να λαμβάνεις επιταγές.
Ο πιο εύκολος τρόπος είναι να κάνεις δουλείες που σχετίζονται με το Internet, π.χ σχεδίαση ιστοσελίδων, μεταφράσεις (αν και είναι λίγο ξεφτυλισμένα τα λεφτά και δύσκολα βρίσκεις γιατί υπάρχει μεγάλη ζήτηση και μικρή προσφορά, εκτός και αν μιλάς καλά παραπάνω απο 2 γλώσσες), εργασίες γραφικών, αρθρογραφίες κ.α

Ένας άλλος τρόπος είναι η δημιουργία μιας ιστοσελίδας και η τοποθέτηση διαφημίσεων σε αυτή, αλλά για να γίνει αποδοτικός τρόπος πρέπει η σελίδα σου να έχει επισκέψεις (και πολλά άλλα, το πιο σημαντικό είναι οι επισκέπτες όμως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
να πω την αληθεια μου φαινονται λιγο μουφες ολα αυτα που ανεφερες...ελπιζω να βρεις κατι αν και χλωμο το βλεπω...υπαρχει βεβαια το eBay αλλα με δικα σου κοσμηματα ,γλυκακια δν πιστευω να κανεις τπτ...αν θες να βγαζεις το χαρτζιλικι σου καλυτερα βρες μια δουλεια εκτος ιντερνετ...σερβιτορα ή αλλες δουλειες που δν απαιτουν ιδιαιτερα προσοντα..:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntebis

Νεοφερμένος

Ο Andrew αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
φτιαξε ενα μλογκ καντο πιο ενδιαφερον ετσι να μπαινει πολυσ κοσμοσ και βαλε στο μπλογκ σου το Google AdSense
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Εγώ έχω ένα τρόπο. Το L2 εάν έχω κάποιο καλό αντικείμενο, το πουλάω σε κάτι χαζούς γνωστούςμου πιο ακριβά και από donate, έχω βγάλει καμιά κατοστάρα μόνο από κοσμημάτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tempora

Νεοφερμένος

Ο Μάνθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Μια είναι η λύση

888:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Βασικά ο μόνος τρόπος είναι να φτιάξεις κάποιο site (το οποίο σημαίνει ότι θα πρέπει να πληρώνεις server και domain και αν δεν ξέρεις εσύ και κάποιον να στο φτιάξει και να στο συντηρεί).... Από εκεί και πέρα θα πρέπει να αποκτήσεις αρκετούς επισκέπτες καθημερινα..

Μετά βάζεις bannerakia και έτσι μπορείς να βγάλεις καλά λεφτά..

Άλλος αποδoτικός τρόπος δεν υπάρχει, όπως μην περιμένεις να βγάλεις τίποτα από PTC sites...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
βεβαια αν σου ρθει καμια ιδέα σε στύλ google ή facebook τότε έκανες την τύχη σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
ναι αυτό εννοώ....
πχ το περιοδικό super λέει: 1) με τη βοήθεια κάποιου ειδικού να φτιάξω το δικό μου web site σχεδιασμένο με κέφι και φαντασία από όπου θα πουλώ χειοροποίητα κοσμήματα.....κτλ κτλ 2) να ξεκινήσω οργανωμένη αραγωγή και να πουλώ μέσω internet σπιτικά γλυκά που θα έχουν φτιάξει μαμάδες γιαγιάδες θείες και άλλες. 3) να πουλήσω μεταχειρισμένα τζιν τσάντες που δε θέλω πια και άλλα (όποιος έχει το περιοδικό σελ: 114 πάνω πάνω τεύχος 335

Κάμιά άλλη ιδέα;

Γϊνεται αυτό;;;;Αν ναι, με ενδιαφέρει...

φυσικά και υπάρχει - ebay.

Για να βγάλεις χρήματα απο το Internet δεν χρειάζεσαι πιστωτική, Paypal κτλ. μπορείς να λαμβάνεις επιταγές.
Ο πιο εύκολος τρόπος είναι να κάνεις δουλείες που σχετίζονται με το Internet, π.χ σχεδίαση ιστοσελίδων, μεταφράσεις (αν και είναι λίγο ξεφτυλισμένα τα λεφτά και δύσκολα βρίσκεις γιατί υπάρχει μεγάλη ζήτηση και μικρή προσφορά, εκτός και αν μιλάς καλά παραπάνω απο 2 γλώσσες), εργασίες γραφικών, αρθρογραφίες κ.α

Ένας άλλος τρόπος είναι η δημιουργία μιας ιστοσελίδας και η τοποθέτηση διαφημίσεων σε αυτή, αλλά για να γίνει αποδοτικός τρόπος πρέπει η σελίδα σου να έχει επισκέψεις (και πολλά άλλα, το πιο σημαντικό είναι οι επισκέπτες όμως)

Για τα παραπάνω πώς και πού μπορώ να ενημερωθώ περισσότερο;;;;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
φτιαξε ενα μλογκ καντο πιο ενδιαφερον ετσι να μπαινει πολυσ κοσμοσ και βαλε στο μπλογκ σου το Google AdSense
Κι εγώ αυτό θα οσυ έλεγα. ΝΟμίζω είναι ο καλύτερος δωρεάν τρόπος να βγάλεις λεφτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top