Χαρίζονται σχολικά βιβλία Γυμνασίου-Γ.Λυκείου

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Giorgosvr

New member

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σιδηρόκαστρο (Σέρρες). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Επειδή δε θέλω να τα πετάξω, χαρίζω βιβλία διαφόρων σχολικών τάξεων κυρίως Γυμνασίου-Γ.Λυκείου. Μερικά είναι σε καλή κατάσταση..Για περισσότερες πληροφορίες, στείλτε μου μήνυμα...

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.
Ποια βιβλία διατίθονται; Αν είναι δυνατό ας αναρτηθεί μια λίστα

Giorgosvr

New member

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σιδηρόκαστρο (Σέρρες). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Σύντομα θα αναρτηθεί λίστα με τα προσφερόμενα βιλία.. Θα κάτσω σήμερα να κάνω κατηγοριοποίηση και αν προλάβω θα την αναρτήσω σήμερα.

Giorgosvr

New member

Τελευταία επεξεργασία:

ThanosLa

New member

Η ThanosLa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ενδιαφέρομαι για τα βοηθήματα αλλά μένω στην Αθήνα. Υπάρχει δυνατότητα απόστολής? Φυσικά τα έξοδα δικά μου.
είναι εύκολο να μου δώσεις καποιο τηλέφωνο επικοινωνίας?

emmaniko

New member

Η emmaniko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα! Σου έχω στείλει email!

Εvakass

New member

Η Εvakass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ενδιαφέρομαι για βοηθήματα της Γ΄Γυμνασίου, αν υπάρχουν ακόμα...

Giorgosvr

New member

Προς τους admin και mod Το θέμα μπορεί να κλείσει γιατι πλέον τα βιβλία δεν υπάρχουν.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...